reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witam wszystkie mamy:) fajnie , ze ktoś się wkońcu odezwał ;) fasolko514 widze,że masz synka tylko o 1 dzień starszego od mojego :) małalinka Twoja córcia jest miesiąc młodsza od mojego synka,mój ma 6 ząbków ale za to jeszcze nie chodzi, tak więc widzisz każde dziecko rozwija się w swoim tempie , co do fotelika to ja kupiłam taki na allegro NOWOŚĆ Fotelik KIDIMO Toro ODDYCHAJĄCA TAPICERKA ! (2037900628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jestem jak narazie zadowolona ( choc przyznam , ze rzadko podrózujemy samochodem). Wybrałam ten 9-25 bo ma regulacje kąta nachylenia i gdy dziecko zaśnie w aucie to można tak wyregulować, żeby było mu wygodnie, a te foteliki 9-36 nie mają takiej funkcji, są bardzo takie proste, sztywne i nadają się tylko do siedzenia, no ale ich plusem jest że dłużej posłużą. pozdrawiam

f2wl6iyesrgysb9u.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Ja też się odzywam, bo z powodu anginy ropnej wylądowałam na L4, więc czasu troszkę więcej, chociaż dziecko chyba mi nie da wypocząć. Też go wszędzie pełno, sam przejdzie po kilka kroków i bęc, ale uwielbia biegać jak się go trzyma pod pachy. Mam już 5 zębów :) Ostatnio najlepsza zabawka to odkurzacz, nie może się od niego oderwać, raz mu się zdarzyło, że spał z tą gumową rurą w ręku ;)
Pozdrawiam Mamy :)
 
Witajcie dziewczyny!
Widzę, że coś się tu zaczyna dziać, więc odzywam się wreszcie i ja. U nas na szczęście wszystko po starem, Maja już duża dziewczyna, można z nią już podyskutować,i coraz bardziej potrafi mnie zadziwić to moje duże dziecko.
Jeśli chodzi o zęby, to Mai pierwszy wyszedł po roku!
z kanalikam łzowymi też mieliśmy doczynienia,niestety dość długo Mai ropiały oczka, mnóstwo kropli wypróbowaliśmy, ja nie zdecydowałam sie na udrażnianie, bo naczytałam się tym samych złych rzeczy, i na szczęście przeszło Mai jak ręką odjął i mamy piękne oczka.
My z mężem, w ramach noworocznych postanowień, zdecydowaliśmy się na drugą dzidzię. Staranki rozpoczęte! Nawet nie wiecie jak się tym stresuję, sto razy bardziej niż przy Mai.
Z jednej strony bardzo chcę i nie moge się doczekać, z drugiej boję się jak to będzie, czy poradzę sobie z Majką i małym brzdącem, bo Maja rozpieszczona jest i zazdrosna. Oj ! Ale wiem, że nie ma co dłużej czekać, duża różnica między rodzeństwem też nie jest dobra. Jak przy każdej ważnej decyzji,pełno jest plusów i minusów.
 
cześć!Mam nadzieję, że mnie pamiętacie.
goniasobol moja Weroniczka to już taka mała/duża kobietka. Duzo mówi i zadaje mnóssssssssstwo pytan. Zrobiła się taka samodzielna. Muszę się pochwalić a wlaściwie moje dziecko- chodzimy na naukę tańca i śpiewu!
A tak u Nas wreszcie razem- mąż ciągle pracuje na zmiany także prawie go w domu nie ma ale nie narzekam. W lipcu kończę podyplomowkę- nareszcie a na jesieni wprowadzamy się do domku. W maju zaczynamy staranka o 2 dzidzie także gonia może znowu będziemy miały dzieciaki z tego samego roku. Fajnie, że forum ruszyło, piszcie dziewczyny...Pozdrawiam
 
olenka a jak jest w tym foteliku z obiciem,miły ten materiał? widziałam na allegro,całkiem niezle sie przedstawia, upatrzyłam sobie narazie z tego sklepu fotelik Caretero, ale dalej myśle.
rachel masz przebojowego synka:-D moje dziecko ogólnie jest nadpobudliwe,wszędzie jej pelno,nie daje nikomu wytchnienia,zaczepia obce dzieci i obce panie w sklepie,warczy na nie i ciągnie za kurtki. W nocy potrafi 5 razy się budzic i jeśc,jak jestem w pracy mleko ma podawane łyżeczką bo na sam widok butelki ze smoczkiem dostaje szału. Wracam z pracy-doi całą noc cyca.

