reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witam!
Dziewczyny to moja córcia i w domku i wszędzie jest baaaaaaardzo aktywna tzn. nikogo niczego się nie wstydzi, a przeciez jak mieszkałam w Radomiu to cały dzionek bylysmy same. Taki typek z niej ale ja się cieszę z takiego stanu rzeczy! Moja też "powiedzmy"potrafi się sama zabawić jest coraz lepiej z tym zalezy od dnia i ilości ludzi w domu.
Jeśli chodzi o dom to też tak gonia mam, że jak widzę czyjś projekt to wydaje mi się ładniejszy chociaż ja i tak wyboru dużego nie miałam bo moja działka z tych dziwnych- mam taki oryginalny domek nie do skopiowania- ha!ha! taki nasz poprostu inny niż wszystkie!
Pozdrawiam i życzę spokojnego normalnego życia!
 
reklama
olenka Wszystkiego najlepszego dla synka:-):-):-)

Mojej małej pojawiły sie 2 zęby ot tak,wyszły i już.Bez gorączki, biegunki,ślinotoku itp. Ale w poniedziałek przypomniał o sobie trzeci ząbek na górze,był płacz i obgryzanie krzeseł. Na szczęscie dziś nie boli, i nawet spała w nocy:szok: Bęzzębny bobas stał się małym gryzoniem,trudno mi się do tego przyzwyczaic,3 zęby w tydzien.
 
Dziękujemy bardzo za życzonka :-) U nas z ząbkami było tak, że pierwsze dwa na dole wyszły jak mały miał 6 miesiecy, potem kolejne dwa u góry jak miał 10 miesięcy, miesiąc pózniej następne dwa też u gory, i teraz pojawiły sie znów 2 na dole (jeden juz wyszedł a ten drugi dopiero sie wyrzyna). U nas ząbki wychodziły parami :-D Mój mały ciężko przechodził te wszystkie ząbki. Smarowałam Dentinoxem ale nie wydaje mi się aby dzięki temu było lepiej.A teraz to taki z niego gryzoń, że jak nieraz mnie ugryzie to szok ;-)
f2wl6iyesrgysb9u.png
 
hej dziewczyny, można do Was dołączyć? wprawdzie nie czytałam od początku co pisałyście więc nawet nie wiem czy jest tu jakiś określony wiek dzieciaczków z Radomia czy po prostu ogólnie Mamy z Radomia bez względu na wiek dziecka;)

w każdym razie ja mam na imię Monika, mieszkam w Radomiu, mój 4-letni syn to Dawid.

na Wasze forum trafiłam szukając jakiegoś dentysty dla dzieci w mieście.
 
Witam!
Midey pisz ile tylko chcesz i pewnie, że możesz do nas dołączyć(Piszę za Waswszystkie dziewczynki mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewacie)
U nas chorobowo od wczoraj Wenuś kaszle i widzę, że katar się zaczął, a mnie gardło boli. W sobotę byłyśmy na choince w przedszkolu i są efekty szaleństw. Warto jednak było iść mala czula się jak rybcia w wodzie jestem z niej taka dumna wyganiała nas z mężem i chciała sama z dziećmi tańczyć slodziak mój kochany.
A u was co slychać?odzywajcie się kobitki!
 
Witam!
Midey pisz ile tylko chcesz i pewnie, że możesz do nas dołączyć(Piszę za Waswszystkie dziewczynki mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewacie)
U nas chorobowo od wczoraj Wenuś kaszle i widzę, że katar się zaczął, a mnie gardło boli. W sobotę byłyśmy na choince w przedszkolu i są efekty szaleństw. Warto jednak było iść mala czula się jak rybcia w wodzie jestem z niej taka dumna wyganiała nas z mężem i chciała sama z dziećmi tańczyć slodziak mój kochany.
A u was co slychać?odzywajcie się kobitki!

dzięki, nie wiem tylko czy dam radę nadrobić zaległości:D może byście mogły napisać kilka słów o sobie i Waszych dzieciach? dosłownie chociaż imię i wiek dzieciaczka, byłabym bardzo wdzięczna:)

Ty gosiula23 pewnie jesteś Gosia? i wiem, że Twoja Weronika ma ponad 2 latka. Do przedszkola chodzi chyba prywatnie? u nas Dawid też chodzi wcześnie do przedszkola i tym sposobem nadal płacimy za prywatne:D ale wszyscy jesteśmy zadowoleni więc nie było sensu zmieniać. Dużo zdrówka dla Twojej córeczki, my już 2 tydzień w domu siedzimy z ospą...
 
witam!
Midey kilka słów o mnie od września 2008 r do kwietnia 2011 r mieszkalam w Radomiu teraz wróciłam do siebie. Mieszkam niedaleko Kielc. Moj córa nie chodzi do przedszkola od września idzie ale tu się wszyscy znaja takze załapałyśmy sie na choinkę. U nas tez panuje ospa.
Dzisiaj mieliśmy okropną noc mała miała gorączkę nie spała płakała bidula jedna a i mnie dopadło przeziebienie na dobre. pozdrawiam!
 
reklama
hej!

Małalinka, u nas tez zabkowanie na tapecie. Pierwszy ząb wyszedł prawie bezboleśnie, ale drugi daje ostro się we znaki ;/ od tygodnia morduje Natalcie :(

Midey- witaj! Rozgość się ;)

Milena0609 - gratuluje zafasolkowania- zdrowia dla Was zyczę ;*

uh u nas ciagle coś. zabki, a do tego teraz Natalka zachorowała, okrutnie kaszle, katar, aż dławi się i wymitouje :( dzis iidziemy do 2 pediatry, bo pierwsza wizyta coś spokoju nie daje mi. Mam wrażenie, ze dała zła diagnozę. zobaczymy co dzis powie lekarz.

co u Was dziewczynki, jak maluszki ?
 
Do góry