reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

No i jak tam dziewczynki? Udała się wizyta u młodej mamy?
Gosia wrzucaj zdjecia szybko, pochwal się efektami dzisiejszej sesji zdjęciowej :-)


A tak zmieniając temat - Renia, czy Aykut dostal już KCP czy nadal czekacie?
 
reklama
Dziewczyny jak sie odwiedziny udały i wyjazdy weekendowe:-)??? Cudo maleńkie dużo ma foteczek? :-D

Ja cały weekend walczyłam z grypą jelitową:-(, a jutro szkoła, znowu:no:
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Widzę ,że tu jakieś schadzki sie porobiły:-)
Zazdroszczę wam ,że możecie do sibie pojechać- wszystkie z nas, które miszkaja w Polsce to tak daleko ode mnie, ze dla mnie to niemożliwe aby was odwiedzić. Ja z Dolnego Sląska, a wy to wiekszość z Mazowieckiego.... Ali własnie wczoraj pojechał z dwoma koplegami do Warszawy przedłuzyc paszport temu koledze Turkowi co z Alim pracuje. Samochodem jechali przeszło 5 godzin od nas, więc jest kawał drogi:-(

A ja nie moge sie napatrzyc na malenstwo Reni- wszędzie gdzie sie nie rusze to koło mnie matki zmalenstwami w wózkach i aż serce sie rwie aby miec kolejnego maluszka...Ale póki co musza mi wystarczyc zdjęcia:sad:
 
reklama
:rofl2: TO JEST CUDENKO!!!!! niestety tak jak jest śliczny tak "krzyczący":-( ale mam nadzieje ze to minie i nasz Reniaczek wkoncu odspanie poza tym oby nie było gorzej a mama wszystko wytrzyma:tak:
Zmęczona nasza Aureolka ale to jest wina KOLKI a nie Sebusia :zawstydzona/y:

IDEALNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest idealna kochana kobitka i taaaaaaaaaaaaaaaka super nasza!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wspomne o Kubisiu :rofl2::rofl2:
Gangrenka mówie Ci zywe srebro ale jakie słodkie o matkooooooooooooo!!!!!!!!!!!


:-( Nie mów mi o niedostępnym dla mnie Kubisiu. :baffled:
Idealna nigdy mi go nie da... :hmm:

Tyle wpisu na dziś.

No, fajne z Was kobiałki. Może sie kiedyś poznamy w tem szerokim świecie.:blink:
 
Do góry