reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Pamietam jak mnie lekarz lyzeczkowal to zamiast na dziecko to na brzuch patrzylam. Jak to mozliwe ze przed chwila taki ogromny a teraz nawet widze swoja "agate" ;) Potem wstalam z lozka porodowego do lazienki i pierwsze co: k... ale dobrze bez brzucha.
Roznica jest ogromna!! :D
Jeszcze tylko chwila :)
To u mnie nie było takiego wow ;) po CC nadal nie widziałam swojej 'agaty' i nie czulam się lżejsza, może dlatego ze woda mi się zatrzymała. Teraz po 3 tygodniach delikatnie widzę cięcie CC ale tez nie w całości no i faktycznie trochę lżej;) i nadal 6 kg na plusie
ładnie nazywacie swoje miejsca intymne, dzieki xDD

ja dzis 39 tydz zaczynam ;)
 
reklama
U nas dziś koszmarna noc... ciągle tylko cyc A jak probowalam go odłożyć to po 5 min ryk... zasnął dopiero o 5 Ale za to na 3h...
Mieliśmy iść dziś do domu Ale chyba przyplatalo mi się zapalenie pęcherza... czekam na wyniki moczu i wizytę... Tak bardzo chciałabym już w domku być...
 
Właśnie ja myśle, ze u mnie nie bedzie jakiejś ogromnej różnicy od razu, ale przynajmniej tego ciężaru nie bedzie. Mam nadzieje;)
Jeszcze na końcówce mi rozstępy wyszły :/ mam nadzieje ze zbledną jak na cycach.
 
Właśnie ja myśle, ze u mnie nie bedzie jakiejś ogromnej różnicy od razu, ale przynajmniej tego ciężaru nie bedzie. Mam nadzieje;)
Jeszcze na końcówce mi rozstępy wyszły :/ mam nadzieje ze zbledną jak na cycach.
Mi niestety też wyszły jakoś parę dni temu. Nie dużo widoczne ale są. Położna mówiła że te takie powierzchowne powinny zejść. A ciężar też mam, że ledwo chodzę bo mały już 4kg :eek:
 
Hej :)

Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych <3

My dalej w dwupaku, wczoraj byłam na ktg w szpitalu kontrolnie, teraz kolejne we wtorek. Parcie na krocze coraz większe mam i bolesność, ale innych objawów nie widać ;) Młoda uparcie nie chce wyjść na drugą stronę hehe. A ja już mam serdecznie dosyć brzucha i wszelkich dolegliwości z tym związanych, ryczeć mi się tylko chce... ech... codziennie kładę się spać z nadzieją, że to może dziś, że to może jutro... a im bardziej chce, tym bardziej nic się nie dzieje :p
 
Co do rozstępów to mi wyszły na boczkach i na udach tak wysoko, ale to już jakiś czas temu, są czerwone,ale nie jakieś duże. Potem pewnie zbledną, narazie smaruje w dalszym ciągu kremami brzuch, boczki, biodra i uda oraz piersi.
 
Ja tez sie niby smarowałam jak szalona i nic nie dało i tak sie pojawiły i to pod sam koniec :crazy: moja mała tak w trzecim trymestrze bardzo gwałtownie nabierała i pewnie przez to. Paulyna ja tez już mam dość chociaż jakoś ostatnio mam wiecej energii. Ciagle sobie wmawiam, ze już niedługo :)
 
reklama
Do góry