reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Keopelka śliczna ja mam taką samą tylko brązowa a tak naprawdę to jest do sprzedaży jeśli któraś z wam by była chętna :-) co do ceny się dogadamy i jest prawie jak nowa :-)
Ja mam łóżeczko i kołyska będzie mi zbędna
 
reklama
140 metrów to fajny matraż, będzie co urządzać, u nas wynajecie by sie nie oplacalo, kredyt jest wiekszy od tego co bysmy dostali za wynajem.
ale co tam, tez jest dobrze :) przy domu jest duzo do roboty, sluszne argumenty dokladnie taki same podnosi w dyskusji moj maz :)
 
kropelka - bardzo fajna kołyska.. \\ja tez już wpadłam w ten "szał" zamówiłam kilka ciuszków

DSC_0003.jpg

ale staram się powstrzymywać..mam dużo rzeczy po synku..
 

Załączniki

  • DSC_0003.jpg
    DSC_0003.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 41
Ewa ja tez juz lecę na kawkę...

Kropelka ja chętna na kołyskę jak najbardziej...tylko mąz wyrzuciłby mnie z nią ...bo my mamy już 2 łóżeczka

Margerita mamy jednak coś wspólnego...kredyt....we frankach.......i mimo spłacania siedmioletniego......nie spłaciliśmy nic!!!!Margerita taka przebojowa a męża nie przekabacisz na szafę......nie ty moja droga i nie długo wstawisz nam jej zdjęcia!!!


co do szaf to my mamy garderobę taką do której wchodzi się jak do pokoju....i też miała być dla dzidziulka,ale zmieściły się tam moje rzeczy..i to nie wszystkie no i męża trochę też!!!


jak ja bym chciała już szykować kącik dl malucha...prać,prasować,łóżeczko składać:confused::confused:
 
Widze ze coraz wiecej zakupow...my czekamy do polowkowego juz w srode!!!! A moge wam polecic z czystym sumieniem taka karuzele na lozeczko u nas sie mega sprawdzila jak synu byl maly latwiej sie go przewijalo bo byl waptrzony w krecone zwierzaki a jak byl wiekszy to sam wlaczal sobie muzyczke ktora jest mega przyjemna dla ucha no i pomimo ze synu z niej dlugo korzystal nadal wyglada jak nowa wiec zawsze mozna poten sprzedac polecam luknijciee ocencie same

http://allegro.pl/karuzela-fisher-price-rainforest-pilot-plumtree-i4695454117.html

Patrycja szafa super!konwalianka.ile.juz ciuszkow.szalejecie moje drogie;()

Tez ostatnio sie zastanawialam co dzieje sie z dziewczynami ktore byly aktywne a nagle przestaly mam nadzieje ze tylko znudzilo.im sie wchodzenie na forum a ze u nich z dzidziulami nadal ok:charlie, rurka, zet, kartagina, bachuta...
 
Ostatnia edycja:
Pierwszy dzień w pracy po urlopie... już mam dość...
Ja z zakupami jeszcze czekam do poznania płci, a że badanie w czwartek, to może coś się uda zobaczyć.

Dziś mi się wydaje, że ktosiek rusza mi się w brzuszku, ale to takie słabe sygnały. Mogłabym zjeść coś słodkiego, ale mam słodyczowstręt. Wczoraj przywiozłam od mamy sernik domowy... I nawet na kawałek nie miałam ochoty... Za to kawał podsuszanej kiełbaski wciągnęłam;-)
 
reklama
Do góry