reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej Laski:-)
Dzisiaj mój synek kończy 4 m-ce i chyba z tej okazji po raz pierwszy przespał od północy do 6-tej:szok: To było cudowne bo w końcu sobie pospałam i do pracy poszłam pełna wigoru. Bylismy też na ważeniu i mamy 6280g na liczniku. Po małutku do przodu i nastepne za 4 tyg.
Ja mieszkam na Morden:-)
magda ​jak tam? dalej nic sie nie wykluło?
 
reklama
bulkaasia już 4 mce:-) jak to człowiek przy dzieciach docenia przespane chociaż pol nocy:-D A skoro mieszkasz na Morden,to sie ciebie coś zapytam,czy macie tam jakiś fajny park?Bo mi coś kumpela wspominała o ''morden park''..

no ciekawe jak tam Magda??albo rodzi albo zajęta plotkowaniem z siostra:-D

milego wieczorku:happy:
 
Magda zajęta siostrą olewa nas ;-) No nic ale musimy jej wybaczyć mimo że siedzimy na szpilkach jak nic nie wiemy co u niej:-)

Bulkaasia no i 4 miechy masz za sobą u nas za chwilkę 10 stuknie leci to strasznie no i wspominamy jaki to był malusi i grzeczniutki a teraz wszędzie go pełno i nic się nie da zrobić:-)

Wierka mówisz korzystasz z pogody ja w sumie też pomału czuje że żyje jak widzę słoneczko i ciepełko tylko te wiatry po co one:baffled:
 
Hej,hej;-)
Ja to nie wiem jak dlugo jeszcze bede lazic z tym brzucholem. Tak siostra przyleciala wczoraj;-)
Wczoraj mialam takie klucia w pochwie ze juz myslalam ze zwariuje.. Dobrze ze w nocy ustaly ale teraz czuje znowu lekko mnie kluje.. Do tego mala uciska mocno pecherz bo dzis w toalecie tyle razy bylam ze masakra.. Jesc jak mi sie nie chcialo tak nie chce mi sie dalej.. Oczami to moge jesc a mam na talerzu to odechciewa mi sie..
I w nocy jakies pojedyncze skurcze mnie lapaly i nic poza tym.. Wczoraj byl termin z OM. No i czekamy dalej;-)
Milego dzionka;-)
 
Dzień dobry:-)

magda to czekamy dalej:sorry: ja przy swoim młodszym,tez już miałam przy końcówce dość czekania...a urodził się tylko jeden dzień po terminie,także trzymam &&&& by sie tobie w końcu ruszyło
ola nie wiesz,zawsze coś musi być z ta pogoda,jak słońce piękne to wiatr..wrrrr.. dzisiaj to już głowę chce urwać:-D A Ty,to masz teraz przy Kondziu oczy dookoła głowy hihi a muszę się pochwalić,ze Jamie schodzi już sam ze schodów:-) do tej pory trzeba było go asekurować,a jak skończył 2 latka poczuł sie tak samodzielny,ze teraz wszystko sam:-)
nikah a jak tam u Ciebie pakowanie idzie??
 
mieszkam narazie w Feltham;) szukamy teraz mieszkania albo tutaj albo gdzies w okolicy:tak:

a Wy dziewczyny, z której części Londynu jesteście?:-)
 
Magda więc czekamy razem z Tobą dalej ;-)

Czarna
ja jestem z SW Londyn.

Wierka brawo dla Jamiego widzę że robi się u Ciebie etap "zosia samosia-wszystko sam":-D. Co do Konrada to fakt oczy z każdej strony najlepiej;-) A dziś okropna pogoda ten cholerny wiatr jestem :wściekła/y:

Nikah
zamilkła... Wracaj tutaj do nas
 
czarna ja jestem z Hampton Court, poludn-zachód..
olusia nom,u nas to były dziś 4 pory roku:crazy: słońce,wiatr,deszcz,ulewa,grad i znów piękne słońce,a w Polsce ponoć maja 25st:szok: zachciało się nam Londynu,nie?:-)
bulkaasia a Ty jak długo mieszkasz w UK?
 
Hej, przed chwilą padał grad a teraz słoneczko, oszaleć idzie z tą pogodą:szok:
wierka park mamy na morden duży i śliczny, zapraszam jak sie zrobi ładnie. mieszkam 4,5 roku a Ty?
Magda ja urodziłam dzień przed terminem, trzymam &&&&&&&&&&&&;-)
 
reklama
Wierka pozostaje nam pozazdrościć tej rewelacyjnej pogody w Polsce i zastanowić się co my tutaj robimy:szok: Ja po tym deszczu poszłam na spacer z małym bo maruda była z niego w domu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry