reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Monikaa2 takie zachowanie lekarza, zakrawa o wytoczenie sprawy sądowej, dziecko jest człowiekiem i podmiotem prawnym od momentu poczęcia... chciałoby sie powiedzieć głupi ch.. z takiego ginekologa! Dziewczyny polecily Ci Zduna, ja moge rowniez polecic dr. Stelmach, ktora dokonczyla mi prowadzenie ciąży....bardzo profesjonalna, rzeczowa, z pewnością nie będzie problemu ze zwolnieniem...ja chodzilam do niej do przychodni na Pradzynskiego panstwowo, wiec nic nie placilam. Przyjmuje w każdy poniedziałek od 9:00 chyba do 13:00. Zapisy sa wczesniej (chyba gora 2 tygodnie najdluzej od momentu zatelefonowania do przychodni czekalam na wizyte), ale wcale dlugo sie nie czeka:)
Powodzenia i trzymam kciuki za malenstwo:)

Brejka ta Twoja mala mnie rozbraja, pewnie za miesiac juz usiadzie, a za dwa bedzie raczkowala:) Super dziewuszka:) Moja bez zmian:) hehehehe Chociaż wczoraj tak nam sie śmiała w glos, ze z M umieralismy ze smiechu:) A M zrobil tylko "tik tak", a ona az czkawki ze smiechu dostala:)

Duralex witaj:)!!!!
 
reklama
BARDZO DZIĘKUJE ZA INFORMACJE JUŻ JESTEM UMÓWIONA NA WIZYTĘ NA KOLEJOWA:):):)
Ja nie mam karty ciąży bo stwierdził ,że poczekamy. Nie wiem na co?Dostałam od niego Luteine i Scopolan( ponieważ bardzo boli mnie macica po prawej stronie.Stwierdził ,że dlatego tak ponieważ jest lekko przesunięta w prawa stronę i po prostu tam mocniej uciska. Tylko czasami te bóle sa nie do wytrzymania:(
Z tym lekarzem miałam do czynienia w Poradni Wad Płodu w IMIDZ wtedy co prawda nie prowadził ciąży ale nadzorował badania i było ok. Teraz jakaś masakra:(

Brejka-rodziłaś sn?Twoja księżniczka też mały klocuszek:):)Mój ma miesięcy wazy 16kg. mierzy prawie 105cm. Pediatra śmieje się ,że brakuje już centyli a mały to gigancik:)Mój M jest wysoki wiec pewnie dlatego:)Nie słyszysz od ludzi ,że mała wygląda na więcej niż ma?

Pasek-mój M wszedł po wizycie do niego jak zobaczył ,że płacze. Na co lekarz"on nazywa rzeczy po imieniu"M kazał dać mu kartę lub ksero karty ponieważ zastanowimy się co z tym dalej na co lekarz powiedział ,że jest w rejestracji. No własnie w rejestracji Panie stwierdziły ,że lekarz nie oddał i ,że zginęła

duralex-miła odmiana w ciąży z F.miałam ginka co znów bardzo cicho mówił:):) Niestety nie mogę prowadzić ciąży u niego bo ma gabinet na Mokotowie i wizyta 200zł. Troszkę za dużo.
 
Ostatnia edycja:
Oj Duralex to mojej podaję na razie marchewkę i jabłko, zacznę więcej wprowadzać ale za jakiś czas bo teraz spradzam czy ma skaze.

Pasek no widzisz i Zuzia zaczeła się śmiać :) My mamy obroty a wy ząbki :p

Monikaaa2 tak rodziłam sn u nas w Wołominie bez znieczulenia ale stres zrobił swoje i najgorszego bólu w ogóle nie czułam. Mi mówią że mała zapasiona:/ Ale już powoli zaczyna wyglądać jak na swoj wiek bo coraz mniej przybiera na wadze ok0,5 kg na miesiąc. teraz waży troszkę więcej niż 8 kg. No my z mężem jesteśmy średniego wzrostu i raczej z tych szczupłych ale mała wdała się w męża bo on się urodził 4600 więc to genetyczne i drugie dziecko też będzie pewnie duże :)
 
cześć dziewczyny,
sorki że się nie odzywałam kilka dni ale mam jazdę z zusem i całe dnie mam gorącą linię z prawnikami i księgowym i mam po prostu dość komputera i pisania.

wiecie, same przekleństwa mi się nasuwają jak słyszę o takich konowałach. najgorsze, że toczenie sprawy w sądzie przeciw lekarzom to jak walka z wiatrakami. mi znajomy prawnik mówi, że powinnam zgłosić do sądu sprawę mojego jacka, ale ja odczekam. zobaczę jak będzie szlo leczenie, na sąd jest czas podajże 5 lat od zaistnienia sytuacji konfliktowej.

także monika, teraz koniecznie zajmij się swoją fasolką i nie myśl o tamtym idiocie. na wykłócanie i nerwy przyjdzie czas. życzę powodzenia z ciążą pod okiem prawdziwego specjalisty.
jedno tylko powiem - nie radzę ordynatora Stańczaka, ani jego żony. z dala od nich.

