reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
magda witaj:happy2: tak popatrzyłam na suwaczek i widzę ze Twoja gwiazda już na dniach powinna zawitać na tym świecie:-) hehe tak jak nikah pisze,pewnie się jej nie spieszy i czeka na wiosnę:-D
Ja rodziłam 2 swoich synków naturalnie. Przy pierwszym..uff ciężko było,wiadomo jak przy pierwszym:-) 24h się męczyłam;-) a drugi ekspresowo 4h godz i już po wszystkim:tak:
nikah nooo jak już tutaj zawitałaś,to znaczy ze malutka daje Ci chwile na ploteczki hihi;-) Moj starszy tez wraca w poniedziałek do szkoły..Szkoda tylko ze pogoda sie nie popisała..bleee
A malutki narobił nam w weekend stracha.. gorączka mu wrocila i to prawie 40stopni a ze ja panikara to od razu szpital zaliczyliśmy i w sumie dobrze,bo na miejscu jeszcze mu wysypka na plecach wyskoczyła,a wiadomo,jakie to symptomy,wiec mi jeszcze go na sepsę badali:-( I w sumie wyszło na to ze angina,lekko gardełko czerwone i jedno uszko,a zęby swoje jeszcze do tego robiły,wiec dostał antyb i od poniedziałku mu się zaczęło poprawiać,a dziś już i malutki i mamusia happy:happy:
 
reklama
nikah ach.. dużo się działo,już napisałam na :ninja2:

Mamuśki jak sie macie?Patrze na prognozę pogody i chyba wiosna w końcu sie do nas wybiera.Jutro ma byc ponoć 16stopni,normalnie szał:-D
 
Wierka- ojj powinna powinna.. Niech wychodzi bo ja jestem jak "pokraka" w doslownym znaczeniu tego slowa..:p Pachwiny I krocze to mnie tak bola ze nawet nie komentuje tego..;/ do tego ostatnio dostalam skurczy, bolesnych, cieszylam sie z tego mimo ze bolalo hehe, ale przeszly po 3 godz.. ehh;-) A jakies mamcie z zachodu sie znajda?? ;-) \wioosnaa oo takk.. cos o niej slyszałam hihi
 
Magda wyjdzie głowa do góry końcówka chyba najgorsza ja czekałam aż do 42 tyg i co mój łobuz nawet nie miał zamiaru wyjść ;-)Ja jestem z SW Londyn.

Wierka mam nadzieje że Jamie już się czuje oki? Oj te zębolki ...

Nikah a Ty pakujesz się kochana bo to już coraz bliżej tylko szkoda że nie wybrałaś bliżej mnie terenów ;-)
 
Olusia- no ty wez nawet nic nie mow:p i w koncu sam wyszedl czy pomogli? Kurde w srode siostra przylatuje troszke do pomocy a tu nie ma co pomagac bo mala w brzuszku hihi;-) moja mamcia nie mogla sie z pracy wyrwac a tesciowa wystarczajaco wkurza mnie na skype a co dopiero kakby tu byla zaraz po porodzoe? Jezusiku bym musiala ja spakowac i odeslac ;-) bardzo upierdliwa jest.. Ale i tak przyleci ale w polowie maja.. Juz troszke zdazymy sie oswoic z niunia jak sie urodzi;-)
Kurde ja ciagle mam bole krzyza jak na okres bol brzucha od wczoraj rana bardzo czesto mi twardnieje a do tego cycole zaczely boles jak cholerka.. I te humorki;D obrywa sie mojemu:p
 
Magda może dlatego lepiej Ci nie powiem :dry: Żeby Cię nie dołować przed napiszę tylko że pomagali ale aż dwa i pół dnia sam nie chciał raczej nie miał zamiaru:) Teraz z tego się czasem śmieje ale to co przeszłam zostanie ze mną:(
 
Hello
Ale milo ze się watek rozkręca:-):happy2:
olcia Jamie już dobrze,dzięki.Ząbki się przebiły wiec,na jakiś czas spokój,już ma cały zestaw od jedynki do czwórki:-D A jak twój Kondziu z ząbkami?
magda i jak?:happy2: mam nadzieje,ze już się rozpakowałaś??
nikah a Ty się pakujesz?:-)

Nie wierze,słońce za oknem:-D Czekam,jeszcze chwile aż się troszkę w cieniu ociepli i wychodzę z malym do parku

magda Ty jestes z Ealingu,tak?Ja mieszkam blisko Hampton Court...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry