reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Patrycja wszystkie korzystają ze słonka od Anulki :)
Ja właśnie przed chwilą wróciłam z mega spaceru i zakupów :) Dzidzia zgłodniała więc zjemy coś pysznego i pewnie padne dziś jak dziecko :)
 
Hej kochane.
Mieliśmy zły dzień. W pracy miałam być dwie godziny a byłam 7... cały czas stania na nogach bez krzesła nawet. Do tego noszenie blach z ciastem i ogarnianie stoiska. Kolega miał mnie zastąpić o 11 ale się nie pojawił wiec do 16 byłam sama... mój narzeczony !! Przyjechał żeby złożyć stoły i banery reklamowe i spakować mi je do auta bo przecież po 30 kilo waży jeden! Brak mi słów. Serio...
 
Zarunia my też dzisiaj korzystaliśmy ze słonka :) a teraz byliśmy u kolegi z USG w oczach haha stwierdził, że będzie u nas dziewczynka. Przewidywał już 5razy i zawsze trafiał zobaczymy czy i nam się sprawdzi ;P

Ana współczuję :( odpoczywaj teraz :*
 
Ana biedaku, współczuję...
Fajnie, że miałyście ładną pogodę dziś.
U mnie słonko juz zaszło. A dziś jestem tu...
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 20
Ja od rana mysle o naszej Pannie Mlodej :)

Ja sie dzis urobilam. Upieklam ciasto, ugotowalam obiad, wysprzatalam chatke porządnie i nadrobilam 15 stron zaleglosci z synem :)
Wszystko to zeby nie myslec o poniedziałku :/

Ana wspolczuje :/ kolege bym za jaja powiesile. O ile je w ogole ma skoro zostawil ciezarn na pastwe losu.
 
Dzięki dziewczyny. Zjedliśmy kolację, pijemy soczek i od razu lepiej :) ale fakt, że jestem jedyna na L4, więc akurat mnie nie powinno tam być.
zarunia, dobrze widziałam że dzidzia nadal się nie ujawniła? To na pewno mała księżniczka, chłopaki to bezwstydnie nóżki rozstawiają :p
anulka, jakie piękne widoki. U nas od paru dni słonko więc Twoje gołębie się spisały :)

Widziałam przelotem temat o łóżeczkach.... my jeszcze nie mamy i brak mi pomysłu. Bo na naszym wątku o zakupach dla dzieci odradziłyście mi to łóżeczko piccolo i podobne, czyli 50 szerokości i 95 długości. A ja muszę mieć łóżeczko na kółkach którym wyjadę z sypialni gdy mój J będzie tam pracował. No a nasze drzwi przesuwne do sypialni otwarte na maxa dają nam 62cm szerokości, a wszystkie łóżeczka po zewnętrznej mają 65-66 no i nie przejadą tamtędy. Więc w kropce jesteśmy. Rozważamy zrobienie łóżeczka na zamówienie ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia :-* Bardzo mi miło je wszystkie czytać :-)

Ewa&Kubuś my już o 12:05 byliśmy po :-p

Jak obiecałam wklejam zdjęcie fryzury

DSC04052.jpgDSC04053.jpg

Mąż mnie zaskoczył bo myślałam,że wystąpi na ślubie w garniturze a On założył mundur :-)

Anulka_marcowa dziękuję za piękną pogodę :-)
 

Załączniki

  • DSC04052.jpg
    DSC04052.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC04053.jpg
    DSC04053.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Do góry