reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej dziewczyny :) ja tylko chciałam sie zameldować ze urodziłam i jestesmy w szpitalu.
Urodzilam 21 lutego w czwartek i piąte odszedl mi czop potem jakas wodna wydzielina być może wody:) na izbie przyjęć nie byli pewni została w piatek na noc na obserwacji no i w nocy dostałam skurczy wiec zaczelam rodzic :)
Maly 3650g dlugi na 54:) pozdrawiam wszystkie mamuśki i trzymajcie sie jak najdłużej w dwupaku bo teraz to juz roboty a roboty;)
 
reklama
fasolka gratuluje!!!

Kradz.. Jutro mam usg a w czwartek wizytę .. Mqm zamiar wsiąść juz sobie zwolnienie od poniedzialku.. Ale zobaczymy co powie pani doktor.. :)
 
gratuluję fasolka
z punktu widzenia wagi i długości to chyba nie chciałabyś być dłużej w dwupaku;-)

zdrówka mało płaczu i spokoju trzymaj się ciepło i oczywiście zaglądaj do nas
 
Fasollka ogromne gratulacje ;)
Dużo zdrówka dla Was ;*

Jesteście nie do ogarnięcia z tym łożyskiem. Haha :p

Z@t ja też się czuje totalnie jak babcia. Ostatnio najgorszą rzeczą jest zmywanie. Brzucho duży i musze się zginąć żeby dostać się wygodnie do zlewu, a ta pozycja wyzwala makabryczny ból pleców. Porażka...
 
Hej mam nadzieje, ze ktos mnie jeszcze pamieta! ;) Pomyslalam sobie, ze czas tu zajrzec i zobaczyc jak tam rozpakowywanie idzie. :-) Gratulacje dla Ssabriny i Fasolki!
 
reklama
Sealpap oczywiście że pamiętamy:-) ostatnio zastanawiałam się gdzie wywialo stary skład jeszcze z początków, no bo chyba nie na porodowke???
Kradz mi tam mój mikro brzuszek nie przeszkadza, tylko ciąży i się napina. No i spojenie i pachwiny i kręgosłup już nawala. Te ostatnie dni w terminie zawsze są pełne takiego wewnętrznego niepokoju. Ja się boję gdzie i kiedy mnie dopadnie i jak szybko opieka do dziewczynek przyjedzie, czy będę blisko domu i czy zacznie się od razu na fest czy da chwilę na przemyślenie swojego położenia...czytałam ze niektóre za trzecim porodem rodzą w 50 minut od pierwszego skurczu, a u nas w wawie jak pewnie wiecie most się spalił i aby dostać się na drugą stronę Wisły trzeba stać w korku:-S
 
Do góry