reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Cześć,

wczoraj zupełnie nie miałam kiedy usiąść.. rano kościół a później pojechaliśmy do Centrum Nauki Kopernik, gdzie spędzilismy przeszło 5 h, fajna gratka dla 3-latka:tak: Stwierdziliśmy z mężem, że za 3 lata skoczymy już z dwójeczką i jedno z nas pójdzie do galerii bzz, a drugie na pokazy. Później skoczyliśmy na obiad i gdy wróciłam padłam jak długa..

A synek nadal kaszle ;/ ech, to nawet nie kaszel, ale duszenie się:baffled:

wizytę u gina mam 15- nastego a 21 mam usg połowkowe:happy2:

milego dnia!
 
reklama
kasikz, kciuki za wizytę! :) zdaj relację po powrocie, my czekamy do piątku na nasze usg echh...
Natalia, praca na uczelni łatwa nie jest, widzę po moim narzeczonym jak wraca i wkurzony, bo jakiś student pracy mgr jeszcze nie oddał albo jest jełopem i przychodzi setny raz z tym samym problemem :p
Ewa, dziewczęce śliczne ciuszki :) i sporo tego. Mogą się przydać ;)
Patrycja, my połówkowe dopiero 30.10 ale teraz w piątek też chyba zrobią usg, w końcu w karcie ciąży mamy lukę ponad 6 tygodni :p na połówkowe już czekam i czekam. Niech potwierdzą, że mały nadal tak samo zdrowy jak na genetycznym! :) a kolejka super, za taką cenę to w ogóle bym nie myślała, poza tym drewniana, no i trafiłaś ze swoim przeczuciem odnośnie córki więc się z pewnością przyda :)
heven, a u nas kiepska pogoda cały weekend. Szaro i ponuro, choć nie pada. Dzisiaj zimno w nocy było, musieliśmy okno zamknąć (a od paru dni ciągle 16 stopni w nocy). Ale i tak jesień całkiem przyjemna :)

Dzień dobry!
Dzisiaj na uczelnię na 12:00, potem obiad trzeba ugotować. Czekamy na łóżeczko, ma przyjechać w środę :) Ale jeszcze nie skręcamy. Zabierzemy się za to w listopadzie :)
Coś jakby brzuszek stanął mi w miejscu, najpierw rósł bardzo szybko, a od dwóch tyg zahamował (a przynajmniej mi się tak wydaje). Muszę fotkę pstryknąć i porównać :p mam nadzieję, że mały rośnie zdrowo, w sumie zaczynamy 18tc a wyglądam jak w 15tc. Nerwówka do piątku.
 
Cześć Marcóweczki!

Ana, bardzo ładne łóżeczko kupiłaś!:-)

Xenian, super zakupy :tak:. Jak jest okazja to nie ma co się czasem zastanawiać. :-) Korytko śliczne!

Natalia ciasto wygląda przepysznie, a propos snickersa to ja wczoraj zrobiłam mix orzechów laskowych i kremu kajmakowego w miseczce z dodatkiem soli. Niebo w gębie (ale kalorii to to miało z tysiąc pewnie)!!! Muszę dostać masło orzechowe, królestwo za masło orzechowe! A zepsuł mi się blender i nie mam czym zmielić orzechów :angry:
Niech Cie na tej uczelni nie forsują. Czasem sobie myślę, że powinnyśmy sobie na szyi przywiesić taką karteczkę "Jestem w ciąży", a pewnie połowa i tak by nie zwróciła uwagi!!!! ;-)

Krropelka, ale pyszności spod tych twoich rąk wychodzą i narobiłaś mi ochoty na polewkę!!! :-)

Iman, wiem co czujesz. Bo ja też nie mam męża codziennie w domu, i czasem nawet jak wyjeżdża na trzy dni to mi się robi smutno. Przytulas!!!

Heven, życzę dużo dużo cierpliwości przy dzieciakach. :tak:

Karola, fajnie, że już jestes w domu, życzę dużo zdrówka!!!

Żgutek, super, że już wiesz że masz wolne. :-D

Kasikz, &&& za wizytę, czekamy na relację!!!


Ja dziś rano leżałam i nie chciało mi się wstawać, bo Dzidzia tak fajnie wariowała w brzuszku... :-) Mogłabym tak leżeć godzinami :tak: Wczoraj byłam w odwiedzinach u miesięcznego Ludwiczka, jeju jaki słodziak i te minki! :-D Trzymałam go na rękach, a on się wpatrywał we mnie tymi ślicznymi oczkami i był taki spokojny. Śmialiśmy się, że jeśli potwierdzi się u nas dziewczynka to nie grymasi dlatego, że nie chce źle wypaść przed przyszłą teściową :-D:rofl2:

Miłego dnia dziewczynki!
 
