reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Hej dziewczyny! Wpadam zobaczyć co u Was... u nas wszystko dobrze, dzidziuś rośnie, ja czuję się ciągle zmęczona, senna, ogólnie brak energii:szok:, mam nadzieję, że nie długo to się zmieni. Na szczęście Maja już duża dziewczyna i bardzo mi nie dokucza i nie rozrabia:-D
Pozdrawiam
 
reklama
gonia na początku ciąży to ja najchętniej bym wcale z łóżka nie wstawała;-) oj pamiętam te czasy, wspomnienia się odezwały ;-) o ile dobrze liczę to powitasz dzidziusia w styczniu?
pozdrawiam Was serdecznie i dużo zdrówka życzę i siły :-)





f2wl6iyesrgysb9u.png
 
oo nowa dzidzia będzie:) dużo zdrówka moja droga i oby jak najmniej przykrych dolegliwości:D

u nas Adaś zaczął wcinać już marchewkę i zimeniaki, no i jabłko z owoców:) zaraz wprowadzę też gluten:) cały czas na piersi, i nie chce pić ani wody ani herbatek ani soków.. nie wiem jak go zachęcić?
 
Witam :)

Jeżeli któraś z przyszłych radomskich mam szuka lekarza do poprowadzenia ciąży, z całego serca polecam dr. Izabelę Lewandowską-Andruszuk. Jest to miła, ciepła i przesympatyczna osoba. Profesjonalnie podchodzi do kazdego pacjenta i jest bardzo dokładnym lekarzem. Chciałam napisać opinię o niej na 'złotej liście', niestety tam niewiele osób się udziela i pomyślałam, ze tu będzie lepiej. Pracuje na Józefowie, tam można uzyskać na nią jakieś namiary. Ja chodzę do niej od kilku miesięcy i uważam, że na lepszego lekarza nie mogłam trafić. O wszystko można spytać bez skrępowania, zawsze dokładnie tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na pytania. No dobrze, dość juz tych szczegółów, jeśli ktoś jest zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji na temat współpracy z tą Panią dr. wystarczy napisać do mnie na priv. Chętnie podzielę się doświadczeniami.

Absolutnie nie jest to jakaś reklama, sama trafiłam na początku ciąży na Panią doktor, która w zadnym wypadku nie spelniala moich oczekiwan, wrecz przeciwnie brala tylko pieniadze i najchetniej by sie całą wizyte nie odzywala. Stad wiem, ze wybor lekarza jest trudny, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Pozdrawiam :)

pani doktor jest w rankingu lekarzy niebojcie sie dodawać opini. ja jestem pacjentką pani doktor od 2007r. pomogła mi zajśc w ciąże i ją poprowadziła. do końca zycia bede jej za to wdzięczne. ciężarnym mamą ją polecam- jest niesamowita, bardzo ciepła, wyjątkowa i uważam ją za najlepszego lekarza oddziału ginekologii , nie zamienie jej na zadnego innego lekarza, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie jakiego mi udzieliła w trakcie ciąży jest nad podziw. wielki szacunek dla pani dr IZY ANDRUSZUK- LEWNDOWSKIEJ - DZIĘKUJE .
 
pani doktor jest w rankingu lekarzy niebojcie sie dodawać opini. ja jestem pacjentką pani doktor od 2007r. pomogła mi zajśc w ciąże i ją poprowadziła. do końca zycia bede jej za to wdzięczne. ciężarnym mamą ją polecam- jest niesamowita, bardzo ciepła, wyjątkowa i uważam ją za najlepszego lekarza oddziału ginekologii , nie zamienie jej na zadnego innego lekarza, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie jakiego mi udzieliła w trakcie ciąży jest nad podziw. wielki szacunek dla pani dr IZY ANDRUSZUK- LEWNDOWSKIEJ - DZIĘKUJE .

potwierdzam. dzieki Pani Andruszuk moja ciąża zakończyłą się szczęsliwie! to ona w pore zareagowała, gdy inni lekarza patrzyli na mnie jak na rozhisteryzowaną ciężarną. do końca zycia będe jej wdzięczna.
 
