reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Zarunia to jesteśmy umówione...zrobie bigos zupę gulaszową i coś tam jeszcze!!!!

moja intuicja podpowiada,że będę miała córeczkę..a mąż wybrał już imię dla chłopca...Natan......a dla córeczki.....brak!!!!będę miała problem!!!!!


Iman......chłopiec
 
heven mówisz i masz - przybywam :):) ja dla chłopca też chciałam Natan, potem zeszło na Arka i teraz znowu faza na Natana. Za to Lilka jest ciagle bez zmian prawie od początku więc nie ma innej opcji i musi być Lileczka :):)
 
Cześć dziewczyny :)
My oczywiście już nie śpimy. Wczoraj po tym długim dniu zasnęłam o 20. Co prawda do 22kilka razy się przebudziłam, ale później spałam bardzo mocno. Teraz pewnie do 7 się pokręcimy i zaśniemy. Róża wierci się odkąd otworzyłam oczy. Nóżki ma bardzo nisko i kopie nimi w podbrzusze.
Heven Tyle informacji się tu przewija, że i tak dobrze kojarzysz.
Iman czekałam sporo, bo w sumie zdążyłam o tym zapomnieć zanim mi przysłali. To chyba idzie inpostem. Mi pierwszą przesyłkę uszkodzili, bo po prostu ktoś wrzucił za płot w momencie deszczu... Zanim to znalazłam to było do śmieci. Zadzwoniłam na infolinię i w ciągu 3dni priorytetem poleconym już przez pocztę przysłali jeszcze raz.
Właśnie dziewczyny z poza fb polecam zapisanie się do bebiprogramu. Dostaniecie teczkę na dokumenty ciążowe, płytkę z muzyką klasyczną dla dziecka i książeczkę o słuchu noworodków i mieszkańców brzuszków :)
Ciągle żyję wczorajszymi emocjami! Jak doktor tak ładnie ją opisywał kawałek po kawałku to wstrzymywałam się od płaczu z radości. Łezki i tak mi poleciały. Do tego mąż był taki szczęśliwy, że wzruszał mnie podwójnie.
Założę temat "pogaduchy" na dziale zamkniętym. Będziemy mogły tam pisać o rzeczach bardziej prywatnych, które niekoniecznie każdy musi czytać:)
Roni jestem z Tobą całym sercem i wierzę, że wszystko wyjdzie Ci dobrze.
A wszystkim życzę takich cudownych wieści jak nasze:)
 
Hej :) Roni bedzie dobrze!!! Trzymamy kciuki za was!!! Patrycja to I tak ladnie udalo Ci pospac. Ja sie nadal budze I spie mega niespokojnie,same bzdury mi sie snia, po ktorych nie moge zasnac. Nie dziwie sie,ze caly czas myslisz o wizycie,tez bym tak miala :)
Zgutek u nas takich ogromnych syntez nie robia czasem tylko jakies polimery,bardziej badawcze laboratorium szukamy metoda prob I bledow zlotego srodka,jak ktos uzywa smierdzielstwa jakiegos chociaz eteru to od razu sie zmywam ;) poza tym na szczescie wiekszosc na urlopie teraz a jak kuz mam jakas synteze to robi ja za mnie kumpela,a ja za nia raport. Nic dziwnego ze tesknisz za labem szczegolnie teraz fajba odskocznia od papierow :) hehe ale to z miesem mielonym dobre ;)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry!!!!!

mnie ta ciąża wyjątkowo oszczędza....śmiejemy się z mężem ,że jak będę w czwartej ciąży to zorientujemy się dopiero ok 6 miesiąca!!!!ale to co przeszłam podczas drugiej ciąży to moje......w ciągu nocy jak spałam tylko 2 godziny to cud..a moje nogi istna masakra...z bólu wyłam,skręcałam się..a mój gin powiedział,że w ciąży tak bywa!!!!

nachodziłam się wczoraj..nabiegałam!!!!

dzisiaj mam bliskie spotkanie z panią od polskiego.....jak mi się tam nie chce iść....:angry::angry::angry:..nie może ona przyjść do mnie???


miłego dnia laseczki
 
Dzień dobry :)
Dzisiaj miałam dziwne sny... bardzo dziwne. Byłam gdzieś w anglojęzycznym kraju z mamą, na jakimś placu w mieście, szukałam miejsca do zaparkowania auta... na rolkach bo tak szybciej :p A mama dowiedziała się, że na tym placu przebywa w 90% ludność transseksualna i że bezpieczniej tam nie parkować... hmm dziwne co? :D
Jak usłyszałam wczoraj co Sofi pisała to się lekko przestraszyłam :) My już nastawieni na synka, imię wybrane i wczoraj potwierdziliśmy wspólnie, że Aleks będzie jednak Aleksem bo nie da się nic lepszego wybrać... a tu by byłą taka niespodzianka. Teraz jeszcze bardziej wyczekuję przyszłego piątku! Żeby mi tylko usg zrobiła. Małego już ponad miesiąc nie widziałam :(

Żgutek, też mam tak, że nie mogę mocno się schylić albo podkulić nóg bo mnie coś uciska. W ogóle czuję w podbrzuszu chwilowe bóle i teraz myślę, czy to bobas, czy coś jest nie tak...
ehh ciąża :D

Miłego dnia! :)
 
reklama
Dzień dobry! :)
Bobas łaskocze i pewnie pozdrawia forumowe Ciocie. ;) Zaraz śmigam na zajęcia, odezwę się po 15.
Wczoraj mało co porcelany nie zaliczyłam. Coś chyba za szybko wypiłam, obstawiam szklankę mleka z miodem, i męczyło mnie wieczorem. A tu prawie połowa. :p
Większość znajomych z roku wróży mi dziewczynkę i właściwie też tak teraz czuję. :)

Kradz, śniłaś mi się, brzuchy sobie porównywałyśmy. A potem rodziłyśmy w tym samym dniu. :p :*
 
Do góry