reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ana dokładnie-mała bestia podkuliła nóżki i nadal trzyma nas w niepewności :) a już myslałam, że poszaleje na zakupach :)
Nieśmiała jest po mamusi :-D dziś wpadłam do c&a - no piękniusie rzeczy są dla dzieciaczków i siłą się powstrzymywałam żeby nic jeszcze nie kupić :)

Anulka
dzięki za fotki :) ja się odwdzięcze takimi samymi w listopadzie :p:p
 
reklama
Xenian ja się dość szybko zaczełam smarować bo niestety kiedyś jak szybko urosłam w górę to rozstępy były więc teraz się smaruje. Mama i siostra nie miały nie wiem czy to genetycznie idzie. Ja smaruje biust bielendą a brzuch lirene na roztępy i jeszcze lirene na cellulit używam.


Mój brzuszek wcześniej stał i nie rósł jakieś 2 tygodnie a teraz znów coś drgnął jutro zrobię zdjęcie to zrobię zestawienie.
A zdradźcie ile jesteście na plusie ja tak 2-3kg bo raz ważę 61 a raz 62

Natalka no właśnie mały mój też wali w pęcherz cały czas He He ale ruchy są bardzo wyraźne teraz nie da się pomylić z „jelitami”

Ana współczuję ludzię są naprawdę jacyś tępi jeśli chodzi o ciężarne.

Kradz :-) mam nadzieję że wizyta u Ludwiczka udana.


Wczoraj łazikowałam po Ikei i kupiłam szafkę pod TV, dzisiaj poszukiwania dywanu udane zakupy dzisiaj. Narożnik jeszcze czeka na wybranie. Napad miałam głodu w Ikei usiadłam i czekałam aż będę mogła pójść dalej aż się jakaś kobita przeraziła czy ze Mną wszystko dobrze.

Iman jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego

Zarunia 3 mam kciuki za Lil


Ja dzisiaj odwiedziłam moją przyjaciółkę dostałam dwa worki z rzeczami dla malucha bardzo fajnymi więc mamy pierwsze rzeczy, dużo już mam bo dzisiaj zajrzałam do szafy mojej Mamy a tam cały wór ciuszków więc chyba raczej nie będzie problemu. Te od Mamy musze przejrzeć żeby wiedzieć co jeszcze kupić.

Córeczka mojej przyjaciółki jak wychodziłam mówi na koniec a te woreczki to dla dzidziusiów ciociu? Ha ha może ona ma RTG i tam za Wojtkiem skrywa się Julka?

Ja już mówię dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Żgutek dziękuje za kciuki :) może na następnej wizycie mały uparciuch się ujawni :)
Co do kg to ja jeszcze nie przytyłam a jak lekko przekraczam swoją wagę początkową to dzidzia przez noc i tak wszystko ze mnie wyciąga :) Ostatnio przez noc straciłam 2kg :)
Spokojnej nocki kochana :)
 
Padnieta jestem;( caly dzien latania a w nocy dziec wymiotowal ;(
Co do lozeczek pewnie z ikei mialam klups ale nam padlo i poki co bedzie w sypialni . Chyba ze sie przeprowadzimy to zobaczymy..

Ja tez 2-3 kg na plusie. A brzuchol ogromy . Postaram sie wrzucic jutro.
 
Iman moje gratulacje :tak:
Anulka super widoki i dzięki za słoneczko - dziś pięknie było :-)
zarunia gratuluję udanej wizyty :tak:
Wiecie co pierwszy raz mi się to zdarzyło od urodzenia małej. Wczoraj poszłam ją usypiać (bo odkąd wróciłam do pracy to codziennie mówi że "z mamusią idzie spać", choć wcześniej bez problemów zasypiała np z mężem lub sama, w dzień jak jestem w pracy i zostaje z babcią to też zasypia sama)... no i zasnęłam z nią, tzn ja w łóżku a ona w swoim łóżeczku w naszej sypialni. Obudziłam się po 1,5 godziny i nie zdawałam sobie sprawy że tyle spałam. Poszłam się wykąpać i dalej poszłam spać i spałam do rana. Dawno tak wyspana nie byłam :-) Chyba organizm się w końcu upomniał o swoje po tych nieprzespanych nocach :tak:
Pati dzięki za szybką interwencję! Mogłam sobie wreszcie pooglądać Was brzuchatki :tak:
Dobrej nocy!
 
U mnie 1-1,5kg na plusie też skacze mi waga.

Iman super fryzurka :) Samych cudownych dni z mężem:) I dziękuję za ogarnianie na bieżąco listy marcóweczek! Bardzo mi pomagasz:)

Ja chyba też łóżeczko i przewijak(komodę) kupię w Ikea.

Mam nadzieję, że Bąbel rozłoży ładnie nóżki w poniedziałek i zacznę zakupy:)
 
Ostatnia edycja:
Przed spaniem jeszcze do Was zajrzeć musiałam :)

Iman, gratulacje!!! Wszystkiego co najlepsze!!! :)

Żgutek, odwiedziny bardzo udane. Ludwiczek przecudny! :) już się nie mogę doczekać kiedy sama przytule moje maleństwo :)

Padam już. Dobranoc :)
 
Iman, jeszcze raz Ci gratuluję:-) I cieszę się, że pogoda dopisała:-)

Dziewczyny, ale czad, pierwszy raz w życiu chyba pływałam w basenie otwartym 4 października! Przy blasku księżyca... Ależ mi się nie chce wracać... Praca, dom, zwykłe obowiązki... Ech, szkoda, że wakacje są zawsze takie krótkie...

Zarunia, moje małe też się ukrywa jeszcze i nie wiem co będzie. Ale wszyscy obstawiają dziewczynke, więc troszeczkę czekam na Jagódkę...
 
reklama
Tak tak, dobrze widzicie... Jest środek nocy;/ Zrezygnowałam ze spania w dzień, żeby przesypiać noc ale czasem nie działa;/

Co do łóżeczek, my planujemy kupić łóżeczko-tapczanik. To nieco większe łóżeczko, któremu można zdjąć boki i obniżyć te krótsze panele. Powstaje wtedy łóżeczko dla przedszkolaka. I zwracam uwagę, żeby miało ochraniacz, bo moja siostrzenica podczas ząbkowania poobgryzała swoje łóżeczko i wygląda to teraz bardzo niefajnie:)

Wszystkie mamy, które znam odradzają przewijak. Najlepsze, że nigdy go nie miały, więc w sumie skąd mają wiedzieć? Mnie się wydaje, że przewijanie na łóżku nie jest super wygodne. Marzy mi się komoda z przewijakiem tylko jeszcze nie wiem jaki rodzaj, bo w UK maluch leży wzdłuż komody a w Polsce jest tendencja, że przewijak jest nadbudowany prostopadle. I nie wiem... Niby wygodniej tak przodem do mamy, ale jak korzystać z szuflady wtedy?

Największy problem będzie z wózkiem... Bo nie potrafię się zdecydować i jest ogromnie trudno!!!

U mnie bilans wagi wciąż na minusie. Przez mdłości we wczesnych tygodniach schudłam ok 4 kg i przytyłam z tego 1-2 kg. A brzuszysko już mam spore. Zwłaszcza jak coś zjem i wieczorami:p:p:p
 
Do góry