reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witam i ja marcóweczki:-)
Że niby my śpiochy??? ja już jak Micela, od 6-tej na nogach. mam ten komfort, że mój M zajmuje się synem rano i to on zawsze go wyprawiał i do przedszkola i do szkoły. Jak wracam do domu, to syn już ma lekcje odrobione. Ale w sumie nic dziwnego, jak 12 godzin nie mam mnie w domu... Ktoś musi dziecko ogarnąć w tym czasie...

Życzę wam miłego dnia, bez bólów głowy, mdłości, porcelany itd. A dla mam leżących buziaki na dobry humor i nastrój :-*
Ja sama mam nastrój świetny, bo od jutra - URLOP!!! 3 tygodnie:-)
 
reklama
Oj Anulka zazdroszcze urlopu :). Ja dzis przyjechalam do pracy a tam nikogo nie ma haha. Ani szefostwa ani nikogo co sie dzieje
 
Hejo!!!wczoraj wlazlam na.forum i przeczytalam.o waszych budyniach i tak mnie najszla ochota ze meza wyprawilam o 21 do sklepu po budyn waniliowy i jedlismy kolo.22 takze jak.ja mam nie tyc-to przez was!;)ale mi sie chcialo;)

Kartagina super ze juz w domu normalnie jak bys mieszkala blizej przychodzilabym do ciebie z obiadkami badz zabieralabyn dzieciaki abys mogla spokojnie lezec...a tak ogolnie jak sie czujesz?boli cos?

Anulka a gdzie na urlop?my chcemy na weekend pojechac do karpacza nie na jakies mega.chodzenie ale koncze 28 lat i tak jakos aby odpoczac i w inny sposob poswietowac zobaczymy jak bedzie z pogoda....

Co do monitora oddechu to chcialabym miec tylko troche mnie przeraza kasa na moje widzimisie bo maly bedzie spal z nami w sypilani lozeczko jest kolo mnie....

A co do snu karmienia cyckiem...obiecalam sobie ze nie bede sie nakrecac w tej ciazy na karmienie cyca bo w pierwsze bardzo chcialam.i nie wyszlo....ale na.weekend byli znajomi z 6 miesiecznyn synkiem i jak.sie napatrzylam.na znajoma ktora tylko kiedy maly zapragnie wyciaga cyca czy to w domu czy na spacerze i ma w nosie jakies butle, podgrzewanie to znow obudzilo sie we mnie pragnienie na.karmienie naturalne tylko to wcale.nie jest takie proste kiedy maly nie chce.doic...moze sie uda a wy jaki macie stosunek.do cyca?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z powrotem!:-) ja w szpitalu kilka dni byłam z córeczką:-(
Kobita, dla mnie karmienie piersią jest tak naturalne ze pytanie co o tym myślę jest dziwne aż. Swoje dzieci każde z osobna karmiłam ponad dwa lata, cycki mam wciąż fajne, było to mega wygodne, zdrowe i zawsze pod ręką...no i ta bliskość. Nie istnieje coś takiego jak:brak pokarmu, za mało pokarmu, zły pokarm...pokarm jest zawsze, dziecko go sobie wyssie ile trzeba, nawet jak nie leje się strumieniami i go nie widać.
Nie uważam jednak by matka karmiąca butla była gorsza matką, jestem przeciwko terrorowi laktacyjnemu, wiem że karmienie z poczatku nie jest łatwe, pojawia się duzo lęków i obaw, dobrze mieć wtedy wsparcie doradcy laktacyjnego.
 
Anulka, to super, wypoczniesz sobie w końcu :-)
Kobita, uwielbiam Karkonosze! W podróży poślubnej zaliczyliśmy Szklarską Porębę i trochę Czech, w tym Pragę. Świetny pomysł na wypad, mieszkałabym gdzieś na południu, to wpadałabym raz w miesiącu. Wydają mi się takie... Spokojniejsze niż popularne Tatry. Ale jeszcze w Bieszczadach nie byłam. :tak: Tu zdobywcy na Szrenicy. :)
P1010409.jpg
 

Załączniki

  • P1010405.jpg
    P1010405.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 21
  • P1010409.jpg
    P1010409.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 25
Cześć dziewczyny

Natalia gratuluję :-)

Pogoda okropna,wieje,zimno,deszcz pada. Jadę zaraz do miasta pozałatwiać parę rzeczy a potem na zakupy.

Dziś na obiad robię bakłażana faszerowanego :-)

Miłego dnia :-)
 
Kobita mój mąż ma pozytywne nastawnie do cycuszków i bardzo je lubi, a teraz są takie wypasione :-D:cool:

Tak w ogóle to dzień dobry podczas drugiego śniadanka.

Ja córkę karmiłam do roku udało nam się mimo pierwszych nieudanych prób ale położna pokazała co i jak i dalej leciało.
 
Natalia super pomysl na podroz poslubna ;)

Ja szczrze to sie boje karmic cyckiem dlatego pewnie mi sie to sni po nocach ;). Podobno cycki sa napeczniale,bola,pokarm zostaje w cycku I boli I te pekajace brodawki...I boje sie troche ze po np pol roku bede je miec do kolan :D

Z@t co sie stalo corci?Juz wszystko ok?
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Ja też na nogach co prawda od 7.00, ale... Dziś w pracy przewiduje aż za duży spokój, jesli chodzi o ruch, ale za to intensywnie mi przeszkadzaja panowie robotnicy za ścianą - sąsiadka przebudowuje swój lokal i własnie kują ściany. Ponoć zejdzie im co najmniej do południa i podejrzewam, że to wersja optymistyczna, a mnie lekko ćmi głowa (ciśnienie), mam nadzieje że przejdzie... Natalia, współczuję bólu! i Jednocześnie gratuluję mgr :-)

K@sik, zdrówka!:tak:

Jesień totalnie zawładnęła pogodą. Zimno jest! A ja jestem zdecydowanie ciepłolubna. Anulka zazdroszczę wyjazdu, hiszpańskie słońce i te owoce...

Żgutek, cieszę się , że lepiej się czujesz:tak:
 
Do góry