reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

mary-beth jak bys mogla pisac tak troche jak dla tlumokow, bo ja nie kumam tych wszystkich zaawansowanych okreslen.:zawstydzona/y::-p:-D Jak poszlam do lekarza aby juz tylko potwierdzic to co wiedzialam :-D to mi krew pobrali no i wyslala mnie na maaaasssse badan. Tylko ze ja dopiero w 3 miechu...
 
reklama
ja z kolei słyszałam że do lekarza nie ma po co iść przed 10tc bo i tak odsyłają ,ale nie wiem jak faktycznie bo ja byłam pierwszy raz w czerwcu , a ciąże potwierdzałam w kwietniu w PL bo akurat pojechaliśmy na święta :-) , 3 tygodnie po zrobieniu testu :tak:

maniulka a płyneliście stateczkiem po fjordzie ?? superowe są wtedy widoczki :-)
 
Ania stateczkiem płynęli chłopaki,ja darowałam sobie bo mała była śpiąca a chciałam żeby sobie wygodnie pospała :-)
Ja też słyszałam że do 10tc to nic się tu nie dowiesz :baffled:
Tampeza ale czubki :angry:
Jojob mnie też denerwuje to połączenie FB z BB,dzisiaj utworzyłam nowy wątek na marcu i on też wyszedł na FB:szok::szok::szok:no kongo

A ja w podłym nastroju,pokłóciłam się z moim m,ni poszłam na kurs prze niego,Martyna wcale nie spałą w dzięń i teraz jeszcze nie śpi,ciągle marudzi ze zmęczenia już ale uspić się nie daje :angry::angry::angry::angry::angry:k.... niech już ten dzień się skończy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
mary-beth jak bys mogla pisac tak troche jak dla tlumokow, bo ja nie kumam tych wszystkich zaawansowanych okreslen.:zawstydzona/y::-p:-D Jak poszlam do lekarza aby juz tylko potwierdzic to co wiedzialam :-D to mi krew pobrali no i wyslala mnie na maaaasssse badan. Tylko ze ja dopiero w 3 miechu...

Jojob - beta hcg to test z krwi potwierdzający ciążę, więc jak Ci krew pobrali, to może betkę zrobili...

Ania, Marta - dzięki! Kurczę, to dziwne, jesli przed 10 tc nie można się tu niczego dowiedzieć... :baffled: Pewnie przekonam się, gdy w końcu sama zajdę. Może zależy od lekarza...

OK, życzę Wam miłej nocki, kochane i zmykam już naprawdę spać...
 
No i dzieńdoberek!

Nie śpię od godziny, bo mnie kłucie z lewej strony brzucha i w dole skręca całą noc! :crazy::no::no::baffled::baffled::baffled: M. mlaska przez sen i też pospać nie da! :wściekła/y::wściekła/y:

Miłego dzionka życzę! Boże, jestem strasznie zmęczona... :szok:
 
Dziewczyny dziś mija termin a ja jakoś n ie czuję żeby mały zechciał opuścić mój brzusio ;) Oby to już za kilka dni.. ;-)
wiecie tęsknię za swoimi spodniami sprzed ciąży i bluzkami - ach :tak:
No a ja juz tez na dziś plany żeby takośc energie rozładowac ;) bedę sprzątac samochód, prasować i chce jeszcze kosiarka sie przejchac bo tu trawką już woła o małe strzyżenie :) No i jeszcze będe odrostu na swojej głowi malować;) Heh :-)
Miłego dzionka :D
 
Witam:-)
Beatris ale energii:szok::szok::szok::szok::szok:daj trochę
Mary czy dasz rade wytrzymac do jutra czy dzisiaj testujesz????

U nas nocka spoko luz,z mężem nie rozmawiam mam dośc jego głupoty:crazy:
Pamiętacie co pisałąm o tym helikopterze że zabrał kolegę,okazało się ze stan jest bardzo ciężki i czekają tylko na decyzję rodziny w sprawie odłączenia od aparatury,szok jak dla mnie :-(
 
Witam sie przy kawusi!

Pogoda super. Moje dziecie w pracy, moj m. tez w pracy no a ja teraz musze zebrac sily i dom dalej do porzadku doprowadzac.

mary-beth no i jak z "cierpliwoscia" bedziesz czekac do jutra czy juz tescik w ruch poszedl?

beatris to teraz masz okazje aby dom na blysk wypucowac tak na pare lat na przod bo jak Maly juz zdecyduje sie wyjsc to troche z czasem i energia moze byc kiepsko. Chociaz w "dawnych czasach" kobiety ktore rodzily i juz mialy gromadke to zaraz na pole szly pracowac!:-p:-D

maniulka no coz poniedzialek, a Martynka to pewnie tez podroz przezywala. No coz dzieci, one sa niezmordowane nawet jak sa umecione na maksa! Moze ci da troche odziepnac dzisiaj!
Oj z kolega to b. smutne. I bardzo ciezka decyzja dla rodziny.:-(
A z facetami to jak z dziecmi...ech

:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana
mery beth jeszcze tylko jeden dzien i test, chyba, ze robisz dzis. u mnie tez tak bylo, ze dopiero po 10 tyg kazali przyjsc do lekarza potwierdzic ciaze, ale ogolnie przez cala ciaze zadnych badan nie robili, na pierwszej wizycie krew, a pozniej tylko mocz i cisnienie:baffled:
beatris zycze jak najszybszego rozwiazania, czekanie jest najgorsze, chyba najlepiej sie czyms zajac i nie myslec za duzo. kto wie moze akcja bedzie tak szybka i urodzisz jak ja:-):-)
jojob wlasnie, ja tez po porodzie zaraz wstawalam, najgorsze bylo lezenie tuz po:-p
maniulka pisalas ze to po niego helikopter, jakis wypadek mial? tragedia dla rodziny
wiecej nie pamietam
 
Do góry