reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej Mamusi! :-)

Oj dziewczyny po zwiększonej ilości gratulacyjnych wpisów wnioskuję że marzec już coraz bliżej ;-)
 
Hej dziewczyny :-)
Gratuluje kolejnej mamusi :-)

Dziewczyny sorki ze napisze tylko o sobie ale czasu malo.
My od wczoraj juz w domciu jestesmy nocka ok maly ladnie je a mnie teraz meczy nawal i walcze no i pomagam se przy tym odciagaczem a no i cierpie z powodu tych moich wkleslych brodawek ahhh myslalam ze tym razem bedzie lepiej ale i tak uzywam makladek bo inaczej synus nie umie sie zassac a jak ssal na samym poczatku to poranil mnie az do krwi :nerd: starszy syn powoli robi kroczki w strone brata ale juz dzisiaj coraz wiecej jest nim zainteresowany,slodki jest i te jego komentarze :-) dzisiaj wolal mnie mamo wez dzidzie bo placze albo wczoraj oznajmil ze tatus kupil dzidziusia :-)

Sorki dziewczyny ze wam nie odpisuje ;-) odpoczywajcie i korzystajcie z wolnych chwil bo potem to juz bedzie ciezko.
 
Sabrina, fajnie, że już jesteście w domku ;-)
Życzę Wam obojgu dużo zdrówka! Obyś szybko przewalczyła nawał (wszyscy polecają kapustę) i mogła synusia bez problemu karmić.
Buziaki :*

Dobrej nocy dla wszystkich!
 
O Kradz.. ! Normalnie nie mogę :) co wy się tak hurtowo rozpakowywujecue.. Ja w sumie tez juz czuje ze koniec blisko ale codziennie powtarzam naszemu Artyście, ze ma poczekać do 8go i zrobić mamie prezent.. :)

KRADZ pewnie jesteś juz po wszystkim wiec czekam na informacje o dzidzi!!!
 
A ja obstawiam że jeszcze kradz walczy...przytulam i trzymam kciuki. Ja też rodzilam Zosie po odejściu wód, u pierworodek to tak szybko nie idzie ale nasza kradz sobie poradzi. Już chcę pogratulować...!:-)
 
kradz....:-) czekamy kochana!!! aż się wzruszyłam jak Twój wpis zobaczyłam :tak:

a ja całą noc miałam schizę że wody mi się sączą... ale nic takiego nie miało miejsca... ehhh te emocje przedporodowe... :sorry:
 
reklama
Do góry