reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

U nas położna na szkole rodzenia powiedziała, żeby jeść wszystko w granicach rozsądku - wiadomo, bez alkoholu, kawy, coli (co dla mnie najgorsze). No i żeby nie przesadzać z ilościami np. czekolady czy cytrusów i obserwować. Nie dajmy się zwariować!
 
reklama
Kurczę opublikował mi się dopiero wcześniejszy post :/
A teraz doczytałam Kradz​, trzymam kciuki, będzie dobrze!!!
 
Kradz czy już coś wiadomo o wyniku konsultacji? Jak Ty się trzymasz? Dawaj znać jak będziesz coś wiedzieć. Myślimy tu o Was.
 
kradz... trzymam kciuki!!! bardzo trudne chwile teraz przechodzisz.. ale musisz być dobrej myśli! dobrze, że zaraz po porodzie wykryli tą wadę... trzymaj się !!
 
Pod koniec to chyba jest taka potrzeba pobycia samemu ze sobą. Ja mam okropna hustawke nastrojów, lęk jak będzie potem i poczucie braku kontroli. Poza tym ile można pisać o bólu, kłuciu i innych fizjologicznych rzeczach.
kradz dawaj znać jak tam sytuacja z Hanią...
 
reklama
No to nie trzeba pisac o bólu leku.. Sa setki tematów.. A co do kradz i Hani to teraz się cieszyć ze odrazu to wykryli.. Bo mogą cos zrobić.. Eh.. Przepraszam ale ja chyba jestem jakas nienormalna, ze ja widzę w tej sytuacji pozytywy.. Nie mam zamiaru umartwiać się nad kradz bo jej to teraz nie potrzebne.. Trzeba trzymać kciuki bo wszystko będzie dobrze...
 
Do góry