reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

KasikP, nasmaruj głowę Amolem, też mam okropne bóle, pomaga mi trochę, a czasem wręcz likwiduje ból. Trzymaj się! :* :tak:
heven, moja Teściówka urodziła trzech chłopaków, z których każdy miał ok. 4900g. Teściówka jest drobna i jest konkretną głowę niższa ode mnie, nie wiem, jak ona to zrobiła. :-)
 
reklama
Hej dziewczynki ale skrobiecie :) ale nadrobilam zaległości.
U nas ból brzucha nie zmalał , chociaż po tej spazmolinie trochę lepiej . Kupiliśmy auto i musiałam dziś ogarnąć dokumenty bo nie ma kto pomoc wiec musiałam sama jechać i takim sposobem byłam o 15.00 w domu a myślałam że brzuch mi pęknie :-( . Wiec leżałam ile się da choć przy dziecku to wiadomo jak z tym leżeniem . Jeszcze mała jest przeziębienia i siedzi ze mną w domu.
 
reklama
A ja normalnie przez to zakręcenie w zeszłym tygodni przegapiłam rozpoczęcie drugiego trymestru
Tak sobie patrzę na mój suwaczek a tu 14 tydz :-)
W ogóle ten czas leci patrzę, że czerwcówki się pojawiają, a my pniemy się w górę pniemy :-)
 
Do góry