reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dzięki sealpup. Ja też jestem dumna ze swojego pochodzenia. Tylko żałuję,że tak rzadko tam bywam :-(

To ja proponuje dziewczyny na porodówkę zaopatrzyć się w takie rytmy i poród raz dwa pójdzie :-D
 
Ostatnia edycja:
Anulka, Kradz, Zarunia biorę na klatę reprymendę teraz grzecznie leżę brzuchem do góry.
Jak odpoczęłam zrelaksowałam się trochę ból ustąpił, teraz trochę napięty ale czemu Ja się dziwie jak bigosik zjadłam ha ha. Do lekarza już nie dzwoniłam jak się uspokoiłam.

Iman przy takiej muzyce też by mi się rwały same, to co kiedy tańczymy??? Iman nawet mam strój do tańca brzucha nawet dwa więc hmm kręcimy bioderkami kręcimy


Roni zdrówka Chorasie, ha ha kolejny chłopak, chłopaki górą !!! He He
 
10714821_1522773024633032_367248306_n.jpg
 

Załączniki

  • 10714821_1522773024633032_367248306_n.jpg
    10714821_1522773024633032_367248306_n.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 35
Iman trudno sie dziwic pewnue podróż kosztuje maly majatek I jeszcze do tego nie jest tam do konca spokojnie? Masz tam rodzinę nadal?

Teraz sprawdziłam i bilet LOTu od 1.10 do 12.10 kosztuje 1300 zł. Na szczęście na miejscu mieszkam u rodzinki także tak naprawdę dodatkowo nie dopłacam za dużo. No ale ze sobą też trzeba coś wziąć.

Tak sealpup mam tam rodzinę. Tatę,babcię,wujków,ciocie,kuzynów,kuzynki,przyjaciół.

Niby spokojnie nie jest ale jak byłam w 2009 roku tam przez 2,5 miesiąca i 30 km od mojego miejsca pobytu coś się działo to tak naprawdę nie odczułam tego jakoś szczególnie. Zresztą tam czołgi stoją na każdym rogu także chyba już się do tego przyzwyczaiłam i mnie to nie przeraża ;-)


Żgutek ja się uczyłam trochę tańca brzucha także możemy potańczyć ;-)
 
reklama
Do góry