reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Hej mamuśki

Nas dziś nie będzie :( Maksio pokasłuje i ma zaczerwienione gardełko, więc żeby mamuśki były spokojne się nie zjawimy... Eh
 
reklama
Dziewczyny chciałabym życzyć Wam, Waszym Cudownym Dzieciaczkom i Mężom zdrowych, wesołych, spędzonych w atmosferze radości Świąt. Niech te święta będą niezapomniane - bo pierwsze z naszymi Skarbami. Renia i Maja
 
Przyszłe mamy i te już obecne mamusie życze Wam rodzinnych, spokojnych, wesołych świąt BN, by czas spędzony z mężami i dzieciaczkami był czasem magicznym (dla niektórych to pierwsze święta w trójeczkę), a w nadchodzącym Nowym Roku 2011 spełnienia marzeń, zdrowia dla Was i pociech, samych dobrych relacji z mężami i w ogóle wszystko co najlepsze :tak: :tak: :tak:
 
i jak po świętach? u nas jacek nawet nie zauważa choinki, mimo tego że w tym roku mamy na prawdę ogromne drzewo.
nie wiem czy jutro jesteście wciąż w rozjazdach świąteczno -noworocznych, ale jeśli już w domach, to zapraszamy do nas. jutro o 11 w klubie mam pogawędki luźne.
wciąż zbieram chętne osoby na dwa warsztaty bezpłatne na styczeń i luty - dokładne terminy do ustalenia.
 
Beata, witamy na forum. Dziewczyny powyjeżdżały na święta i sylwestra, ale pewnie się wkrótce pojawią :) Widzę, że Twój Krystianek jest w wieku mojego Jacka. Może odwiedzisz kiedyś nasz klub mam, to się chłopaki poznają i wspólnie pobrykają? więcej na stronie Strona WWW - Strona główna
U nas młody bije rekordy niespania, teraz dopiero się kąpie i wcale nie wygląda jakby mu się chciało spać. Jak tak dalej pójdzie, to w Sylwestra dotrzyma do północy :)
 
witaj beaaatka

Dziewczyny my jeszcze na wyjezdzie. Mala mi sie rozchorowala. Malo jje i malo sika prxez co robi geste kupy prawie stale i zgnilozielone:\ dzis przez caly dzien wypila w sumie 440ml mi sie wydaje ze duzo za malo. Juz nie moge sie dovzekc powrotu do domku. Sciskamy Was serdecznie bo znow przez calu tydzien nie bede miala netu :(
 
reklama
Do góry