reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dzien dobry :) ale mi się dobrze spało, ledwo z łóżka się zwlokłam choć miałam jakieś głupie sny (to przez filmy wieczorem chyba) ;) ja też biorę tylko kwas foliowy...ufff przetrwać dzisiejszy dzień i weekend :D


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry laseczki :) ja biorę kwas foliowy cynk i magnez i to wsio. Zdecydowałam się i zrobiłam dzisiaj betę jak będę miała wynik to się pochwalę;)

No i mamy dziewczynki piątek, piątunio, piąteczek :d
 
Mnie też się dobrze spało, aczkolwiek wczoraj wieczorem miałam jakiś przypływ złych emocji i krzyczałam na mojego męża, dzis mam wyrzuty sumienia :( ale już go przeprosiłam :D czuje od rana , że mnie troszkę podbrzusze boli
 
Ja biorę witaminy vitamama . Chciałam inne ale tylko te były w 1 trymestrze . Kwasu foliowego juz nie biorę bo w tych witaminach jest 800 kwasu foliowego . Ja jestem ostatatnio tak zmęczona ze padam na twarz . Wczoraj uspilam synka i zaraz poszłam sama spac . Nie miałam siły juz siedzieć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny! Ja właśnie chciałabym iść do gina kiedy już na serducho będzie szansa i nie wiem kiedy. U mnie poranek niestety nie za dobry... Zaczynam zaprzyjaźniać się z toaletą :-((( mdłości straszne :-(((( nie wiem jak to zniosę :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry