reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Kurcze moja też ma cykora bo samolot itd. więc chce ją zabrać jak będziemy w PL samochodem, a z powrotem poleci samolotem teraz są już bezpośrednio ze Stavanger do Gdańska więc myślę że sobie poradzi.
 
reklama
Ivi my tez zostajemy na swięta ja nie mam z tym problemu to już drugie tutaj i w zeszłym roku było ok,powiem ci tylko żebyś zrobiła sobie zakupy świateczne do środy bo jak dobrze pamiętam to chyba czwartek,piątek sklepy zamknięte a może nie ale a już nie pamiętam jak to było:-D:-D:-D:-D
Moja rodzina tez jedzie i dojechac nie mogą :crazy:
Pisałas że masz wcześniaczka w którym tygodniu sie urodził i z jaką wagą?
 
dokladnie, ze sklepami to tak jak Maniulka mowi...czwartek i piatek zamkniete, w sobote otwarte, ale nie tak jak zawsze,ale chyba krocej....

Iwi, moja mama tez sie bala, zawsze sie zarzekala,ze nigdy samolotem nie poleci...ale w zeszlym roku jak bylam na poczatku maja w pl, i mama razem ze mna poleciala z powrotem do nas,a pozniej to wracala juz sama, z przesiadka w oslo :-) ale dala rade bez problemu :)

my juz jutro jedziemy :-D juuupi :) dzis wieczorem musze chyba ciuchy poprasowac jeszcze przed wyjazdem, bo jakos jak zwykle z mojego regularnego prasowania na biezaco wyszlo to co zawsze, czyli nic :-D i sie nazbieralo...
w ogole mlody dzisiaj wstal mi o 7...nie wiem co mu sie pomieszalo w tej malej mozgownicy :-D ale przynajmniej zdazyl na swoje rock your baby,bo godzine zmienili chyba...
moj ma dzis wrocic z pracy wczesniej i sprzatac :-) zobaczymy...pewnie wroci normalnie z nadzieja,ze ja do tej pory sama porobie :p jeszcze sie zdziwi :-D:-D:-D

znowu jakas szarowa za oknem :/mam nadzieje,ze w Pl troche slonca bedzie i cieplej :)
 
Witam, dzięki za inf. o sklepach bo znając mojego M który jest już tutaj trochę to nawet nie wie i byśmy się zdziwili.
Jak chodzi o moje maleństwo to on nie jest wcześniakiem wręcz odwrotnie nie śpieszył się, ale fakt urodził się malutki 2750. i 52 cm
No moja też stracha, ale nie odpuszczę, bo ona tak naprawdę nigdy nigdzie nie była zagranicą, a i też rzadko w Polsce i jak jest okazja chciałabym aby się wyrwała z tych czterech kątów tym bardziej że teraz jest sama
U nas też szaro buro jest od wczoraj i dzisiaj pospałam aż do 9 młody też smacznie spał.
Gugula pozdrów Gdynię ode mnie i życzę udanej podróży bez korków a jedziecie przez Szwecję i potem promem?
 
Iwi łoj pomyliłam cie z kimś innym i myślałam ze Franuś wcześniak,ale faktycznie nie duży chłop z niego,moja 2990 i 49cm tez mała a urodzona o czasie ale cała ciąże mówili ze bedzie tak duza:-D:-D:-D:-D
Gugula moje prasowanie tez lezy i czeka :-D
No własnie szaro buro brrrrrrrr gdzie ta wiosna :crazy:
 
my też zostajemy , wczoraj kupiłam sobie koszyk do święcenia jajek ;) i trochę słodyczy do koszyka :)
dzisiaj pasuje zrobić listę zakupów i ustalić mniej więcej co będe przygotowywać żeby mi potem czegoś nie brakło
faktycznie Franek malutki , mi mówili że Kuba będzie i duży i taki też był ;) , mam nadzieje że tym razem nie będe miała takiego wielkoluda :)
 
Witam, mam na imie Kasia, teraz jestem w 30 tyg. ciazy (30t4dn) :-) - jest to moja pierwsza dzidzia.

Do Norwegii przeprowadzilam sie ok. miesiac temu :-)... swieta bede spedzac pierwszy raz bez mojej rodziny :-( ... znaczy sie jestem z mezem i jego rodzicami, ale maz jest norwegiem i jak wiadomo oni inaczej spedzaja tutaj swieta :) ...
 
witam, mam na imie kasia, teraz jestem w 30 tyg. Ciazy (30t4dn) :-) - jest to moja pierwsza dzidzia.

Do norwegii przeprowadzilam sie ok. Miesiac temu :-)... Swieta bede spedzac pierwszy raz bez mojej rodziny :-( ... Znaczy sie jestem z mezem i jego rodzicami, ale maz jest norwegiem i jak wiadomo oni inaczej spedzaja tutaj swieta :) ...

witaj:)
 
Kasiar12 Witaj:-)
U nas leje i leje matko kiedy to się wreszcie skończy jak patrze w pogode to raczej nie w tym tygodniu:szok::szok::szok:
Mąz w Pl cieplutko,grilują a ja siedze jak ten czub w domu z zapalonym swiatłem bo ciemnica taka ze masakra ponuro i buro......ehhhh dołuje mnie ta pogoda :angry:
Mimo wszystko miłej niedzieli :-)
 
reklama
Do góry