reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, mogę się przyłączyc do was?
Mam na imię Aśka i jestem mamą nastolatki i małego brzdąca. Szukam koleżanek na pogaduchy, spacery i dobrą kawkę. Mieszkam na Morden:-)
 
reklama
bulkaasia witaj:happy: jasne ze się możesz przyłączyć:tak: Co u Was? Widze ze różnica wieku,miedzy twoimi pociechami prawie 2x tyle co miedzy moimi:-D masz pewnie pomoc przy niańczeniu ze strony córci

Jeeezzz dziewczyny jak mnie ta pogoda dobija...Młody ma half term a tu nawet z domu wyjść się nie da,taka zimnica.
 
wierka dzięki za miłe przyjęcie. Różnica jest duża ale najważniejsze, że udało nam się zmajstrować drugiego dzieciaczka :tak:
Ja wróciłam po 8 tyg do pracy a Młodym zajmuje się teśiowa. Mielismy troche problemów z tutejszą służba zdrowia bo dopiero teraz wykryli u synka, że ma roszczep podniebienia. Za 2 m-ce operacja go czeka:-(
Pogoda faktycznie dobijająca aż nic sie nie chce, córka juz nastolatka więc sobie z kumpelkami łazikuje bo ma teraz ferie.
 
bulkaasia to będziemy 3mac &&& za malutkiego,bidulek:sorry: a operacja jest konieczna?Ten rozszczep przeszkadza mu w normalnych czynnościach?

U mnie malutkiego dzis gorączka rozłożyła.. zęby w natarciu
 
wierka operacja jest niezbędna, ponieważ on nie może ssać, ulewa noskiem i ogólnie to ma wpływ na przyszłość tzn, wymowę, ząbki i słuch. Do karmienia mam specjalne butelki takie miękkie aby je naciskać.

A które ząbki synkowi wychodzą?
 
bulkaasia chyba to dobrze ze tak szybko operacja,im szybciej mu pomogą,tym lepiej,nie będzie się męczył.

A mój walczy z trojkami..do tej pory calpol łagodził mu w miarę ból,ale teraz dolne dwa sie przekłuwają i gorączka go dopadła,od wczoraj 39.4.Odpukac od 18tej nie powróciła i spi bidulek wymęczony.A mnie znowu kilka wlosow siwych przybyło z paniki..
 
Witam.
Napisze i ja;-)
Mama dopiero bede "zaraz" ale.mimo to szukam sobie towarzystwa do pogaduszek;-)
Ja w 31tyg tez juz rodzilam.. Ale zatrzymali malutka. Dali zastrzyki na plucka malej i tabsy na skurcze ktore mialam juz co 2 min na szczescie nie bylo rozwarcia ani wody nie poszly.. A teraz czekamy na nia a ona chyba sie obrazila i nie chce wyjsc hihi;-)

Znajdzie sie jakas mamcia z zachodniego Londziaka? Okolice Ealingu?;-)
Pozdrawiam;-)
 
To i ja sie przywitam...tak dawno mniw tutaj nie bylo :)))

wierka buziolki dla dzieciaczkow, ehhh te zebolki biedne dzieciaczki

bulkaasia cale szczescie ze tak szybko zareagowali, biedny malutki, trzymam za was kciuki. A kiedy maly ma zabieg?

magda malej nie chce sie wyjsc, czeka na wiosne :p

A co u nas...Hmmm Konrad w poniedzialek wreszcie do szkoly idzie jupii.... mala jest boska i nie zapeszajac ladnie w noci mi spi..............a w piatek 19go przeprowadzka i na sama mysl mam juz dosc ufffff.... dobrze ze kolezanka pomoze mi i posiedzi z dziecmi :)))))
 
Nikah- noo ale juz coraz cieplej wiec niech wychodzi bo ja juz nie mam sily;-) od wczoraj soe troszke uspokoila i tak mi brzucha nie rozciaga na boki mocno i tak nie boli;-)
Jak to bylo u was przed porodem?;-)
 
reklama
Ja mialam 2 cesarki...wiec nic nie wiem na temt rodzenia dzeci :baffled: Przy 1 ciazy czulam sie super do samego konca, w 2 czulam sie strasznie wszystko ale to wszystko bolalo mnie...smieje sie ze to z racji wieku hahaha
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry