reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Teraz patrzę na zdjęcia i nie widać jakoś dokładnie, ale "cos" w tym pęcherzyku jest. Nie wiem, mam nadzieje ze to tylko pomyłka. Po południu sie przejdę do innego (tzn teraz podzwonie, tez sie przejdę, ale chyba na sama wizytę musze iść z rodzicem), masakra.. Dodam wam zdjęcia z dzis, moze wy cos zobaczycie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    821 KB · Wyświetleń: 102
  • image.jpg
    image.jpg
    846,2 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Wróciłam właśnie ze szpitala i chyba bede sie musiała z wami pożegnać.. Lekarka powiedziała, ze nie widać w ogóle płodu (nie rozumiem jak to możliwe, przecież tydzien temu byłam na wizycie i mam zdjęcie maluszka), ze pęcherzyk jest zbyt mały. Na jutro mam skierowanie do szpitala na oczyszczenie, ale musze iść dzis do innego lekarza. Przecież tydzien temu było dobrze, przecież był mój maluszek, nie wiem co robic juz
Idź do innego lekarza na wszelki wypadek plamisz?
 
Asica, wcześniej na papierze było kilka małych kropeczek krwi, potem pojawiło sie troche więcej, ale szybko przestało, juz podczas samego badania, lekarka mi mówiła ze nie krwawię, teraz tez jest spokojnie
 
A to byla taka zywa czerwona krew czy bardziej brunatna???? Który to dokladnie tydzień od okresu??? Mogę sprawdzic jak u mnie to wyglądało, bo przez prawie dwutygodniowe plamienie mialsm robione co chwila usg
 
A to byla taka zywa czerwona krew czy bardziej brunatna???? Który to dokladnie tydzień od okresu??? Mogę sprawdzic jak u mnie to wyglądało, bo przez prawie dwutygodniowe plamienie mialsm robione co chwila usg
No taka pomiędzy, raczej bez skrzepów, było jej mało wiec tez nie dało sie tego bardzo ocenić... Musze chwile odpocząć, zjeść cos i lecę szukać lekarza
 
reklama
Do góry