reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Daj znać jak przetestujesz :) Chyba też zamówię w przyszłym tygodniu.

1471461146945.jpg

Dzisiaj spie z nia! [emoji23] jeszcze gratisy sa [emoji23]
1471461209972.jpg


 

Załączniki

  • 1471461146945.jpg
    1471461146945.jpg
    58,7 KB · Wyświetleń: 336
  • 1471461209972.jpg
    1471461209972.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 332
reklama
Chociaż u mnie przy HIV jest tylko napisane że "niereaktywny" i nic więcej, przy całej reszcie są podane jakieś parametry. Szukałaś czegoś na necie?
Właśnie z zasady powinien być sam wynik. Szukałam pół dnia interpretacje wszędzie jest napisane że jeżeli nie jest się nosicielem to nie zostaną wykryte przeciwciała i wynik będzie negatywny więc nie rozumiem co oznacza taka skala :/
 
Jak bym miała wizytę jutro to bym tak zrobiła,a po to tutaj pisze bo przecież już każda miała robione te badania i widzi czy ma przy wyniku wpisane "negatywny, pozytywny itd...." czy również są obok jakieś wartości liczbowe.
Ja niestety swoj wynik poznam 30.08 u lekarza,bo do niego poszło wszystko.

 
Jak bym miała wizytę jutro to bym tak zrobiła,a po to tutaj pisze bo przecież już każda miała robione te badania i widzi czy ma przy wyniku wpisane "negatywny, pozytywny itd...." czy również są obok jakieś wartości liczbowe.
Każdy lab może inaczej pisać wyniki i określać normy.
My też nie jesteśmy lekarzami i po co pisać o czymś, o czym nie ma się pojęcia...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ja niestety swoj wynik poznam 30.08 u lekarza,bo do niego poszło wszystko.
Rozumiem...

Nie wiem czy miałaś robiony właśnie test tej firmy, ale być może: Link do: HIV combo Calibrators
Około strony 10 jest o interpretacji wyników, z czego wynika że poniżej 0.9 to negatyw i tyle
Szczerze nie wiem jaki ale wartości te same Dziękuję :-) Jak ja szukałam to nie mogłam kompletnie nic znaleźć na ten temat.
 
reklama
Rozumiem...

Szczerze nie wiem jaki ale wartości te same Dziękuję :-) Jak ja szukałam to nie mogłam kompletnie nic znaleźć na ten temat.
Oczywiście tak jak eveee pisze musisz i tak pokazać lekarzowi. Ale to dość stresująca kwestia więc skoro z wyniku wynika że jest ujemny to nie martw się tym bo szkoda nerwów ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry