reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ja dziś po 19 mogę już rodzić ;)
o 18 mój pierworodny ma koncert egzaminacyjny w szkole muzycznej.on zaliczy semestr, ja mu pogratuluję i mogę jechać :-).
więc proszę o stosowne przepowiednie ;-)
 
reklama
Dobra Elzbietka, wpisuje Cię w grafik porodów dzisiaj na 20 żebyś zdarzyła jeszcze kolację zjeść;-) ja mam takie przeczucie że póki Ty nie urodzisz to i moja się nie ruszy więc hmmm...do roboty:-D
 
Hej dziewczyny, jestem kwietniówką i w sumie nie wiedziałam gdzie napisać. Mam kontakt do wspaniałej kobiety, która robi śliczne akcesoria dla maluszków. Może któraś z Was jest zmęczona chińszczyzną w sklepach:)W razieczego można pisać: LaBashette@gmail.com 1.jpgZobacz załącznik 672598Zobacz załącznik 672599Zobacz załącznik 672600Zobacz załącznik 672601Zobacz załącznik 672602
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 42
Ja też poproszę o przepowiednę, a co ;-)
Póki co nie mam żadnych przeczuć ani wyobrażeń jak będzie.

Mam nadzieję, że Kradz choć nie pisze już dawno jest po, nie męczy się i podziwia swój Skarb...
 
A olej rycynowy na co i po co? A wiecie coś o naparze z liści malin, gdzie kupić, jak pić?
 
A ja małego glaskam sobie po pleckach.. Bo caly czas leży po lewej stronie mam krzywy brzuch i widać jak leży calkiem po lewej można wyczuć kolanko :)
 
No wlasnie u mnie te ruchy mocne i bolesne i tez wszystko widac...
Kradz juz 11 godzin bez info:( mam nadzieje ze juz urodzila albo chociaz zzo dostala
 
reklama
Do góry