reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

witajcie mamuśki:)
dołączam do Waszego grona:D

mam jednego synka, Adaś niedługo kończy 4 miesiące:) u nas na razie cisza z ząbkami, synek jest teraz bardzo rozkoszny, dużo się śmieje, a czy się dobrze rozwija to oceni jutro lekarz neurolog, idziemy z Adasiem sprawdzić czy wszystko jest ok:)
 
reklama
Hej dziewczyny! Dawno do was nie zaglądałam, teraz wpadam tylko żeby się pochwalić, że jedno z naszych postanowień noworocznych zostało zrealizowane - jestem w ciąży!:-):-):-) Szybko nam się udało z drugą dzidzią, oby wszystko było dobrze. Pozdrawiam.
 
Gratulacje goniasobol:-) na pewno wszystko będzie dobrze:) dużo zdrówka dla Was ;-)




gann3e3kvbjydgwa.png
 
Ostatnia edycja:
Witaj Suzi :)
Gonia graaaaatuluje!!!!! Ale zazdroszczę...u nas jakoś nie wychodzi...a tak byśmy chcieli...
zagladam czasami do was ale tak sporadycznie bo nigdy czasu nie ma...ciagle praca potem zabawa...Paulinka uczy sie jezdzic na rowerku- pedałuje- ale to już duża dziewczynka
Pozdrawiam was wszystkie!
 
Witam!
gonia GRATULACJE!!!
Zazdroszczę my też z mężem zaczęliśmy staranka narazie cisza ale byle się nie nakręcać!
Też rzadko zaglądam bo czasu malo za 2 tyg kończę studia muszę napisać pracę a żeby to zrobić nie śpię po nocach, do tego domek pochłania czas!
A tak to mala chora katar ma pogoda ja dobiła!
 
goniasobol gratulacje ogromne:-)

Dziewczyny jakie macie spacerówki parasolki? rozglądam sie za kupnem i trudno sie zdecydowac, a najlepiej zeby była:wytrzymała,szybko składająca się, dobra na podjazdy przy kraweznikach, no i żeby dziecko w niej nie wisiało i te nózki zeby tak nie wystawały jak to widzę czasem w mieście-matka zasuwa a dziecku tylko te nogi lataja we wszystkie strony:-) Bo i tak nic się nie może równac z obecna spacerówką gdzie mała jedzie jak królowa ale w samochodzie duzo miejsca zajmuje, a na taki wypad weekendowy przydałoby sie coś małego zwrotnego.

Dziecko mi usneło wreszcie,cały dzień szalała a ja nie miałam do niej siły bo po nocy byłam. Próbuję ją od piersi odstawic ale narazie jest tragedia,jeden wielki ryk i walenie głową o podłogę, jak sie wścieknie to aż krzywdę potrafi sobie zrobic. Tesciowa mówi ze w zime najlepiej odstawiac, moja mama -ze już dawno powinnam to zrobic a mąż ze najlepsze jest lato:-) no i wkoncu nie odstawie wcale i pojedzie na cycku do 5 urodzin hehehe
 
witajcie mamuśki:)
dołączam do Waszego grona:D

mam jednego synka, Adaś niedługo kończy 4 miesiące:) u nas na razie cisza z ząbkami, synek jest teraz bardzo rozkoszny, dużo się śmieje, a czy się dobrze rozwija to oceni jutro lekarz neurolog, idziemy z Adasiem sprawdzić czy wszystko jest ok:)

witaj:) to coś Cię zaniepokoiło, że idziecie z Adasiem do neurologa? Do tego lekarza potrzebne jest skierowanie.

Gonia gratuluje!!!!!!!! obyś czuła się całą ciążę bardzo dobrze:)

Witaj Suzi :)
Paulinka uczy sie jezdzic na rowerku- pedałuje- ale to już duża dziewczynka

super:)

Gosiula, trzymam kciuki za starania:) i obronę pracy:)

Pogoda okropna, masz rację, nas też dobija ale trzymamy się w zdrowiu. Dawid śmiga do przedszkola a w czwartek my wyjeżdżamy w Bieszczady, więc niech sie rozpogadza! :D

Dziewczyny jakie macie spacerówki parasolki? rozglądam sie za kupnem i trudno sie zdecydowac, a najlepiej zeby była:wytrzymała,szybko składająca się, dobra na podjazdy przy kraweznikach, no i żeby dziecko w niej nie wisiało i te nózki zeby tak nie wystawały jak to widzę czasem w mieście-matka zasuwa a dziecku tylko te nogi lataja we wszystkie strony:-) Bo i tak nic się nie może równac z obecna spacerówką gdzie mała jedzie jak królowa ale w samochodzie duzo miejsca zajmuje, a na taki wypad weekendowy przydałoby sie coś małego zwrotnego.

Dziecko mi usneło wreszcie,cały dzień szalała a ja nie miałam do niej siły bo po nocy byłam. Próbuję ją od piersi odstawic ale narazie jest tragedia,jeden wielki ryk i walenie głową o podłogę, jak sie wścieknie to aż krzywdę potrafi sobie zrobic. Tesciowa mówi ze w zime najlepiej odstawiac, moja mama -ze już dawno powinnam to zrobic a mąż ze najlepsze jest lato:-) no i wkoncu nie odstawie wcale i pojedzie na cycku do 5 urodzin hehehe

Małalinka, my spacerówkę mieliśmy i parasolkę i taką składaną hmm...opadając na koła:D Parasolkę sprzedawałam jeszcze szybciej niż kupiłam i kupiłam tę drugą co składa się opadając na koła. Parasolka ma ten plus, ze szybko sie składa i zajmuje mało miejsca ale do jazdy...jak dla mnie nie ma nic gorszego.

a z odstawianiem od piersi to zrób to wtedy kiedy Tobie będzie pasowało i będzie Ci to na rękę. Tu nie jest ważne czy lato, czy zima. W lecie możesz proponować w butelce jakieś soczki w zamian i w ogóle więcej chce się pić więc może też dziecko bardziej odczuwać tęsknotę za piersią. Ja z doświadczenia doradzę, ze jak raz postanowisz to nie ulegaj dziecku. Dziecko kilka dni pomarudzi i przestanie, żadnego żalu do Ciebie też nie będzie czuć;D
 
a z odstawianiem od piersi to zrób to wtedy kiedy Tobie będzie pasowało i będzie Ci to na rękę. Tu nie jest ważne czy lato, czy zima. W lecie możesz proponować w butelce jakieś soczki w zamian i w ogóle więcej chce się pić więc może też dziecko bardziej odczuwać tęsknotę za piersią. Ja z doświadczenia doradzę, ze jak raz postanowisz to nie ulegaj dziecku. Dziecko kilka dni pomarudzi i przestanie, żadnego żalu do Ciebie też nie będzie czuć;D
Zgadzam się w 100% :tak:
Małalinka1 ja, a raczej Paulinka ma taki wóz Wózek Spacerowy Baby Design Mini - Wózki Spacerowe - JuniorNET.pl
Prowadzi mi się bardzo fajnie bo jest baaardzo lekutki. Ale składa się tak jak na zdjęciach i tak średnio z tym zajmowaniem miejsca - mniej na długość niż parasolka ale dużo szerzej niestety:-(
 
Hej dziewczyny! Dziękuję za gratulację! Maja już taka duża, 15 czerwca kończy 3 latka, więc myślę,że to dobra pora na małego brzdąca:-)
 
reklama
Do góry