reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

z tymi przepisami i propozycjami jedzonka dla mamy karmiącej nowy wątek by się przydał tu to zginą
moja Maja tez nie miała kolek więc restrykcyjnej diety nie miałam nowalijki będą nas kusić ale lepiej sobie odpuścić
głównie to chemia moim zdaniem wpływa na te kolki
możesz zrobić dwie pomidorowe jedna uczuli jedna nie
takie uroki
czipsy gazowane sztuczne soki :no: czekolad ą lepiej się nie objadać

herbatki ziołowe np koper włoski, dużo wody kawa inka z mlekiem

dieta urozmaicona wprowadzana po woli
czasem co uczuli może np po 3 dniach wyjść u dziecka
Jak dużo będziesz robić sama bez konserwantów to powinno być ok
Wiadomo zdarzą się wpadki nieuniknione ale bez przesady

Elżbietka a ty jeszcze na forum wrzeszczę na porodówkę ;-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyng prosimy o kciuki... U Hani wykryli i potwierdzili wadę aorty i zmniejszenie lewej komory serduszka. Pojechała na konsultacje do Poznania i tam zdecydują czy i gdzie zrobić operację w grę wchodzi jeszcze Łódź. Na szczęście nie potrzebuje żadnego wspomagania oddechu, i poza tym jest dobrze. Staram się jakoś trzymać.
 
Wrzeszcz tak.. Myślałam ze rodzic zaczela.. No chyba w tych waszych długich postach nie doczytałam..

Xenian ja tez miałam jutro byc ostatni dzień.. Ale dla moich podopiecznych musze byc 3ego w pracy wiec zwolnienie od 4 biorę dopiero.. No chyba ze do tego czasu urodzę na co się nie zanosi :) mimo opuszczonego brzuszka.. Ale powiem wam ze czuje sie rewelacyjnie .. Najprzyjemniejsze jest to ze nareszcie mogę swobodnie oddychac.. Juz nie wpycha mi się maly pod zebra nie wypycha ich.. I śpię jeszcze twardziej niż spalam... Sunajka wszystkim przepowiadasz , a mi to co..??
 
Ojej kradz...trzymam kciuki z całych sił! Czy po operacji będzie już dobrze?mówili Wam coś przed porodem?
 
O Masz! Kradz! Bedzie dobrze.. Nie panikuj proszę.. Jest na pewno pod dobra opieka.. Wszystko bedzie dobrze.. Male dzieci to twardziele :) trzymam kciuki bardzo mocno!!!!! ES. Tez trzyma !!!!
 
Kradz moj Boze modlę sie za was! Wszytsko bedzie dobrze zobaczysz! Powodzenia i dawaj znać na bierząco. [emoji173]️
 
Przed porodem nic nie wiedzieliśmy. Na żadnym z badań nie było nawet podejrzenia mimo że np. połówkowe konsultowałam z innym lekarzem.
Nie wiem jeszcze na czym będzie polegała operacja, na tych konsultacjach mam nadzieję się wszystkiego dowiedzieć. Mąż pojechał do niej a ja leżę i czekam.
 
Witam się kochane w przededniu terminu :-)
Kradz gratuluje Mamusiu szczesliwa. Trzymam kciuki za Haniutka bardzo bardzo mocno.
Ja nadal w dwupaku, wczoraj miałam właśnie napinania regularne brzucha i ciągnący bol w dół, bóle krzyża myśle ohooo zaczyna się trwało to jakieś 2 h i się uspokoiło, szpital mam 10 minut na piechotę więc po prostu czekaliśmy na rozkręcenie więc Z@T nie byłabyś sama nie pojechałam bo się uspokoiło.

Dzisiaj zaglądam do lustra brzuszek zmienił kształt troszkę się obniżył najadłam się strachu wczoraj bo biłam się z myslami że durna nie pojechałam.

Buziaki dla Was wszystkich
 
Kradz trzymamy kciuki. Na pewno będzie dobrze!

Krropelka fajny pomysł z tymi przepisami :) Miałybyśmy wszystkie inspiracje :)

Sunajka potwierdzam, najłatwiej będzie znaleźć to w osobnym wątku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry