reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Patrycja ja co prawda cześć dałam bratowej po Zuzi wiec połowa rzeczy poprostu do nas wróci :-) . Ale zazdroszczę wam tych zakupów bo sama jestem zakupoholiczka i chętnie bym już wszystko kupiła :-) ale trochę się boje dlatego jeszcze troszkę się wstrzymam.
Teraz jeszcze mam inne zajęcie bo kupiliśmy mieszkanie i jutro odbieramy klucze wiec juz jestem skupiona na remoncie żeby się wprowadzić przed porodem dlatego też jeszcze nie kupuje nic dla małego .
 
Karola, tylko żebyś sie przy tym remoncie za bardzo nie zaangażowała fizycznie :-) Można sie szybko zapomnieć jak wpadniesz w szał remontowy :tak:

Ja na razie dla Dzidziula sama nic nie kupiłam. Dostałam śpiworek i karuzelę nad łóżeczko. Wiem, że moja mama (aktualnie jest za granicą) dorwała gdzieś tam jakieś ładny komplecik śpioszków w neutralnym kolorze i chyba ręczniczek więc pod koniec miesiąca przywiezie.
Czekam aż będę znała płeć, już dzisiaj gadam do Lokatora mojego brzusia, żeby jutro ładnie się zaprezentował przy panu doktorze.:-D Wtedy zacznę jakieś konkrety kupować. Musze zrobić listę, bo nie chcę czekać do ostatniej chwili i kupować wszystkiego na raz. Poza tym trzeba sobie dozować przyjemności :-)
Mam teraz trochę maluchów wśród znajomych i córeczkę od szwagierki, będzie już miała 7 miesięcy w marcu więc pewnie część ciuszków dostaniemy jeśli okaże się, że to faktycznie dziewczynka :tak:
 
W sam raz do popołudniowej kawusi, inki :-p
DSC_1005.JPG
Dziewczyny, ja sie tak nie mogę doczekać zakupów dla maleństwa, że omijam działy niemowlęce, wszystko bym chyba wykupiła :-D
 

Załączniki

  • DSC_1005.JPG
    DSC_1005.JPG
    102,7 KB · Wyświetleń: 23
co do ciuszków, to naprawde poczekajcie, po swietach mozna dostac rzeczy w duzo lepszych cenach :) wiec zamiast jednych spioszkow beda dwa :)
a ja ciagle przekonuje meza do szafy. twierdzi, ze nie potrzebujemy
karola - ale fajnie, czyli od jutra wielki remont. w sumie to tez bym mieszkanie zmienila :) na domek. Choc moge sobie pomarzyc, mieszkanie kupowalismy na gorce, kredyt we frankach, wiec mimo 6 lat splaty kredytu dalej kredyt jest wiecej wart niz mieszkanie, wiec musilibysmy jeszcze bankowi doplacic jak by przyszedl nam do glowy plan sprzedazy. ale pomarzyc moge prawda :-)
 
Patrycja skąd ja to znam też nie mam gdzie pochować swoich ubrań i upycham gdzie popadnie :-)

Margerrita kochana co prawda to nie domek ale mieszkanko prawie 140 metrowe takie wymarzone :-) dwa tarasy teren ogrodzony z ochroną wiec nikt mi nie wejdzie obcy . To jest blok 6 piętrowy my mamy to ostatnie piętro ale super :-) plus taki ze my dwa miejsca garażowe w podziemiach wiec śnieg mnie nie dopadnie w zimę i nie będę musiała odśniezac . Zastanawialiśmy się nad domkiem ale mój mąż w tygodniu całe dnie pracuje wiec ja z dwójką dzieci plus pies i firma moja to tak średnio jeszcze będę miała czas na robienie w ogrodzie wiec zdecydowaliśmy ze kupimy takie duże mieszkanie .

Ewa & Kubuś ale na robiłaś smaka ale mi niestety nie wolno ale bym zjadła :-) RATUNKU :-):-)

Kradz mam nadzieje, że nie popłyne z tym remontem musze uważać ale z moim ADHD :-) średnio będzie usiedzieć i nic nie robic
 
Margerrita my to mieszkanko które mamy teraz tez mamy w kredycie ale chcemy je zostawić dla Zuzi żeby miała :-) i będziemy wynajmować a ze mamy fajnie zrobione plus dobra lokalizacja to kredyt plus rachunki będą się same spłacać
 
mam kolyske :-D
polozylam w niej zabe jako Dzidziusia by pobudzic jeszcze bardziej swoja wyobraznie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Margerrita w dzisiejszych czasach GENDER … wszystko przystoi taki żarcik oczywiście bo Mnie osobiście przeraża.

Super dziewczyny które mają dzieci, że piszecie co jest przydatne dla nas i co warto kupić dobrze że jesteście takimi informatorkami

Kradz to my jutro razem wizytujemy 3 mam kciuki żeby się lokator ułożył odpowiednio


Ewa wpadam na kawę
Karola dokladnie nie szalej z remontem ja po tym jak trochę poszalałam twardniał mi brzuch.

Kurcze to niesamowite ile wszystkie mamy ze sobą wspólnego i większość z nas ma teraz podobne emocje m. in. remonty.
 
Do góry