reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
No wreszcie mi sie teraz tez wszystkie otworzyly :) Ale musialam przeinstalowc Firewalla,bo mi sfiksowal i blokowal dostep do babybooma.
 
Aniu, pomogłaś, pomogłaś!!!! Dziękuję Ci bardzo!
A więc oto moje kochanie ;)
yunus002tg5.jpg
 
Zuzia jest uroczaaa! Śliczna dziewczynka! A wy Karolinko wyglądacie razem świetnie! Piękna rodzinka. Naprawdę super..i zdjęcia wszystkie się otworzyły...jest ok. :)
A więc Yunus studiuje business administration, teraz bedzie ostatni rok. Ja natomiast szkoła średnia...Jeszcze wam się nie chwaliłam moje drogie :) ale 20. sierpnia wylatuje na rok do Stanów, do szkoły jako exchange student. Mam nadzieję, że będzie możliwość zdawania tam matury...Będę mieszkać z amerykańskim małżeństwem, ale polskiego pochodzenia, Jim i Helene. Jim ma córkę z pierwszego małżeństwa, ale one mieszka ze swoją mamą. Mieszkają w Ramonie (California). Jest to mała miejscowość, ok. 16 tys. mieszkańców, ale za to tylko 8,5 km od San Diego.
Trochę obawiam się przesiadek, bo mam lot Warszawa - Frankfurt - Washnigton - San Diego...no i będzie też to próba dla mnie i Yunusa...
Ale cieszę się na ten wyjazd. Jest to jakby nie było spore doświadczenie życiowe.
Pozdrawiam!
 
reklama
Widac ,widac dobrze Liyah twojego męzczyznę :)A co on na twój wyjazd?To bardzo długo-rok czasu.To bedzie nie tylko wielka ,ale OGROMNA próba dla was obojga.Kiedy sie ostatni raz widzieliscie?...U nas na arzie spokojnie-Ali chodzi na kurs kasy fiskalnej,bo bedzie musia ja obsługiwac w tej nowej restauracji.Znwu 3 wesela mu sie szykuja na weekend-a my samii z malutkim znow zostaniemy na weekend.
 
Do góry