reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
margerrita moje Gratulacje kochana!!!! Duzo zdrowka i sil dla waszego synus is,bedzie dobrze!!!!
Justynka super ze I u was juz lepiej a teraz trzeba isc na przod i nie ma co gdybac co by bylo gdyby ;-) najwazniejsze ze wszystko skonczylo sie dobrze bez wiekszej tragedii kochana a takie wspominanie bedzie Cie wprowadzac w zly i smutny nastruj.Zdroweczka dla Twojego faceta!!!
kradz Ja mysle ze taka liste z rozpakowanymi mamusiami mozna zalozyc tutaj na ogolnym bo to beda tylko Dane bez zadnych zdjec i prywatnych dodatkowo ktorymi nie chcemy sie dziekic itd a tam na zamknietym stworzyc galerie z naszymi maluszkami ;-)
Elzbietka powodzenia daj znac jak bedziesz po ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kradz.. popieram Sabrine takie info moga być na ogolnym niech kwietniówki się szykują ze powoli my zaczynamy się rozpakowywać
 
Margerrita trzymam kciuki za małego i gratuluje ! Na pewno bedzie wszystko dobrze , w 34 tygodniu dzidzius juz jest silny :)
Ja chodze wkurzona od wczoraj... znajduje sie pelno doradcow gdzie mam rodzic i jak :/ jak powiedzialam ze w moim miescie to nagle uslyszalam lawine krytyki ze tu nie ma sprzetu , ze tu zmarnuja dziecko a z kolei w innym miescie tez zle i tez nie tak. A moja znajoma rodzila wlasnie w miescie moim rodzinnym i ten sam lekarz wykonywal jej cesarskie ciecie i mowila ze czula sie jak ksiezniczka , dziecko od razu dostala na piers , opieka cudowna i zachwalala... takze ja juz mam wode z mozgu i nie wiem co robic ;/
 
Margerita gratuluję!!! dużo zdrówka dla was Trzymam kciuki za powodzenie operacji
Justynka zdrówka i spokoju
Charlie ile rodzących tyle opinii trudna decyzja zależy jak Ty się czujesz po bezpośrednim kontakcie, mówiłaś że jesteś zadowolona więc niech ci nie robią wody z mózgu
 
W sumie to racja. Listę przekopiuję tutaj, a tamtą też zostawię i przy wszystkich informacjach będą jeszcze zdjęcia.
 
Charlie , Sunajka ma racje ile rodzacych tyle opini.. o moim szpitalu tez mowi sie wiele.. jedni ze jest swietnie wyposażony a inni ze personel do dupy.. i takie blędne kolo.. ja mimo to ze opieke od poczatku mam ch...... ;/ bede rodzila tu u siebie na miejscu.. bo w zasadzie nie widze roznicy.. dla mnie szpital to szpital.. jednych obsłużą tak innych siak.. tak samo jak w sklepie..
 
Charlie dokladnie tak jak dziewczyny pisza,nie da sie wszystkich zadowolic i dla jednych szpital i obsluga bedzie super a dla drugich juz nie wiec wszystko tez zalezy od Ciebie i Twoich odczuc po ostatnim spotkaniu ze swoim lekarzem i jakie wywarl na Tobie wrazenie i odczucia i nie daj sobie teraz mieszac bo to Ty tam bedziesz lezec a nie tesciowa,kuzynka czy jakas ciotka.

Ja mam dzisiaj dzien lenistwa,wczoraj posprzatalam i obiad ugotowalam wiec z synkiem sie dzisiaj obijamy ;-) :-D
 
co tu się dzieje??? mamy jakieś maluszki już??????????? nie dam rady teraz nadrobić... ja bez neta byłam całkowicie teraz ale za 2 dni mi w końcu montują... więc nadrobię was...



... ok doczytałam... margeritta..gratulacje i oczywiście trzymamy kciuki z całej siły!!!!!!!!!!!!! dużo dużo zdrówka!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Listy zrobione. Niech się kwietniówki mobilizują haha ;)

Ja dziś aktywnie, sprzątalniczo-pralniczo-kuchenne rewolucje ;)
A nagrodą będzie bulgoczący w garnku żurek!
 
Do góry