reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

JojoB mi się wyświetla suwaczek z datą urodzin Kuby , sprawdzałam na innej przeglądarce ,nie logując się i też był , dziewczyny widać go??
Mary ja to zrobiłam tyle testów że szok , ale ostatni robiłam tydzień po spodziewanej @ i wyszedł pozytywny , moja bratowa robiła test i był neg a lekarz jej potwierdził ciąże , więc to różnie jest ,jak się nie możesz doczekać to zrób sobie test jutro rano z nocnego moczu i na następny dzień ,ale za kilka dni możesz go powtórzyć o ile się @ nie przypląta :tak:\
maniulka super że weekend był udany , my się chyba za tydzień wybierzemy na trollstigen ;-) o ile pogoda nam dopisze
bubla chrupek kukurydzianych tutaj nie ma , ja sobie przywiozłam teraz z PL kilka opakowań ;-), wogóle tutaj wielu rzeczy nie ma dla maluchów które by się przydały , polecam za to ciasteczka z HIPP od 8 m-ca , mój je strasznie lubi a ostatnio bratanica mojego D też je zaczeła jeść a ma prawie 3 latka :tak:
zbieram się na spacerek z Kubą póki słoneczko świeci no i za obiad się trzeba później zabrać :-)
 
reklama
JojoB mi się wyświetla suwaczek z datą urodzin Kuby , sprawdzałam na innej przeglądarce ,nie logując się i też był , dziewczyny widać go??
Mary ja to zrobiłam tyle testów że szok , ale ostatni robiłam tydzień po spodziewanej @ i wyszedł pozytywny , moja bratowa robiła test i był neg a lekarz jej potwierdził ciąże , więc to różnie jest ,jak się nie możesz doczekać to zrób sobie test jutro rano z nocnego moczu i na następny dzień ,ale za kilka dni możesz go powtórzyć o ile się @ nie przypląta :tak:\

Ania - suwaczek widać - urodzinki za 2 mies. i 26 dni. ;-)
Dziękuję za słowa wsparcia! Jutro już może być ciężko z moją cierpliwością... :baffled: Wiem, że to głupie bo to raptem 1 dzień różnicy... :eek: Ale mam tylko 1 bardzo czuły test z Polski przywieziony - Bobotest o czułości 10, a reszta ma czułość 25, więc mogą jeszcze nie złapać... :baffled::baffled::szok::szok::nerd::nerd: Boże, jak się boję!
 
:-)

Wpadam szybciutko juz w chaupie lepiej ale jeszcze fju...Nalog!

ania widac suwaczek! Tylko ostatnio strasznie ciezko mi sie strony BB laduja i dlatego nie zwsze wszystko mi sie wyswietla! A u was ok i to tylko ja taki odszczepiecniec jestem i panike sieje?

maniulka to moze jakies fotki widoczkow? bo co prawda duzo jest wlasnie reportazy z tych okolic ale to zawsze inaczej jak relacja na zywo!

mary-beth nie wiem co ci doradzic, bo sama nie dam sobie paznokci obciac czy ja mialabym cierpliwosc czekac czy nie. No ale dziewczyny dobrze pisza, to tylko 2 dni (tak pozytywnie) no i z testami roznie bywa. Jak juz naprawde nie dajesz rady to sie swojego zapytaj (i zrob odwrotnie! :-D:-D:-D- zartuje! A jak masz tylko jeden test to sie wstrzymaj, bo jak co to radosc wtedy bedzie 1000 X wieksza. ;-)

:-)
 
Witam po weekendzie :)
właśnie wróciłam ze szpitala, ale nie z porodówki tylko z kontroli.. Jutro mam termin a tu nic sie nie zapowiada żebym urodziła..
Powiedzieli mi że dzis nie urodzę ani jutro.. No a tak poza tym jest wszystko w jak najlepszym porządku, Mały ma gdzieś 4kg już, a ja mam za to bakterie w moczu i biorę antybiotyk, w sumie to jeszcze jutro muszę go wziąć a jak się okaże ze nie pomógł bo dadzą mi zastrzyki :(
Dziś piękną pogoda więc robię pranie i myje jeszcze raz okna :D heh nie wiem co dalej będę robić a energii mam tyle ze dla Was wszystkich by tu starczyło :D
Miłego dzionka :D Buziole :*
 
