reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Xenian ja też już długo nie śpię chyba z 2godziny.
My planujemy kupic komodę z przewijakiem. Na początek będziemy mieli kołyskę u nas, a w pokoju dla dziecka łóżeczko.
Z wózkiem też mam problem. Byłam prawie zdecydowana na jeden, ale teraz już sama nie wiem. Musimy wybrać się do sklepu i pooglądać. Zależy mi na jakimś wielofunkcyjnym, waga nie jest ważna bo mieszkamy w domu, cena też nie jest zbyt istotna. Najwazniejsze jest solidne wykonanie i wygoda dla dziecka.
Już denerwuje się jutrzejszym usg. Dobrze, że mamy o 8:20 to nie będę musiała cały dzien czekać.
 
reklama
Hej dziewczynki, ja już też na nogach... Dzień powoli się budzi...

Ewa, ja też nie wyobrażam sobie życia bez przewijaka, cudowny wynalazek.
Patrycja, trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. I fajnie, że masz rano:-)
A ja wózek mam, łóżeczko też i dostałam jeszcze leżaczek od koleżanki. Przewijak też dostanę. Kumpel mi powiedział, że ja się okaże dziewczynka, to całe pudło da mi ciuszków.

Teraz pilnuję, żeby wschodu słońca nie przegapić nad morzem. Kosmos, z tarasu mogę oglądać Gibraltar:-)
 
Ostatnia edycja:
Anulka dziękuję :)
Fajnie, że masz już tyle rzeczy z głowy. Ja wczoraj podliczyłam same meble do pokoju i chyba męża głowa rozboli :p a gdzie reszta.
Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej pięknych zdjęć. Np. brzusio na wakacjach? ;)
Jak czytam co piszesz to ciagle wracam do naszej podrozy poslubnej. Byliśmy w maju w Turcji na takim prywatny półwyspie(dawnej wyspie) naszego hotelu. Z okna widzieliśmy Kos(6km linią morską). Było tak cudownie i tak już dawno. Czas szybko mija.

ImageUploadedByForum BabyBoom1412492155.011644.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1412492245.728253.jpg

Marzy mi się tam wrócić z Bąbelkiem, ale K uważa, że dwa razy w to samo miejsce to bez sensu. Ale go namowię :D

Ehhh ja chcę na wakacje!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412492155.011644.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412492155.011644.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 23
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412492245.728253.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412492245.728253.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 22
Dzień dobry Brzuchatki

U Mnie Pięknie słonecznie więc aż się wstawać chciało, dzisiaj dzień pełen pracy ale myślę że i spacer też chociaż niestety rozbiera Mnie coś, więc już zaaplikowałam czosnek, cytrynę, miód nie dam się i tyle.
Udanej niedzieli wszystkim życzę



Xenian mi też przyjaciółka doradziła ochronę na brzeg łóżeczka


Patrycja 3 mam kciuki za jutrzejszą wizytę i oby się ujawniła płeć, dobrze że tak wcześnie to rzeczywiście się nie naczekasz. Zobaczyłam Twoje zdjęcia z podróży i się rozmarzyłam jeszcze Anulka pisze o kąpieli i widokach echhh…. Dobrze że ja w ramach rekompensaty mam widok na góry z okna ha ha.
 
Czesc Wam :)
Patrycja ja tez mam jutro usg. Ale dopiero na 17.20 :( i niestety bede sama. Czego nie znosze. Moze chociaz plec poznam, choc jakos bez spinacza mam.

Ja nie mialam przy Jasiu przewijaka, przy Blance juz mialam. Roznica jest jak miedzy pieklem a niebem. Nie wyobrazam sobie teraz nie mieć...
Wozek juz wybrany, duzo grzebalam i juz postanowilismy. Teraz wybieram chusty.
 
Dzień dobry :)
Patrycja, mam to samo. Wakacje mieliśmy w czerwcu a ja już zapomniałam o tym słońcu i widokach. My akurat w Maroku byliśmy więc temperatura niemiłosierna ale i tak bym się spakowała i za godzinę jestem na lotnisku :p Za rok chcemy z bąblem jechać w bardziej cywilizowane miejsce (najbardziej w Maroku nas społeczność i obyczaje przerażały, ale i ciekawiły), z dzieckiem malutkim bym tam nie pojechała. Rozważamy Grecję, bo krótkie loty, hotele rodzinne z udogodnieniami dla małych dzieci... więc chyba się zdecydujemy :) no i w sierpniu dopiero, jak mały będzie miał już te 5 miesięcy :)
Ewa, ja nigdy nie miałam jeszcze malucha, ale nie wyobrażam sobie przewijać go wciąż na łóżku czy kanapie... przewijak jest chyba niezbędny i na pewno kupimy. Albo komódkę z przewijakiem, albo przewijak przykręcany do ściany i rozkładany.
Anulka, to jesteś do przodu z zakupami :) my dostaniemy wózek od mojej mamy, tzn ona nam kupi, uparła się jak osioł więc nie będę się sprzeczać :) no i parę kombinezonów cieplutkich od koleżanki dostałam na razie :) a resztę się skompletuje :p
Miłego dnia dziewczyny! :) u nas super słonko więc spacer koniecznie :)
 
Anulka cudownie tam u Ciebie !

Roni ze mną mąż jedzie na szczęście. Trzymam kciuki za Twoje usg :)

Ana my za rok chyba rozważamy opcję wynajęcia domu na Mazurach na 3-4 tyg. Znajomi robili tak w tym roku i jest to fajna opcja z małym dzieckiem. Dom na tyle duży, żeby rodzinka i znajomi mogli do nas przyjeżdżać. Mąż będzie miał trochę urlopu, a dodatkowo najwyżej będzie przyjeżdżał na dwa dni do pracy i wracał do nas na kolejne dwa. Trochę się boję takie maleństwo zabierać za granicę, ale jeszcze zobaczymy;)
Xanadu Island, w ktorym byliśmy jest idealny dla dzieci. Mają udogodnienia i przede wszystkim prawdziwe 5gwiazdek, więc nie ma się czego obawiać. Półwysep jest zamknięty tylko dla gosci hotelu, więc na prawdę polecam.

Przewijaka przykrecanego do ściany chyba bym się bała, miałam stół taki dodatkowy w kuchni i odpadł jak kotka zaczęła po nim skakać. Są takie też wolno stojące bez komody.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane :)

Ja od rana mam orkiestrę u sąsiadów więc i ja im robię dyskotekę :) Nie ma jak dobre współżycie z sąsiadami :)
U nas za oknem znowu mgła aż nic się nie chce..... Jutro w końcu wybieram się na małe zakupy dla dzidzi :):)

Patrycja kciuki za wizytę :) Ja chyba też zacznę rejestrować się na rano na nastepne wizyty :)

Anulka fajne zdjęcia :) My w listopadzie chcemy wybrać się do Tunezji na parę dni i mam nadzieję, że pogoda dopisze :)

Miłego dnia kochane bo ja już dziś mam cisnienie +600 :)
 
Do góry