reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Tampeza w zeszły czwartek miałam stracha bo do szkoły przyleciał helikopter,jako ze my mieszkamy na wyspie to jak cos poważnego to przylatuje helikopter ratowniczy zamiast ambulansu(lądowisko ma na boisku szkolnym) pierwsza mysl że cos w szkole,może Maciej wiesz jak to matka później sie okazało że to po męza kolegę przyjechał ambulans ale,wezwali helikopter bo stan był ciężki,chłopak miał cukrzycę i stracił przytomnosć(myslę że się od cukrzył),był sam w domu i podobno zakrztusił się własnymi wymiocinami.

Czy u was tez taka piękna pogoda!!!!!!!Mała lata na krótki rękaw,ogólnie w tym reku to za bardzo w No nie śmigała w krótkim rękawku bo zawsze albo wiatr albo co,więc teraz to jakies anomalia pogodowe:-D:-D:-D

Dziewczynki pod moimi suwaczkami jest link głosuje się na pudełeczko(zdjęcie)wygrana ma byc przekazana jednej z dziewczyn z BB która jest w bardzo złej sytuacji materialnej,więcej o niej w Pomocy na BB
Klikajmy!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej hej :-)
u mnie dzisiaj była tak piękna pogoda że aż żal było w domu siedzieć , a jak już siedzieliśmy to Kuba mi nie dawał do kompa dostępu ;-)
maniulka to przykre co spotkało Twojego znajomego :-( , niestety cukrzyca jest ciężką chorobą moja babcia i brat chorowali :no:
co do głosowania to bez obrazy ale jak widzę zgodę na przetwarzanie danych i wysyłanie newsletera to nie głosuje , już mi tyle "śmieci" na skrzynkę przychodzi że :szok: , jeśli można by jej było pomóc w inny sposób np wysłać jakieś ubranka itp to ja bardzo chętnie , mogę nawet specjalnie coś kupić
mary-beth jak tam?? testowałaś ;-) czy jednak odpuściłaś??
beatris zazdroszcze mi to się czasem nawet nie chce iść zrobić porządnej kolacji tylko zjem to parę chrupek , to kukurydze dopełnie wodą i ide spać a potem się dziwie że nie chudne ;-)

jej ale się u mnie mgła za oknem zrobiła :szok: już dawno takiej nie widziałam
 
Ania tak przysłali mim jakiś kupon rabatowy na meble no tez mnie to denerwuje ale mam tyle różnych smieci że jeszcze jeden na mojej poczcie mi nie zaszkodzi:-D:-D:-D:-Dtak naprawdę to mnie same smieci przychodzą :-D:-D:-D:-D
Normalnie weekend sobie przedłużyli że tu tak cicho

U nas ciągle ciepło,było w południe tak goraco że uciekłam z balkonu:szok::szok::szok:a zjarałam się lepiej niż w PL na wakacjach:szok::szok::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witam:-)
A co to ja dzisiaj pierwsza:-p
Pięknej pogody ciąg dalszy:tak::tak::tak::tak:
Córcia się wyspała bo niedawno wstała,zjadła sniadanko i się bawi,a ja muszę się wziąć za sprzątanie,wczoraj miałam lenia i chata wygląda jak po tajfunie:szok:

Miłego dnia kobitki:-)
 
hej
o mamo jak am jeden dzien wyjety z zyciorsu , wczoraj 12 godz z mope i szmata w reku :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jeszcze dzisiaj nieprzytomna rano bylam :zawstydzona/y:
Maniula no straszne, az tak w szoku jestem :szok::szok::szok::szok: a wez odlacz teraz :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Mary Beth i jak ???????????????????????????????????????????????????????????????
Maniula grzeje grzeje :tak::rofl2:
a co do ciazy to oni nie uznaja ciazy przed 3 mieaiace, bo wczesniej organizm sie sam "oczyszcza" i nie zalaza bo po co robic neipotrezben badania skoro za miesiac moze poronic :baffled::baffled::baffled::baffled: etc... okropne ale prawdziwe :sorry2:
no i zapomnialam reszty co chcialam tam napisac :zawstydzona/y::rofl2:
milego wieczorku :happy2:
 
ale się letnia pogoda zrobiła :-):-):-) superowo :-):-):-)
maniulka w końcu zagłosowałam bo przypomniałam sobie że mam konto pocztowe którego wogóle nie używam ,sprawdziłam tylko czy jest jeszcze aktywne ;-)
marta uważaj na siebie ,bo się wykończysz
mary-beth jak testowanko?? nie trzymaj nas w niepewności :tak:
beatris jesteś jeszcze w dwupaku??
 
Hej dziewczynki, ja tylko na chwile, nie nadrobilam wszystkich zaleglosci bo nie mam jak, masa roboty w domu, czasem zaluje ze mamy takie duze mieszkanie :baffled:

co do traktowania ciazy to do poloznej sie idzie dopiero w 12 tygodniu, ale jak ja bylam u lekarza w 5 tygodniu to normalnie zrobili mi badanie z krwi w celu potwierdzenia mojego porannego moczowego testu a ze zle sie czulam i mialam goraczke to wypisala mi Pani doktor zwolnienie do konca tygodnia z pracy, aczkolwiek jak jej powiedzialam ze plamie i ze chcialabym cos na podtrzymanie ciazy to powiedziala ze tego sie tu nie praktykuje i ze jesli ciaza ma zginac to ma zginac, ze jesli jest za slaba to lepiej zeby jej nie bylo:angry: myslalam ze sie poplacze jak to uslyszalam, wrocilam do pracy po 5 dniach, popracowalam 3 kolejne dni i poszlam do takiego fajnego doktorka Dunczyka, ktoremu opowiedzialam jak wyglada moja praca i ze plamie i wypisal mi zwolnienie i pojechalam do PL :-) do tamtej pracy juz nie wrocilam do konca ciazy i teraz tez nie wracam tam :p

na serduszko zaglosowalam juz wczesiej, nie wiem czy da sie codziennie glosowac?

ok spadam dobranoc :)

PS. Jojo przepraszam za literowke - nie Blanka tylko Bianka :tak:
 
Hei!

Kasia z tymi lekarzami, no coz...Ale na szczescie Malenstwo mialo sie u was pojawic wiec trafilas na dobrego!A co do literowki to przeze mnie, bo ja rzadko po imieniu o niej pisze, wiec mozna sie poplatac. Zreszta stalo wlasnie miedzy Bianka a Blanka. A jak nie pamietasz to moze ogladalas ten film Disney o dwoch myszach " Bernard i Bianka" :-D

Marta nie zazdroszcze... To ty o jedzeniu nie zapominaj!;-)

Ania i Maniulka ale macie super z pogada, tutaj juz tylko 16'c w porywach.

A reszte gdzie posialo? Na ferie jesienne juz pojechali?

Ela daj znac jak tam z Malym!

Mamuniakubunia jak z tym mieszkaniem, chyba nie zrezygnowalas?

U beatris cos cicho... czyzby czyzyk?

Mary-beth?
 
reklama
No własnie cichutko strasznie
Kasia tak można glosować codziennie aż do 30 września :tak:
Fajnie że głosujecie,lubie pomagać a tutaj to tak nie bardzo mam jak bo przesyłka przerosła by wartość to chociaż w taki sposób,prosze o głosiki :-p
Marta bidulko to się natańczyłaś z tym mopem


Ja po kursie,pogoda podobno ma się utrzymać do piątku korzystam na maxa:-)
 
Do góry