reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
hahaahha..identyko jak ja :) ..potem przez zapomnienie śpiewałam sobie jakąś piosenkę chyba Kenana Dogulu jak byłam w NL i rodzinka na mnie że ja sobie po turecku śpeiwam a gadac z nimi niby nie umiem :D ..

tak sobie myślę cobym ja wybrała na swój śłub i chyba Ibrahima Tatlisesa (chociaż reszty jego piosenek nie cierpię ,jak i innych wykonowaców arabeski ) i jego Bebegim :)
[ame="http://pl.youtube.com/watch?v=XHqGB0doroU"]YouTube - İbrahim Tatlıses - Bebegim[/ame]
La la laaa.... (ja wciąż z Tayfurem w głowie! :laugh2::rofl2: Posikam się ze smiechu sama:rofl2:)!

Co do teledysku Ibraszka: myślałam, że go ten samochód pie*dolnie! :rofl2::laugh2::laugh2::laugh2: Ale nie - przeżył. A po co? Ażeby z MŁODĄ, ATRAKCYJNĄ lalą się zobaczyć. :laugh2:;-)
Śmieszne to jak dla mnie było (tekedysk): czemu nie miał kogoś w swoim wieku? A ona tak zza fotela zaglądnęła wdzięcznie - oj, nie znalazła już tam go, oj nie... :-)
 
Ostatnia edycja:
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Oj, zasnęłabyś, zasnęła. 4 setki, jakaś piguła i hrrrrrr...:laugh2:
Ibraszek, to taki nasz Krawczyk :-p,ale Krzychu z lalami takimi się nie obnosi. Chwali mu się!:-)
 
Ostatnia edycja:
Również spiesze ze spóznionymi gratulacjami dla Reni- ale jeszcze zdarzy przeczytać:-)
Pewnie na naszym forum będzie przybywac coraz więcej maluszków polsko- tureckich:-) Ja coraz częsciej sie zastanawiam na kolejnym dzieckiem, bardzo bym chciałą tylko że nieststy będe musiałą to dołozyc jeszcze na jakieś 2 lata....

Z filmików Kubilayka to faktycznie widać że niezły urwisek musi z niego być. My z Emrusiem nie mopglismy sobie dac rady tak rozrabiał, ąz dopiero w przedszkolu się zmienił całkwoiecie i juz wacle z nim nie ma kłopotów- no teraz to mamy problem typu jak go odzwyczaic od mamy bo poza mna to świata nie widzi, nie chce mnie zostaiwc ani na chiwle- zalewa sie lzami i wpada w histerię. Ali ze mna nawet w jednym łózku spac nie może bo mały nie daje- musze z nim spać. Po domu to chodzi zamna jak kula u nogi i nie mogę sie nigdzie bez niego ruszyć. Ja mam nadzieje ze to jakas taka przejściowa zmiana i szybko minie...ale sporo jest przy tym utrudnień....

Co do Kawałku, który Gosia wkleiłaz You Tube odnosnie TRKANA i KUIZU KUZU to nie jest to słonko nowy kawałek tylko z 2001- pamiętam ja dokładnie do dziasaij bo z Alim szalelismy do jej rytmó na parkiecie zanim jeszcze wzieliśmy slub- to były czasy- hi hi hi- fajnie powspominać.
Nzajnowsza jego pioesenka to VAY ANAM VAY i image całkiem ma odmieniony:)
 

Załączniki

  • karnawał.jpg
    karnawał.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 42
Dziewczynki - ciasto wyroslo jak nigdy dotad, wiec zostawilam po kawaleczku dla kazdej z Was... hihihi :-D:-D:-D


tort.gif
 
reklama
Shira nie kuś! Przecież wiesz, że większość z nas na diecie!!!!!!!!:-):-) :-)

Dziewczynki melduję się z powrotem. Grypa o tej porze roku też się trafia niestety....na szczęście udało mi się ją już pogonić.

Co do dzieciaczków mój Ali ciągle mnie męczy, że już moglibyśmy zacząć działać w tym kierunku, ale ja jakoś ciągle nie mogę się zdecydować...cały czas wynajduję tysiące powodów dlaczego to jeszcze nie czas na dziecko...Czasem wydaje mi się, że najlepiej byłoby chyba zaliczyć klasyczną wpadkę, a jak dzieciątko pojawiłoby się na świecie nagle uznałabym, że jednak wszystko jest OK i świat się nie zawalił, a wręcz przeciwnie :-):-)

Wiele moich koleżanek ma właśnie takie doświadczenia i same mówią, że gdyby nie przypadek to pewnie do dziś twierdziłyby, że to jeszcze nie czas na potomka...
Hmmm....to może powinnam pomóc temu przypadkowi? :-D:-D:-D
 
Do góry