reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahahah Gosia gratuluje i nieskomentuje hmm twego pytania , ale znasz moje zdanie hahaha

a ja chce się pochwalić ooo mój dzidziuś już taki jest
22 tydzień ciąży
Skóra jest coraz mniej przezroczysta. Rosną rzęsy. Powstają białe ciałka krwi, które odgrywają najważniejszą rolę w zwalczaniu infekcji. Wątroba rozkłada bilirubinę (czerwonopomarańczowy barwnik) powstającą w czasie rozpadu czerwonych ciałek krwi. Czerwone ciałka we krwi płodu żyją znacznie krócej, dlatego w jego organizmie jest bardzo dużo bilirubiny. Dziecko nie jest w stanie jej przetworzyć, dlatego część oddaje matce przez łożysko, żeby bilirubina została rozłożona przez jej wątrobę. Dziecko ma wysokie czoło, spiczastą brodę, miedzy nosem a wargą górną zaczyna się uwidaczniać pionowa bruzda. Ostateczny kształt mają już małżowiny uszne. Wzmacniają się mięśnie karku, więc dziecko prosto trzyma głowę. Mogłabyś zmierzyć malucha typową linijką: ma 19 cm długości i waży 350g ? tyle co trzy gruszki. Więcej na www.edziecko.pl>>>
 
a ja chce się pochwalić ooo mój dzidziuś już taki jest
22 tydzień ciąży

aureola
a wiesz juz jaka jest plec dziecka? W tych tygodniach to juz nie powinno byc mowy o pomylce i latwo to zobaczyc. Moj M bardzo chcial dziewczynke, w dniu, kiedy sie dowiedzielismy , ze to bedzie chlopak, powiedzial: ' ok, to ja przygotuje kolacje aby zacelebrowac moja zalobe.:confused:. .(w wolnym tlumaczeniu)' . Oczywiscie zartowal z ta zaloba a teraz poza Danielkiem swiata nie wiedzi.
 
malgorzata moje gratulacje z okazji zdobycia wizy

Widze, ze kazda z nas musi przeprawiac sie przez pasmo biurokracji w instytucjach (czyt. wizowych). Tez tak mamy. Najpierw wieczne wysylanie zaproszen, zeby moj luby mogl mnie w Polsce odwiedzic, potem, zeby mogl zostac i pracowac, potem wizy do UK. Co chwile trzeba cos przedluzac, bo sie waznosc konczy i tak w kolko. Ale grunt, ze jestesmy razem.
 
Czesc dziewczynki, dawno mnie tutaj nie bylo.
Widze, ze Wasze sprawy urzedowe ostro ruszyly do przodu :-) Super, naprawde bardzo sie ciesze. Tez to przerabiam co jakis czas, wiec doskonale zdaje sobie sprawe z tego jaka to radosc i satysfakcja, gdy udaje sie przez to przebrnac po tylu chwilach niepewnosci i zwatpienia :-):-):-)

Gosia - nie martw sie, napewo Tayfun pokona trudy przejscia przez nasza Straz Graniczna na lotnisku, nie jest to takie straszne. Mozesz go tylo przygotowac na to, ze moga go poprosic na bok, porzadnie wymaglowac po co tu przyjechal oraz przetrzepac bagaz :-) Oczywiscie nie jest to regula, nie zawsze to robia, ale lepiej zeby sie chlopak przygotowal na to psychicznie :-)

Auerola - a czemu masz zaproszenie na tak krotko? Wspominalas, ze jest wazne tylko do konca lutego...Ja jak wyrabialam, to od razu na rok i na tym samym zaproszeniu moj Ali wjezdzal 2 razy w ciagu tego samego roku. Jest to wygoda, bo nie musisz sie zbyt czesto "bujac" po urzedach :-)
 
Hej Dziewczyny :):):)
WAUVVVVV gratulaje wizyyyyy :):):):)
ciesze się razem z tobą :)
a wasze spotkanie together już zbliża się coraz większymi krokami....
moje też:p:p

my ze serdarem juz coraz częściej rozmawiamy o jego przeprowadzce w maju.
Słuchajcie jak to jest jeśli on ma roczną wize bisnessową to może na niej legalnei w Polsce pracować? aha i jeszcze jedno jeśli wiza kończy się we wrześniu a on przyjedzie w maju czy przedłużyć wize można w Polsce czy trzeb wracać koniecznie do Turcji?
Z prawo jazdy wszystko już wiem :) Serdar będzie dorabiał prawo jazdy międzynarodowe w Turcji bo narazie ma tylko tureckie....
a jakby miał zdawać z naszymi uroczymi polskimi egzaminatorami wybrał Turcje :p:p
lece na uczelnie :)
to buziaki......
 
nie znam płci jeszcze , dzidzia nie chciala lekarzowi du... pokazać hahaha śmieje się oczywiście , nie było widac jak byłam 2 tyg temu , mam nadzieje ,że jak pójdę koło 14 to dowiem się
 
reklama
''Auerola - a czemu masz zaproszenie na tak krotko?'' Doris nie wiem jak jest , powiedziano mi ze pierwsze zaproszenie i wiza nie dłużej jak 3 miesiace i do tego sie dostosowałam , on nie jest moim mężem
 
Do góry