reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Karolcia czemu młoda mężatka nie może przyść do domu jak to?? ja nie rozumie?// tego niesłyszałam??? powiedz proszę . Melek mnie też ciekawi twoja historia bardzo , choć też ujeła mnie opowieść napisana przez Karolcie jestem pełna podziwu
 
reklama
Gosia słońce trzymaj się wiesz ze życzymy ci wszystkie co naj naj ... i jesteśmy myślą z tobą , wiadomo są minusy ale są i plusy , za to za rok będziesz miałą swe piękne chwile w polsce z rodziną , nie martw się słonko trzymaj się
 
Aureola bardzo ci dziekuję za komplemenciki :tak:
Co do tego , że panna młoda nie może przyjść do domu rodzinnego przez kilka dni po zaslubinach to muszę sie poinformowac Alego , bo nie pamiętam już co jest tego przyczyną. Ale tak jest, pamiętam jak siostry Alego zabiarały ze soba wielkie walizki, na pytanie że jeszcze zdąrzą sie przeciez przenieść do domu męża odpowidziano mi w ten sposób włząnsie , że przez kilka dni nie ma tutaj wstępu.:baffled:

Gosiaczek ja ciebie bardzo dobrze rozumiem, tez byłam samiusieńka jak palec, przykro mi było. Wciąż myślałam o swojej mamie. ....Do tej pory rodzina wspomina dlaczego tak po cichu to zrobilismy za wszystkich plecami. Wiem , ze wciąż mają o to do mnie żal............
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Karolcia to nie komplemenciki , tak to odbieram tak czuje i tak pisze nie musisz dziekować , podoba mi sie i tyle , hmmmmmm no teraz przynajmniej wiem że przez kilka dni tylko nie moż eprzyjsc ale czemu hmmm dziwne , Gosia tak tak rozumiemy cię i trzymaj się , bedzie ok
 
dziewczyny jak was czytam to zaczynam byc zazdrosna. my slubu nie bralismy, zadnego, tak wiec czytajac o waszych przygotowaniach, o tym jakie bylyscie, jestescie podekscytowane zaczyna mi byc zal, ze ja tego nie doswiadczylam. no coz ale tak wyszlo i pewnie tak zostanie. jakos po tylu latach bycia razem i z dwojka dzieci slub to i tak bylaby tylko formalnosc, a wspaniale przezycie. brak by bylo tego podekscytowania w moim przypadku. przeciez w koncu jestesmy jak malzenstwo,tylko papierka brak, a w turcji i tak kazdy uwaza ze nim jestesmy, a my nikogo z bledu nie wyprowadzamy.
dziewczyny naprawde fajnie sie czyta wasze wpowiedzi i ciesze sie waszym i moim szczesciem z bycia z tak fajnymi facetami.
pozdrawiam goraco
 
Melek dzieki za odpowiedz , teraz wiem lepiej , Leyla słonko papier jest mało ważny wazne sa uczucia i życie , reszta to nic , ja mialam papier 11 lat i co on mi dał????? wierz mi nic ..... Gosia trzymamm kciuki jestem myślami z tobą pamiętaj . Leyla ja nie wiem czy nie wolała bym bez ślubu teraz, ale to Aykut błaga o ślub nie umie sobie wyobrazić bez hmmmmm
 
Czesc Dziewczynki,
dopiero zdazylam zczytac cale forum i utrwalic sobie w glowie kto jest kto :-) ufff...troche mi to zajelo :-)

Gosia, ja rowniez przylaczam sie do zyczen slubnych i bede jutro trzymala kciuki zeby bylo super. Z tego co wiem sam akt slubu jest szybszy niz w Polsce i nawet nie musisz mowic zbyt wiele. Napewno bedzie cudownie :-)

A tak ogolnie, co do slubu - zgadzam sie z Aureola..Tez uwazam, ze papier szczescia nie daje...najwazniejsze sa uczucia..znam wiele przypadkow, kiedy ten papier wlasnie wszystko zepsul.
Mnie osobiscie na slubie nie zalezy i moge zyc bez niego, ale wiem ze Ali bardzo tego pragnie. No i pewnie sie zgodze :-) Tzn. teoretycznie juz powiedzialam "tak" rok temu :-) :-):-)

Z doswiadczenia wiem, ze jednak slub bardzo ulatwia wiele spraw zycia codziennego w Polsce dla osob bedacych w zwiazku z obcokrajowcem. Chociazby karta pobytu, pozwolenie na prace itd. Turkowi nie pozostajacemu w zwiazku malzenskim z Polka niestety bedzie bardzo trudno uzyskac te dokumenty..A bez tego w naszym kraju ani rusz - pozostaja przyjazdy na 3 miesiace do Polski...I tak wlasnie zyjemy teraz z Alim - on troche tu, ja troche tam...Ale coraz bardziej mnie to juz meczy i chyba juz czas podjac jakas meska decyzje, czyli zaczac planowac slub :-)
 
reklama
cześć Doris witamy cię na forum , z tym papierem masz durzo racji ja też tak sądze ale też zdaje sobie sprawę jak bedzie mu cieżko być tu bez właśnie tego papieru hmmmm Gosia dziś wilki dzień , jesteśmy z tobą pamiętaj ............. naj naj nja nja wszytkiego życzę po raz kolejny :-)
 
Do góry