Dziewczyny gratuluję decyzji o dzidziusiu! Jak moje bedzie samodzielne to tez pomyślę:-)
 
Witam wszystkie Mamusie :-) jestem tu nowa mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona:-) Tydzień temu zrobiłam pierwszy test, wynik był taki że jedna kreska była dobrze widoczna zaś druga była taka delikatnie czerwona, dzisiaj dla pewności zrobiłam drugi test i wyszły dwie doskonale widoczne kreseczki z czego bardzo się cieszę:-) Mam do Was dwa pytania. Z tego co przypuszczam to jestem gdzieś w 6-7 tygodniu ciąży. I chciałabym uzyskać od Was informację na temat dr Ewy Nowocień-Chojnackiej gdyż za dwa dni idę do niej zapisać się na wizytę. To moja pierwsza ciąża i bardzo wszystkim się przejmuję chce żeby wszystko było w porządku... myślę że mnie rozumiecie:-) i mam jeszcze jedno pytanie: czy na początku ciąży bolało was podbrzusze tak jak na zapowiadającą się miesiączkę?? bo ja od czasu do czasu czuje taki lekki ból w podbrzuszu i zastanawiam się czy to normalne we wczesnej ciąży:/ pozdrawiam was wszystkie;-)
 
Witajcie mamusie, witaj milena.
ja w sprawie dr Ewy Nowocień nie pomogę, bo nie znam jej, ale chętnie poznam opinię na jej temat, bo też szukam dobrego gina.
a jeśli chodzi o ból podbrzusza, to na początku ciąży też miałam takie delikatne bóle, więc to raczej normalne.
gosiula oczywiście Cię pamiętam:-), a nie stresujesz się myślą o drugiej dzidzi? Dla mnie to była na prawę ciężka decyzja.Chcemy oczywiście mieć drugie dziecko, ale czasem jak Maja daje mi w kość, to mnie to wszystko przeraża:-D Taka rozpieszczona ta nasz córa, że ho ho! A najgorsze jest to, że Maja z nikim nie chce zostać, tylko mama i mama, nie wiem jak rozwiąć ten problem. Może ktoś ma jakieś rady?
 
witam!
Piękna dziś pogoda u Nas spacerek z Wenią zaliczony śpi jak mops- ale to dlatego, że o równej 6 rano wstała.
Witaj Milena - nie masz się czym martwić takie bole spowodowane są zagnieżdżaniem się zarodka.
Gonia pewnie, że czasem mam watpliwości- po 1 mała jest już taka samodzielna i nie chce mi się pakować od nowa w to wszystko co niesie za sobą małe niemowle, po 2 tez potrafi dopiec tak, że mi czacha dymi, po 3 boje się porodu, ale mimo tego mowimy sobie z mężem jak nie teraz to nigdy zawsze jest jakiś pretekst by nie mieć!
pozdrawiam!piszcie dziewczynki... napisze wieczorem jak po tańcu dziś Weronika zaczęla sama z siebie śpiewać piosenki, ktorych pani uczy normalnie mamy koncerty w domu...
 
gosiula mam dosłownie takie samo zdanie na temat drugiej ciąży co Ty!:-) znowu pieluchy, poród...:rofl2:, no ale właśnie, jak nie teraz to kiedy? Zawsze coś stoi na drodze, a najlepsze jest to, że chciałabym, w odległej przyszłości, mieć również trzeciego brzdąca:-D
 
reklama
gonia przy drugim brzdącu się stresuję, ale na trzecie bobo mam ochotę jak najbardziej. Dzisiaj darujemy sobie taniec bo dzieciaki chorują i nie chcę by moją też dopadlo.
Od września Weronika idzie do przedszkola także akurat jakby male sie urodzilo to by się do wiosny zaaklimatyzowała i bylo by w domu do 12 godz jedno dziecko.
 
Do góry