Patrycja, jeśli moja siostra nie będzie tego chciała, bo za tydzień ma termin i się już ledwo turla :-p
Śliczny zestaw dorwałaś!
heven, wszystko na pewno jest dobrze &&
margerrita, oj tak, jeszcze jest dużo wolnego miejsca, już kocham tę szafę :-D

Wiecie, że już o choince myślę? :-) Hehe
 
Witam marcóweczki :-)
Melduje się po weekendowo..
kasikz &&&& i czekamy na relacje z wizyty;-)
Iman nie smuć się my jesteśmy z tobą;-)
Ewa& Kubuś super ciuszki, ja mam problem bo nie lubie różowego koloru a dla dziewczynek jest prawie wszystko różowe..ehh jestem dziwna..
Karola zdrówka !!!!
Kordosia gratulacje pierwszych ruchów !!:tak:
Heven dasz rade okiełznasz dzieciaki, daj znać jak KTG:tak:
Pati ale zakupy porobiłaś szalejesz:-)
Natalia czas odpocząć nie ma co:tak:
Ufff nadrobiłam ile mogłam:-D
U nas weekend piękny pogoda cudowna w sobotę dzielnie sprzątałam mąż szalał w ogródku wycinał i wyrywał wszystko bo robimy sobie osoby wjazd bo trochę dużo mamy samochodów i ciasno.ja wieczorem jeszcze piekłam klasyczną szarlotkę rany jaka mi dobra wyszła drugi raz piekłam ale jestem z siebie dumna:-D
A wczoraj miałam teściów na obiedzie pierwszy raz na swoim więc do późnego popołudnia sterczałam w kuchni..
wieczorem robiłam domowe hamburgery super sprawa polecam:-)
Dziś rano dostałam pierwsze solidne kopniaki:-)
 
Żgutek, koniecznie zerknij na książki, są bardziej wartościowe pod wzgledem merytorycznym. Ja nabyłam "Twoje dziecko" "mamo to ja" "Będę mamą""Dziecko" :) Bardziej rozrywkowo wyszlo niz dla wiedzy. Oj tak, mam juz co czytać jesli chodzi o nudne wyklady :p

Patrycja, świetny zestaw i to w jakiej cenie ! Mogłabyś napisać jakiej są firmy? Sama sie zastanawiam nad matą teraz :)

Konwalinka, ja również mam wizytę u gina 15, ale nie wiem czego sie spodziewac :( Ten lekarz o niczym do tej pory mnie nie poinformowal... ale to NFZ ;/ mam nadzieje, ze 22go cos mi powie inny, bo mam konsultacje u innego lekarza a moze u Niego potem ustale termin polowkowego :) Wtedy juz bede dopytywac bo wiem, ze po tym, co piszecie mozna na serio wiele wiedziec o rozwoju dzieciątka :) Trzymam kciuki za Waszą wizytę :)

PsL wczoraj tesciowa upiekła zebrę i dziś śniadanie było w paski :p Oczywiscie u mnie sniadan są trzy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No ja nie wiem jak to jest ze u was takie zywe te maluchy!! Moje za nic w swiecie nie chce sie ruszyc nawet czekolada nie pomaga!!! Patrycja ale pieknh I tani zestaw ja kupilam taka mate za 12 euro
 

Załączniki

  • 1413190358037.jpg
    1413190358037.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 30
Micela u mnie to samo...wczoraj żdżarłam chyba z pół kilo krówek aż mi się nie dobrze zrobiło a dzidzia cicho sza.....jak wszystko będzie ok...to kupie coś dla dzidziusia
 
Ewa śliczne te ciuszki ja jak już poukładam wszystko to też Wam pokażę moją pokaźna kolekcję ja jeszcze nic sama nie kupiłam ale jak pooglądam co tam mam to się wybiorę na zakupy.


Patrycja szalejesz z zakupami dla ślicznotki

Konwalianka no tak wizyta w centrum Kopernik świetna sprawa :-), będziemy 3 mać kciuki za wizytę.

Ana89 dobrze że ja z moimi słuchaczami nie mam z moimi takich problemów na razie dzielnie pracują ze Mną i nie denerwują. Mnie tez brzuszek na tym etapie co mowisz zatrzymal się i nie rósł teraz w zeszłym tygodniu podrósł więc to tak jest. 3 mam kciuki za piątkową wizytę


Kradz ale sobie pyszotę zrobiłaś taki mix z kajmakiem ślinka cieknie. MMM jak fajnie z tym Ludwiczakiem, jedna z moich ukochanych chrześnic (mam 3 córeczki i jednego synka) córeczka przyjaciółki jak zawsze się do Mnie tuliła bawiła ze Mną to teraz ewidentnie Mnie unika nie tuli się ucieka i nie wiem czy zazdrosna czy boi się, teraz bawi się z moim mężem.
Zawsze ją wytuliłam a teraz buuu nie chce.


KasikP fajnie że czułaś już kopniaczki jak nie po pęcherzu to bardzo fajne uczucie.

Kordosia na pewno kupię sobie ksiązki do czytania jak już w listopadzie będę w domu będzie lektura, kiedyś oglądałam program na tvn rodzice na start to sobie pooglądam znów na wolnym, poszukam jeszcze jakiś programów tego typu.

Oki biorę się do pracy chwila przerwy po śniadanku musi dobiec końca.
 
reklama
karosia, na mate jeszcze przyjdzie czas ;) bo w pierwszych tygodniach i tak z niej nie skorzystacie.
dla Patrysia miałam taką i kupiłam ją jaką drugą, po pierwsza okazała się za mała,ta jest Tiny Love, ma ładne żywe kolory i dużo poręcznych dodatków. do tego boki można spiąć, by dziecko nie wturlało się na dywan, przetrwała pranie w pralce :)

Mata-Edukacyjna-Tiny-Love-Plac-Zabaw.5220.jpg
 

Załączniki

  • Mata-Edukacyjna-Tiny-Love-Plac-Zabaw.5220.jpg
    Mata-Edukacyjna-Tiny-Love-Plac-Zabaw.5220.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 26
Do góry