reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Hej dziewczyny :) ja na razie tylko kwas foliowy biorę, czekam na prywatna wizytę bo jakos mam wrażenie ze wczoraj państwowo troche mnie olała doktor.. Ani karty ciazy, nic nie mówiła, żadnych badań nie zleciła, o kwasie foliowym nie wspomniała.


Witam nowe mamusie :)

Napiszcie mi czy sie orientujecie, od poniedziałku mam zaplanowany urlop, czy mogę przejść od poniedziałku czy wtorku na zwolnienie czy tak sie nue da zrobic ?

Dzis ostatni dzien w pracy obym przetrwała do 17..


Miłego dnia i powodzenia dla wszystkich wizytujących dzis i robiących betę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ola, ale planujesz gdzieś wyjechać czy być w domu?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest udało się załatwiłam tuż przed zamknięciem. Dziewczyny grzecznie zagadywały wszystkich kto tylko chciał z nimi rozmawiać. Teraz czekam do 16.
Będę miała pewność ciąża czy nie.

Co do karty ciąży ja też miałam ją wystawioną na trzeciej wizycie chyba dopiero, nie od razu.
Nie martwcie się maluszki będą zdrowe, piękne i silne.
 
Jak to jest z lotami samolotem? Pod koniec września mam kupione bilety do IR... wszyscy patrza na mnie jak na morderce bo chce jechać... chyba, że lekarz odradzi.
 
Jak to jest z lotami samolotem? Pod koniec września mam kupione bilety do IR... wszyscy patrza na mnie jak na morderce bo chce jechać... chyba, że lekarz odradzi.
Chyba to nie jest długi lot? Raczej nie powinno być przeciwskazań. Co prawda najbezpieczniejszy jest II trymestr, ale jeśli wszystko jest w porządku, to dlaczego nie. Zapyta lekarza. :) I często prostuj nogi w trakcie lotu, żeby nie było problemu z krążeniem. :)
 
O matko! ja mam lot w listopadzie na wesele mojego brata! Nie widzi mi się jechać autem 1750km ....
 
Dziewczyny w fizjologicznej ciąży koniec września/listopad to najlepszy czas na podróże. Głowa do góry. 2 trymestr jest dobry a na jego początku dodatkowo brzuszek jeszcze nie przeszkadza i łatwiej sie wszędzie zmieścić np w przejściu ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w fizjologicznej ciąży koniec września/listopad to najlepszy czas na podróże. Głowa do góry. 2 trymestr jest dobry a na jego początku dodatkowo brzuszek jeszcze nie przeszkadza i łatwiej sie wszędzie zmieścić np w przejściu ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to dobrze bo urlop planujemy z M koniec sierpnia początek września. Mam nadzieję że uda nam się wyjechać gdziekolwiek byle dalej stąd
 
Do góry