reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witajcie po weekendzie :-)
W piątek wybralismy po raz pierwszy bez Antosia na koncert. Ciocia z którą Antoś dużo przebywa i którą lubi zaproponowała że zostanie z nim wieczorem , bo dostalismy bilety na Kult i szkoda było żeby się zmarnowały.
Wracalismy w połowie koncertu :-) ale pierwsze koty za płoty.
W sobotę i niedzielę w zasadzie nic wielkiego się nie działo, poza tym że połowę czasu spędzilismy w komisach samochodowych bo chcemy kupić auto, a zanim je kupimy musiałam się przymierzyć do kilku. I w gruncie rzeczy warto było bo zmieniłam kompletnie swoje preferencje.Zawsze podobały mi się takie raczej obłe beczki ale myślałam że one tylko fajnie wyglądają a okazuje się że to trochę jak skrzyżowanie kombi z sedanem. I teraz już wiem że nie potrzebuję długiego kombi tylo włąśnie taką beczkę.
netka1 ja też brałam przez 5 dni i w dodatku było napisane że kobiety w ciązy stosować nie mogą, a u Ciebie pewnie jest że po konsultacji z lekarzem.Nie martw się, będzie dobrze!
donkat jak tam Julitka? zaskoczyła Was i zasnęła wieczorem jak zwykle?
agusia jak samopoczucie? I na mnie też pogoda podziałała jak płachta na byka i w sobotę w końcu zrobiłam porządki w szafach i wybrałam dwa worki rzeczy których nie nosiłam od co najmniej dwóch lat. Już je wydałam żeby mi przypadkiem nie przyszło do głowy jednak czegoś uratować.


Dziś też wychodzi słoneczko, więc pewnie znów spędzę z Antkiem pół dnia na dworze, gdyby nie karmienie to pewnie wracalibyśmy dopiero wieczorem :-)
Miłego dnia wszystkim mamusiom i dzieciaczkom :-)
 
reklama
niekat serdeczne gratulacje! Kurcze fajnie się czyta jak ktoś z taką radością pisze o tym co mu się dobrego zdarzyło :-) Co jedno przeżycie to lepsze od drugiego :-) I jedno napędza drugie. Cieszę się że miałaś wyjątkowy weekend i życzę Wam żeby takie były bardzo często :-) I żeby Marcelek Oliwka i mąż jeszcze wiele razy pozytywnie Cię zaskakiwali :-)
 
Ostatnia edycja:
Sewa, nie były to testy z krwi, tylko normalne. Tylko Gosia skojarzyła te dwa fakty testy alergiczne z badaniami krwi i niestety było po testach bo nawet nie pozwoliła sobie jednego preparatu nałożyć.
 
witam kobietki!!!

my dzis juz po spacerku. niunka po walce spi. ja obiadek ugotowalam, poprasowlaalm i mam chwilke dla siebie;-)

-j- ma byc juztro cieta, w koncu:sorry2:;-)

niekat, kobietko to pewnie jescze do konca tygodnia bedziesz chodzila w skowronkach po takim weeknedzie!!! swietnie! raz na jakis czas potreaba nam tyle szczescia!:-);-)

filwinko, koncert byl fajny chociaz? dobrze, ze macie z kim zostawicAntka i wyskoczyc na pare chwil sami.
my sie wybieramy an zabawe walentynkowa i jultika zostanie na noc z moja siostra:tak:
 
dziewczynki powiedzcie mi czy zdejmowanie szwow boli?? az mi sie slabo robi na sama mysl. jeszcze mnie wszystko boli juz nie mowiac o tej popekanej kosci :-:)( nie mam pojecia kiedy dojde do siebie ale az milo poczytac ze u was fajnie
 
dziewczynki powiedzcie mi czy zdejmowanie szwow boli?? az mi sie slabo robi na sama mysl. jeszcze mnie wszystko boli juz nie mowiac o tej popekanej kosci :-:)( nie mam pojecia kiedy dojde do siebie ale az milo poczytac ze u was fajnie
bidulko!zdejmowanie nie boli - to bardziej takie deliaktne szarpnięcie (no przynajmniej mnie nie bolało;-)nie wiem jak inne to wspominają) Masz jakieś wskazania w zwiazu z tym pęknieciem kosci ogonowej??trudno mi sobie wyobrazić opiekę nad noworodkiem z takimi dolegliwościami... na pewno masz dużą pomoc w mężu,co?:tak:
 
Witajcie :-)
donkat koncert był naprawdę udany,Kazik to profesjonalista, w dodatku ze sztabem ludzi więc nie mogło być inaczej. Wyśpiewałam się tak, że aż ochrypłam :-)
Kasiulka_radom mnie zdejmowanie szwów dla mnie było nieprzyjemne, i bardziej mnie szczypało przy pociąganiu za nici niż bolało.Nie wiem jak będzie u Ciebie kiedy jesteś obolała, ale myślę że nie powinno być źle. Tylko przypomnij im że masz uraz kości to może postarają się jakoś delikatniej zdjąć szwy.
Dziś wielki dzień -j- :-) Już za chwilę zobaczy swoją córeczkę :-) Troszkę im zazdroszczę tego powitania ;-)
sewa to świetnie że wszyscy zdrowi, oby jak najdłużej.
netka1 a Wy jak się czujecie?
niekat jeszcze w dobrym nastroju?
Miłego dnia dziewczyny :-)
 
reklama

niekat jeszcze w dobrym nastroju?
Miłego dnia dziewczyny :-)
a jak!:tak::-D:rofl2:czar trwa póki co zwłaszcza ze synio kochaniutki druga noc z rzędu przespał całą w swoim łóżeczku a tym samym mogliśmy się z mężusiem rozwalać po całym łózku jak wariaty hehehe;-)az szkoda ze mam @:dry:
 
Do góry