reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Ja robiłam w Wawie w klinice Enel-Med, mają świetny sprzęt a kosztuje ok 200 zł.
Jeżeli chodzi o Radom to w pt odę pierwszy raz na usg, ale zwykłe. słyszałam, że w Polmedzie mają niezły sprzęt, ale nie mogę tego potwierdzić.

Do dziewczyn które rodziły na józefowie: Mam kilka pytań:
- chodziłyście do szkoły rodzenia
- miałyście poród rodzinny
- opłacałyście położną
- wykupywałyście osobną salę
- co zabierałyście ze sobą do szpitala?

Zaczynam mieć stresy przedporodowe :sorry2:
 
witam!!!

co za dzien:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
conajmniej ajkby ze 3piatki 13-go na raz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mialam tak pieknie i scisle zapalnowany dzien, mialam tyle pozalatwiac i......
od rana przeszkody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
na szczescei to, co najwazniejsze zalatwione, tylko znow wisza ogony, na ktore braklo czasu:baffled::baffled:

niunka w sumie zdrowa. ten kaszleek to z kataru jest. natomiast p dr zaproponowala, z emi zajrzy w gardlo i..... nieciekawie jest. mam jakies tabletki
boli mnie glowa i gardlo i ogolnie sie czuje do dupy:sorry2:

Julitika spi:szok::szok::szok:zasnela mi w samochodzie i nie moge dobudzic a juz spi ze 2godz:szok::szok::szok::szok: przeciez mnie wykonczy w nocy:baffled:

moj Kamilek mila dzis bierzmowanie:-) zaluje, z enie moglam byc, ale podobniez wszystko sie super udalo:tak::tak:

Witam. Pragnę się przywitać z Wami radomiankami :) Widzę że czeka mnie ciekawa lektura. Obecnie jestem w 12 tyg. Pozdrawiamy Was serdecznie.

:-):-):-):-)

ja na razie żyję na pół gwizdka.mam taki totalny spadek nastroju i energii że z trudem wstaje rano do rpacy.

zmeczenie daje o sbie znac:tak::tak::tak::-:)-:)-:)-(

Swoją drogą mam nadzieje, że jajeczka i siurasek na piątkowym usg mu nie znikną...

tak szybko nie znikaja, czesciej przyrastaja w ostatniej chwili do psitulki;-):-D:-D

Do dziewczyn które rodziły na józefowie: Mam kilka pytań:
- chodziłyście do szkoły rodzenia
- miałyście poród rodzinny
- opłacałyście położną
- wykupywałyście osobną salę
- co zabierałyście ze sobą do szpitala?

Zaczynam mieć stresy przedporodowe :sorry2:

-nie chodzialm do szkoly rodzenia, bo moj gin stwierdzil, ze mi niepotrzebna. choc cwiczenia oddechow by mi sie przydaly:sorry2:
- nie mialam rodzinnego
-nie oplacalam poloznej, bo bylam polecona przez gina
-nie miaalm osobnej sali, bo nie chcialam byc calkiem sama. na Jozefowie sa sale dwuoosobowe, wiec nie ejst ciasno
- wrzuc sobie hasło "torba do szpitala" a pewnie wyskoczy Ci mnostwo stron i tam znajdziesz szczegoly

filwinko, jak Antos? zebolki ida?

Justa, dzieci zdrowe?
 
donkat okazało się że to nie ząbki tylko trzydniówka.Wczoraj wyszła wysypka i po chorobie. I teraz nie wiem czy iść z nim na szczepienie czy odczekać z tydzień, chyba jednak poczekam bo lepiej dmuchać na zimne.
Ty masz chyba jakąś wyjątkową panią pediatrę skoro sama zajrzała Ci w gardło, ja kiedyś próbowałam poprosić tylko o witaminy to odesłała mnie internisty. Całe szczęście że Julitka zdrowa, bo teraz jakoś tak łatwo dzieciom ten kaszel przechodzi na oskrzela.
A Ty się kuruj, bo ja tu już Antkowi codziennie mówię że niedługo będzie mógł oddać Julitce klocki :-)
Ty niepoprawna ciotko, Kamilek i Kamilek a to już duży chłop jest :-)

Ula21 ja nie chodziłam do szkoły rodzenia( ale trochę żałowałam, bo miałam mylne pojęcie o oddychaniu)
-miałam poród rodzinny i polecam z całych sił, bo gdyby nie M to Antoś nie urodziłby się naturalnie
-nie opłaciłam wcześniej położnej
-nie chciałam pojedynczej sali, bo wolałam być z kimś kto w razie czego coś podpowie i trafiłam na salę z dziewczyną, która urodziła swoje 4 dziecko więc służyła mi radą
-z przydatnych rzeczy polecam majtki poporodowe, wygodne, przewiewne i lekarze nie mają nic przeciwko nim, i ręczniki papierowe, niezastąpione do osuszania krocza w toalecie
niekat a może wybierz się do solarium? I wygrzejesz się i doświetlisz :-) Ja sama chyba się wybiorę, dla poprawy nastroju

Małgosia25
ja chodziłam na usg na Focha, i wiem że mają tam i dobry sprzęt i lekarzy, ja co prawda robiłam tylko zwykłe usg, ale lekarz pokazywał nam podgląd Antośka w 3d , bo ono tylko do tego jest (tzn tylko do oglądania bo żadnych ewentualnych chorób się przy jego pomocy nie diagnozuje)

Justa a Wam zima bardzo daje popalić??

Nie wiem jak Wy ale ja to wsiadam do auta tylnymi drzwiami, bo przy większych mrozach obie przednie pary zamarzają :-D

Dziewczyny jak Wy mierzycie maluchom temperaturę? Bo ja się nacudowałam i udało mi się dopiero jak Antek mocno zasnął. Kupiliśmy kiedyś termometr w smoczku, ale Antoś niesmoczkowy i żaden sposób nie można mu wcisnąć smoka a już nie mówiąc o tym że miałby go trzymać w buziaku przez 5 minut. Obleciałam okoliczne apteki żeby kupić taki douszny, ale ceny są kosmiczne i w końcu kupiłam na Allegro i Antkowi nawet sie podoba, zwłaszcza kiedy może mierzyć temperaturę mamie i tacie ;-) A dziś się dowiedziałam że i w Aldim są takie, całkiem fajne po 50zł więc jak by co to polecam.
 
niekat a może wybierz się do solarium? I wygrzejesz się i doświetlisz :-) Ja sama chyba się wybiorę, dla poprawy nastroju
w solarium czuje się bardzo niekomfortowo (lekka klaustrofobia chyba) ale ma w domu lapmę do naświetleń z promieniami UV i moge sie lekko dogrzać... co tez uczynie dzis wieczorem chyba;-):-)
 
reklama
Do góry