reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam, mam na imie Kasia, teraz jestem w 30 tyg. ciazy (30t4dn) :-) - jest to moja pierwsza dzidzia.

Do Norwegii przeprowadzilam sie ok. miesiac temu :-)... swieta bede spedzac pierwszy raz bez mojej rodziny :-( ... znaczy sie jestem z mezem i jego rodzicami, ale maz jest norwegiem i jak wiadomo oni inaczej spedzaja tutaj swieta :) ...

Witam ja również jestem tutaj krótko półtora miesiąca i też to moje pierwsze święta z dala od domku. Mieszkam koło Stavanger, więc po sąsiedzku.
 
reklama
Witam:-)
No dziewczyny może się okaże ze macie do siebie całkiem blisko :tak:nie ma jak kolezanka
Ja mam prawie po sąsiedzku Gugule wiec i wspólne spacerki i kawka i to jest super :-)
Pogoda dalej do d... ale patrzałam ze ma byc od jutra lepiej,oby

Kasiar znacie już płeć?????
 
Tak znamy, ma byc Zuzia :-) . U nas pogoda znow ladna :-) ale u mnie ze spacerami teraz trudniej zwlaszcza ze tu na okolo mam goreczki :)

Witam ja również jestem tutaj krótko półtora miesiąca i też to moje pierwsze święta z dala od domku. Mieszkam koło Stavanger, więc po sąsiedzku.

Od meza slyszalam ze nie daleko :-) jak Ci sie podoba tutaj?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiar jest ładnie krajobrazy i okolica przepiękna tylko brak znajomych troszkę dokucza. I wspólne spacerki jak by się udało to jak najbardziej. Tutaj gdzie mieszkam jest pięknie morze na wyciągniecie ręki i widok na góry. W Stavanger jest fajne jeziorko (nie wiem jak się nazywa)i ścieżka do spacerowania my ostatnio tam byliśmy, jest pięknie. Pewnie są jeszcze fajne miejsca do odkrycia w Stavanger, a jest jeszcze plaża taka jak w Polsce z piaskiem nie tylko skały ale nie pamiętam w jakiej miejscowości, ale to na pewno Twój mąż będzie wiedział.
Ja uwielbiam przyrodę i od tej strony mi się bardzo podoba. No i opieki lekarskiej dla małego jestem pod wrażeniem. Tylko znajomych i mojego lasu do którego chodziłam, i pustych plaż oczywiście poza sezonem mi brakuje, bo przecież Polska od strony przyrody to też piękny kraj.
 
W ktorej czesci miasta byliscie nad tym jeziorkiem... bo my mieszkamy na tascie i jest tu jezioro (mozna powiedziec 2, bo te mniejsze jest czescia wiekszego)... My tutaj mamy znajomych, no ale to nie to samo, przydalby sie ktos z dzidzia zeby pogadac i isc na spacer. :-)
 
huntcomment.jpg


Wczoraj kury tak gdakały,
nasze jajka oszalały.
Malowały się w paseczki
i w kółeczka i wstążeczki.
Teraz wszystkie krzyczą - hura hura
wesołego Alleluja!


 
Czesc Dziewczyny mam takie pytanko ,czy jest tu jakas mamuska wczesniaka mam pare pytan dotyczacych spraw zwiazanych z rehabilitacja i lekarzami !!pozdrwaiam serdecznie
 
reklama
Do góry