merybeth trzymam kciuki|do srody
beatris jak masz tyle energii to znaczy ze porod wkrotce, tzw syndrom wicia gniazda:-)
bylam dzis na tym kursie nav i kompletna porazka, uczyli nas jak uzupelnic swoje cv, ktore jest zarejestrowane na ich stronie:baffled:
 
hej
MArry Beth kwas foliowy bardzi wazny dla dziecka :tak: cytat : "Ginekolodzy zalecają zażywanie kwasu foliowego swoim pacjentkom planującym ciążę przede wszystkim z uwagi na jego znaczenie w profilaktyce wad cewy nerwowej u płodu (m.in.: bezmózgowia, rozszczepu kręgosłupa, przepuklin oponowo-rdzeniowych). Wady te powstają w pierwszych 4 tygodniach płodowego życia, kiedy kobieta nie wie, że doszło do poczęcia. " a to stronka Acifolik, Kwas foliowy, ciąża
a test mozesz osbei zrobic, sa takie co juz wpierwszym tyg pokazuja, wiec jak Cie stac do do apteki udezaj i rob ;-):-) a My trzymamy kciuki bo po co masz sie tak stresowac:sorry2:;-) jak "zapylilo" to pokaze :tak:
Betaris szybkiego rozwiazania :happy2:, zgadzam sie z Aga, moz eto byc na kilka dni :-)
 
No własnie Marta ja słyszałam że tu sa lepsze testy niż w PL bardziej wiarygodne
Mary to do dzieła i się nie stresuj już :-D&&&&&&&& ciągle trzymam :-)
Beatris przejeżdżam wczoraj koło twojej miejscowosci(tzn.pewnie gdzies obok)ale blisko :-)
Jojob co tu będę dużo pisać widoki cudne nic a nic nie przereklamowane ja to z lekka wysokości się boję więc zielona byłam jak tymi górskim dróżkami jechalismy:szok::szok::szok:ale czego się nie robi zeby cos zobaczyć
No to macie zdjęcia
1Punkt widokowy na Geiranger
2 1500m.n.p.m Dalsnibba
3 Poranek w Geiranger,widok z campingu
4 Dalsnibba
 

Załączniki

  • DSCF3197.jpg
    DSCF3197.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF3216.jpg
    DSCF3216.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF3281.jpg
    DSCF3281.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF3290.jpg
    DSCF3290.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Witam sie...

maniulka widoczki ... az mi ciary przeszly!:-D To lekend wam sie udal szczegolnie ze pogoda dopisala!

tampeza no... to po prostu gacie opadaja! :sorry2: Ale moze troche "odkurzyli" liste zarejestrowanych i cos sie w koncu ruszy!

A mnie dzisia q...mac trafia bo co rusz przelatuje posty to mi sie na moim prof avatar z FB wyswietla i co zmienie, ze nie chce automatycznego polaczenia i NIE CHCE avatara z FB to mi to p...g. niby naprostowywuje sie ale za moment znowu to samo i jeszcze q...m.. mi wyswietli ze nie moze zmienic i do admina mam pisac. To napisalam, moze kieeeedys cos odpisza.Juz nawet z foxa probowalam. :angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: To sie wzielam i musialam rozwiesc z FB.
A jeszcze w sobote przed tym navnedagiem to @ dostalam, i chyba juz menopauze przechodze bo najpierw mialam w pol miecha, ale ostatnie 2 miechy to jak w zegarku 7-ego, no i teraz nagle w sobote.:baffled:
Jutro chyba okna przelece bo mi beatris troche na ambicje wjechalas! :-p Wlasciwie to raczej te najbrudniejsze... No i musze Malej nakleiki z nazwiskiem zelazkiem "przyprasowac".
 
reklama
Marta, Marlena, Tampeza - dzięki, kochane! Ja prawdopodobnie złapie test w łapki jutro rano, bo cierpliwość nie jest moją mocną stroną... :nerd: A jak wyjdzie negatywny, to czekam do piątku - wtedy już by @ na bank przylazła...

Aha, słuchajcie - czy tu potwierdzają ciążę badaniem beta hcg? Chodzi mi, czy gdy się pójdzie do swojego lekarza i powie, ze test wyszedł pozytywny, to czy on wysyła na betę?
Wy już jesteście mamusiami, no i rodziłyście tu, to na pewno wiecie. ;-)
Marlena - przepiękne fotki! :happy:

Boże, no chora jestem! Położę się, bo mnie wszystko boli.

Dobrej nocki! :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry