reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Witajcie dziewczyny

Nie nadążę wszystkiego nadrobic........

ale mam pytanie........bo z tego co doczytałam to na ból głowy stosujecie Amol? Mi ból dokucza od dobrych 3 dni......myslałam ze samo przejdzie, ale bez apapu sie nie obyło :baffled:

Do tego jeszcze dzis doszedł nerwowy dzień......
Nie dość że przeryczałam prawie pół dnia.........Jutro planowo miał przyjść na swiat Nasz Mały Aniołek :-( Wiedziałam że ten dzień będzie ciężki, ale nie myślałam że aż tak.......
Zapalę jutro świeczkę dla Mojego Aniołka, pomodlę się.......i pewnie znwowu przeryczę........tylko tym razem chyba cały dzień......
Jakby tego było mało......dziś do szpitala trafiła moja bratowa.......Maluszek miał przyspieszone tętno, a bratowa podwyzszone cisnienie........Tętno małego Oskara wynosiło ponad 200......i jak się okazało to Malec jest owinięty pępowiną wokół szyjki.
Mam nadzieję że bratowa jest w dobrych rekach i lekarze wiedzą co robią.......
Oczywiście wszyscy siedzimy jak na szpilkach......Noc będzie nieprzespana.......Ja z nerwów co chwilę jem :baffled: Mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze........

I tak sobie myślę że......moze Mały Oskar przyjdzie na świat w dniu w którym miała przyjść moja Kruszynka?
Może taki był/jest plan "TEGO na górze"?
 
MisiaMonisia wszystko będzie dobrze musi! Twoj aniolek na pewno czuwa. Ja dostalam krwawienia z Adasiem w dniu w ktorym mial przyjsc na swiat nasz aniolek. Dopiero w szpitalu sobie zdalam z tego sprawę ze to ten dzien. Wszystko bylo ok.
 
MisiaMonisia, świeczka dla Twojego Aniołka
[*]. Na ból głowy smaruję Amolem, to prawda. Całe skronie.

Iman, coś tam Cię podglądałam, ale nie skumałam, że masz dokładnie takie pochodzenie! To będziesz miała fajnego Bobaska! ;-) Też się kiedyś uczyłam tańca brzucha, wygimnastykowana jestem, możemy się razem pobujać. :-)

Mamusia, pięknie wyglądasz, promieniejesz! ;-)
 
cześć, chciałam i tu się z wami przywitać.
Byłam dziś na wizycie kontrolnej, nasz dzidzio ma się dobrze i ja również. Termin mam na 21 marca. Mam już jednego synka, który w październiku będzie miał 4 latka, nawet nie wiem kiedy to zleciało. Teraz cała nasza trójka czeka na nowego domownika :)
pozdrawiam ciepło! nie wiem czy dam radę was nadrobić, ale postaram się zaglądać, bo bardzo pozytywne jest to forum i fajnie jak jest nas taka spora marcowa gromadka :)
 
Żgutek, cieszę się, że lepiej się czujesz! :tak: Wiesz, że my zawsze w pogotowiu, albo przytulamy albo jak trzeba to kopniaki tez się znajdują:-D

Margerrita, witaj i rozgość się. Niech nam czas przyjemnie mija do marca :happy:

Iman, podglądam właśnie te krajobrazy, które wrzucasz - robią wrażenie. A dzieciątko na pewno będzie śliczne z Twoim typem urody:tak:


Oj aktywny dzień miałam, wróciłam późno do domu, ale lubię takie dni jak coś się dzieje. Odkąd wróciły siły jest super!
Ale teraz już zmykam spać, najwyższy czas odpocząć. Dobranoc! :rofl2:
 
reklama
Do góry