reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Gangrena jak przeczytałam Twojego pierwszego posta to miała ochotę Cię normalnie zdzielić:wściekła/y:!!! Ty wykluczona tralala! Dwa miesiące temu wrócić i nawet jednego pościka nie napisać do nas, wstyd!:-D Ale dobrze, że się w końcu nawróciłaś:rofl: .
 
reklama
Czesc Dziewczynki, witam Gangrene po "latttachhh" nieobecnosci;-) - moze pochwalilabys sie nieco bardziej swoim Turasem? - taka babska ciekawosc sie we mnie odezwala:tak:... hihihi

Ja tak na sekundke - bo zaraz mykam do pracy - na wirtualnej jest dzisiaj artylul, o zyciu seksualnym poszczegolnych nacji i wyobrazcie sobie, ze napisano tam, iz najwiecej partnerek seksualnych w ciagu calego zycia maja "Turasy":-D, bo srednio 14:szok::szok::szok:, gdzie polacy deklaruja jednynie 6... To dopiero niespodzianka...

Ilona - Ty juz pewnie, jak na szpilkach - 3 dni!!! - pamietam jak ja tak w maju jechalam na spotkanie po 7 miesiacach:tak::tak:... Chyba nie trzeba Ci zyczyc udanej zabawy, ale i tak to robie - buzka:-D
 
Mi też nie udało się znaleźć tego artykułu.Może by tak linka wrzucić, to by sobie wszyscy poczytali :-D

Ilonko a Tobie jeszcze dwa dni zostały:tak: i fruuuuuuuuuuu polecisz do Turcji.Spakowana już? Podekscytowana? Pewnie te ostatnie chwile dłużą Ci się niemiłosiernie,bo ja mam to samo.Zostało mi jeszcze 6 dni.Tak niedużo a czas się tak wlecze,że szok.
 
o tak, tak wrzućcie linka, chętnie postudiuje ten artykuł, mnie tez nie udało sie go znalezc,
Ilonko, udanego pobytu w Turcji i samych pięknych chwil z ukochanym Turaskiem,
 
Shira, chyba wiem jak się czujesz na naowym forum. Ja tak się czuję tu. Zawsze bycie nowym jest dziwne. Nie piszę trudne, bo przecież to nie pierwszy dzień w przedszkolu, ale zawsze...
Pozdrawiam Was wszystkie i miłego popołudnia
 
Dziewczyny, nie wiem, gdzie znalezc dzisiaj ten artykul - byl wczoraj na wp, a dzisiaj juz go nie widze:-:)-(. Tytlul brzmial chyba : "Norweg goretszy od Polaka", czy moze "Polak goretszy od Norwega" - jakos tak;-)...

Ozkane, to chyba nie do mnie mialo byc, bo ja tutaj nie nowa... hihi:-):-) pozdr
 
Norweg w sypialni gorętszy od Polaka? | Norwegia.pl
nie wiem czy to napewno ten artykul, ale z tego co pisze Shira, to powinno być to:szok:mój Turasek coś znowu obrażony:no:może "robi" statystyki:-D:szok:
kurde podziwiam Was , jak Wy znosicie te rozłaki?Ja jakoś sobie radze ale to za sprawą tego co się dzieje w moim zyciu-rozwód pochłania dużo czasu, ale juz kolejny krok do przodu, jakoś to będzie bo musi być.Pewnie gdybym miała poukładane życie to nie wytrzymałabym takiej rozłaki i pognała do turcji na rowerze:-).pozdrawiam, trzymajcie kciuki
 
tak, tak - zgadza sie Anniuu to ten artykul - wczoraj byl na wirtualnej:tak:...

a co do tego, jak sobie radzimy na odleglosc, to tak naprawde jest roznie, sa dobre i te gorsze dni:-(. po jakims czasie i kolejnym razie nie pozostaje nic innego, jak godzic sie z zaistniala sytuacja:baffled::baffled:.
kiedy Ahmet poszedl do wojska, myslalam, ze nie dam rady, ale tak sie szczesliwie zlozylo, ze dostalam nowa prace, zmienilam miejsce zmieszkania i troszke mnie to wszystko pochlonelo. na tyle nawet, ze nie mialam czasu uzalac sie nad soba;-). gorzej jest, jesli nic sie nie dzieje, monotonia zycia wzmaga tesknote:-:)-(...
jak widzisz ponizej mojego posta suwaczki - polecone przez reszte Dziewczyn - odliczam czas do kolejnego spotkania;-)... buzka
 
reklama
och, dziewczyny statystyki nie wróżą nam dobrze (hehehe):-D, ale kto by w to wierzył
sama znam co najmniej kilkunastu polaków , którzy mieli więcej niz 16 partnerek a na pewno , iz zycie nie zbliza sie ku koncowi:-D
 
Do góry