czesc dziewczyny
suzi moja do tej pory nie pije herbatek, wody itp a jak sie napije łyka to świeto, z cycka najwidoczniej czerpie całe zapotrzebowanie więc i Ty sie nie przejmuj.
Jak tam u was wakacyjnie urlopowo pewnie?
ja wiecznie w pracy , urlopu nie dostałam bo przeciez są inne potrzebujące....no ale szkoda rozwijac. I tak na wakacje byśmy nie pojechali, może za 10 lat sie dorobimy to i w podróż poślubną skoczymy:-)
moje dziecie wyrosło duże, sama na stół włazi po krześle, choroba przeminęla szybko.
goniasobol nie zazdroszcze Ci tych upałów:no:
 
dzięki!
wakacje mijają upalnieeee, nie da się z domu wyjść, a każdemu się nudzą 4 kąty;p my jedziemy nad morze pod koniec lipca/początek sierpnia:) już nie mogę się doczekać:)

Adasiowi podaję wodę w kubeczku doidy, łyka zrobi a resztę wyleje, ale niech się uczy;p
 
Hej dziewczyny! Wpadam zobaczyć co u Was... u nas wszystko dobrze, dzidziuś rośnie, ja czuję się ciągle zmęczona, senna, ogólnie brak energii:szok:, mam nadzieję, że nie długo to się zmieni. Na szczęście Maja już duża dziewczyna i bardzo mi nie dokucza i nie rozrabia:-D
Pozdrawiam

Gonia,u mnie też początki były ciężkie,senne i leniwie:)




u nas Adaś zaczął wcinać już marchewkę i zimeniaki, no i jabłko z owoców:) zaraz wprowadzę też gluten:) cały czas na piersi, i nie chce pić ani wody ani herbatek ani soków.. nie wiem jak go zachęcić?

Suzi,nie mam pojęcia jak zachęcić adasia do picia, mimowszystko wydaje mi się, że w takie upały powinny dzieciaczki pić coś poza piersią- albo inaczej cały dzień powinny wisieć na piersi:D próbuj słomek, kolorowych kubeczków

czesc dziewczyny

Jak tam u was wakacyjnie urlopowo pewnie?
ja wiecznie w pracy , urlopu nie dostałam bo przeciez są inne potrzebujące....no ale szkoda rozwijac. I tak na wakacje byśmy nie pojechali, może za 10 lat sie dorobimy to i w podróż poślubną skoczymy:-)
moje dziecie wyrosło duże, sama na stół włazi po krześle, choroba przeminęla szybko.
goniasobol nie zazdroszcze Ci tych upałów:no:

my już byliśmy na urlopie:p weekend Bożego Ciała w Bieszczadach spędziliśmy.Niestety u sibie pracuje się fajnie ale na długi urlop oboje sobie pozwolić nie możemy:) ha,to masz urwanie głowy jak na stłół wchodzi,współczuje.

wakacje mijają upalnieeee, nie da się z domu wyjść, a każdemu się nudzą 4 kąty;p my jedziemy nad morze pod koniec lipca/początek sierpnia:) już nie mogę się doczekać:)

udanego wypoczynku i pogody ładnej:)
 
Hej! Dziewczyny poszukuje w Radomiu bardzo dobrego stomatologa z dobrym podejściem do dzieci. Jakby któraś takiego znała proszę o kontakty, albo chociaż nazwisko, to reszty się doszukam ;)
 
reklama
pani doktor jest w rankingu lekarzy niebojcie sie dodawać opini. ja jestem pacjentką pani doktor od 2007r. pomogła mi zajśc w ciąże i ją poprowadziła. do końca zycia bede jej za to wdzięczne. ciężarnym mamą ją polecam- jest niesamowita, bardzo ciepła, wyjątkowa i uważam ją za najlepszego lekarza oddziału ginekologii , nie zamienie jej na zadnego innego lekarza, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie jakiego mi udzieliła w trakcie ciąży jest nad podziw. wielki szacunek dla pani dr IZY ANDRUSZUK- LEWNDOWSKIEJ - DZIĘKUJE .

Witajcie
mojej ciąży dr Izabella nie prowadziła ale gdy trafiłam w ciaży do szpitala leżałam na jej sali na Józefowie i muszę potwierdzić pozytywne opinie o niej. Też uważam że profesjonalnie podchodzi do pacjentek i to jak wspomniałam nawet do tych które nie są jej pacjentkami.
A prywatnie przyjmuje w gabinetach lekarskich na Focha.
 
Do góry