reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Chyba tak już będzie :( do póki dzidziulki będą w brzuszkach. Moje paznokcie o dziwo mocne same w sobie i włosy nie wypadają lecz strasznie przetłuszczaja się i zauważyłam ze pod włosami mam też jakieś krosty [emoji33][emoji33][emoji29][emoji29]
Ale "syfy" mam na twarzy plecach i dekolcie :(




 
reklama
Moja cera tez kaprysi. W dodatku zrobiła się szorstka bo przyzwyczajona do kwasów a teraz nie wolno. Będzie ciężko - zostaje tylko mechaniczne złuszczanie.
Katharina85 mnie już brzuch wydelo z lekka więc chyba powoli ten czas. W pierwszej ciąży bardzo szybko pojawił się u mnie brzuszek. Teraz też już widać.
Na włosy niewiele się poradzi. Na paznokcie odżywka. Ja mam z Sally Hansen.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli mam rozumieć ze jak coś będziesz rodzic w medikorze :D tez się zastanawiam[emoji14]Chodzę do PROMED :)
To chyba tez Nawojowska nie? Ja chodze prawie w Nawojowej[emoji3]
No kurde chyba Medikor,bo lepsze warunki,a po co lerzec na sali jak za komuny i patrzec na ten syf i myslec czy czegos tam nie zlapie ja czg dzidzia.

Syfki tez mam na twarzy i plecach ,co prawda nie duzo,ale ja serio nigdy nic nie mialam. Nawet w okresie dojrzewania i kolezanki sie wiecznie zloscily jak ja to robie i co uzywam,ze nie chce im powiedzieć. Za to włosy to juz nawet nie mysle,że je kiedyś mialam takie ladne i dlugie heh...wyciacham je w pon i tyle...slubu dozyly...

 
O a u mnie akurat cera super :) A podczas przygotowania do stymulacji jak brałam estrogen to już ideał ;) Tylko zaczęło mi się robić podrażnienie na nogach po goleniu, czego nigdy nie miałam i od 1,5tyg zarastam, bo czekam aż się wygoi trochę :/

Katharina85 mnie żel w lampie zawsze piecze. Niektóre bardziej inne mniej, to też od preparatu zależy.

Brzuch też powoli zaczyna się pokazywać.

MamaNS jak pierwsza noc z poduchą? Możesz mi linka podać do sklepu w którym ją kupowałaś?
 
Ja już dawno zrezygnowałam z większości kosmetyków, tylko zwykłe mydło, szampon i odżywka, raz na ruski rok jakiś krem do twarzy (głównie w sezonie grzewczym) i mi się cera bardzo poprawiła a miałam straszną. Jedynie czasem dłonie mi się potwornie przesuszają, ale wiadomo, wieczne mycie, gotowanie, detergenty albo talk w rękawiczkach. Niestety te wszystkie kosmetyki sprawiają, że czlowiek na chwilę wygląda lepiej, żeby za chwilę wyglądał gorsej i potrzebował kolejnych i kolejnych. Teraz w ciąży poza tym, że cerę mam blado-ziemistą, też nie jest źle na szczęście.
 
Krainka ja mam napisane ujemny ale mam podane jakies wartości ktore sa w dolnej granicy przedziałów podanych obok. Jak masz napisane ujemny to wynik masz negatywny. Jeśli chcesz to zrobię ci jutro fotkę jak mam ja:)
Było by super. Mam napisane. Ujemny ale pierwszy raz się spotkałam żeby pisali wartości. Moje wszystkie koleżanki mają tylko ujemny bez wartości i to mnie zdezorientowalo.

krainka nie dziwię się- też bym pytała :) ejjj wysypało mnie na całym czole :hmm:
jeżeli to zwykle uczulenie to polecam krem specjalny emolium. Mnie uczililo na dłoniach i to mi poleciła dermatolog na mnie działa. Co do przetluszczajacych się włosów mam ten sam problem... ale gdzieś czytałam, że po 1 trymestrze on zanika tak jak większość objawów ciążowych :-) No i mówi się, że jak w ciąży leci uroda to będzie dziewczynka bo zabiera mamie piękno ciekawe...;)
 
Ja tez jestem ciekawa tej poduchy :) dajcie znać skąd macie :) i czy wam się sprawdza??


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja swoją zamowilam na allegro :) dla mnie rewelacja jeśli chodzi o komfort spania. Używam jej od lutego :)
Ja już dawno zrezygnowałam z większości kosmetyków, tylko zwykłe mydło, szampon i odżywka, raz na ruski rok jakiś krem do twarzy (głównie w sezonie grzewczym) i mi się cera bardzo poprawiła a miałam straszną. Jedynie czasem dłonie mi się potwornie przesuszają, ale wiadomo, wieczne mycie, gotowanie, detergenty albo talk w rękawiczkach. Niestety te wszystkie kosmetyki sprawiają, że czlowiek na chwilę wygląda lepiej, żeby za chwilę wyglądał gorsej i potrzebował kolejnych i kolejnych. Teraz w ciąży poza tym, że cerę mam blado-ziemistą, też nie jest źle na szczęście.
Ja używam głównie kremów naturalnych. Rzadko kiedy skusi mnie Clarins (w ramach kuracji). Tylko ja mam taką cerę, że muszę coś nałożyć nawilżające bo bym zadrapała :(
Tylko teraz gorzej bo pewnych ziół się nie powinno a mój ulubiony jest właśnie z naparem ziołowym wiec dla bezpieczeństwa zrezygnowałam :)

Dzień dobry.
Piękny dzień dzisiaj. Niech słońce świeci bo wtedy moje maliny pięknie się czerwienią :)
Wczoraj zrobiłam 7 słoików soku z aronii na zimę. Jeszcze malinowy ale czekam na owoce.
Póki co wczoraj zebraliśmy słoneczniki.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
MamaNS jak pierwsza noc z poduchą? Możesz mi linka podać do sklepu w którym ją kupowałaś?


Ja tez jestem ciekawa tej poduchy :) dajcie znać skąd macie :) i czy wam się sprawdza??


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: Poduszka dla kobiet w ciąży Comfort C Minky
Tu kupilam i pierwsza noc rewelacyjna! Kocham ta podusie [emoji3]tylko jeden z moich piesiów cala noc z nia walczył bo nie bardzo mogl sie wcisnąć we mnie tak jak lubi,ale nauczy sie[emoji23]
Nawet mąż tulac sie do mnie zrobil sb z niej poduche [emoji3]

 
Do góry