a już pisząc w innym klimacie, to oczywiście na wtorek zapraszam do mnie na 11.

buziaki dla was i waszych pociech
 
Madzia trzymaj sie:) Jesli potrzebowalabys jakies porady, to moze moj M potrafilby Wam pomoc, on jest z wyksztalcenia prawnikiem. W razie czego daj znac:)
Twoj Jacus jest cudnym chlopcem i na pewno wszystko dobrze sie skonczy, bedzie zdrowy jak ryba i ze swoim naprawionym serduszkiem bedzie w przyszlosci bral udzial w sprincie narciarskim na 30 km. :)I co wiecej, bedzie tam zdobywal miejca medalowe:)

Dziewczyny ja jestem do swiat (wlacznie) na podlasiu u mojej mamy...zapewnie bede sie nie za czesto odzywala, bo bedziemy robic tour de rodzinka:)
Zycze Wam zdrowych, cieplych i bardzo rodzinnych swiat...z pewnoscia dla nas wszystkich beda one wyjatkowe, bo po raz pierwszy spedzimy je z naszymi aniolkami:)

Caluje i do zobaczenia:):-)
 
hej dziewczyny
Fajnie że was znalazłam jestem w 20tc i jestem z Radzymina. Również chodzę do dr.Zduna i szczerze go polecam :) Niestety ja jestem lekko polegująca ze względu na niewydolność szyjki ale mam nadzieje że tym razem nam się uda i zostaniemy rodzicami w 2011 roku :) Pozdrawiam Aneta
 
Hej mamuski:)
Dzis byłam na pierwszej wizycie u Zdunia i był zdziwiony ,że nie jestem na zwolnieniu ponieważ mam torbiel i krwiaka wielkości dzidzi;(w dodatku przy samym malenstwie i prawdopodobnie dlatego krwawie:(Dziwił się ,że tak duże już jest dziecko i kazał koniecznie zrobic cukier czy czasami nie mam cukrzycy.Lekarz bardzo miły i podobny do Maleńczuka prawda?:):)

necia -ja też jestem z Radzymina:)

Brejka-ja rodziłam z znieczuleniem ale podczas porodu dren do podawania leku sie przesunał i własciwie rodziłam bez znieczulenia:(Heheh to ,że zapasiony mały też słyszałam ale na szczescie M wysoki wiec mówiłam ,że po nim:)Teraz jest ok. wyglada na 3 latka ale po za tym mało przybiera na wadze i wyciaga się a dla mnie to ulga bo on ma apetyt małego słonika. Ostatnio zjadł obiad pobiegał i po godzinie krzyczy mama dzidzi amam wiec dałam mu jablko a ten pobiegł do pokoju,wszedł na krzesełko i dorwał mikołaje z czekolady po czym odgryzł im głowy....
 
Hej mamuski:)
... Ostatnio zjadł obiad pobiegał i po godzinie krzyczy mama dzidzi amam wiec dałam mu jablko a ten pobiegł do pokoju,wszedł na krzesełko i dorwał mikołaje z czekolady po czym odgryzł im głowy....

haha, czyli mówisz że trzeba się cieszyć, że Jacuś jeszcze nie ma ochoty się poruszać, czyli że w tym roku mikołajowe głowy u nas dotrwają do świąt (a jeśli nie dotrwają to będzie to moja, a nie dziecka sprawka), ależ mnie rozbawiłaś - dziś u mnie wszystko pod górę więc dobrze że koniec dnia jest weselszy.

super, że jesteś zadowolona z wizyty u dr Zduna - trzymam kciuki za Twoje zdrowie!

pozdrowienia ślę i mam nadzieję, że dotrzecie jutro do mnie (chyba, że tak jak Pasek jesteście już w drodze na święta - takie usprawiedliwienie przyjmuję)


aha, napisałam do johnsons&johnsons w sprawie ich przyjazdu na spotkanie klubu mam, ale podobno lepiej wziąć udział w konkursie. co prawda jest napisane, że już termin minął, ale głosować można: http://www.aktywnemamy.pl/contest,ranking.html klikniecie na Mamy Wołomin? to może wygramy spotkanie z j&j, albo chociaż jakieś darmówki :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. U mnie Maja zawładnęła całym moim czasem i nic nie daje mi zrobić, poza tym marudna i nie che spać w dzień,a w nocy pobudki na jedzenie. Mam już dość, gdzie się podziała moja grzeczna córeczka :) Mam wrażenie, że idą jej ząbki. Albo przeżywa jakiś kryzys i ja razem z nią.Ech! Dziś nie uda nam się dotrzeć na spotkanie, próbuję coś sprzątać w domu i szykować się do świąt. Poza tym z tą marudą nie chce mi się nigdzie wychodzić z domu.
 
reklama
Renia to chyba taki okres u dzieci bo moja też jak miała 3 m z kawałkeim zaczeła pokazywać różki :)

Dziewczyny życzymy Wam wesołych Świąt i super Sylwestra :) Tylko się nie spijcie za mocno Karmi :D
 
Do góry