reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Maxin - a skad Ty jestes? Ja jestem baaardzo chetna co do spotkan.
Niestety wiekszosc czasu - jak wspomnialam wczesniej - jestesmy sami i miloby bylo miec towarzystwo.
Jak w moim poprzednim poscie (czyt. spotkania polskich mam w YMCA na Ealing) dzis postanowilam sie tam wybrac z zamiarem poznania mam z okolicy.
Nie udalo nam sie wybrac wczesniej jak 11:30...
Ale drzwi byly zamkniete, pukalam - ale nikt nie otwieral.
Czy wiecie cos jeszcze na temat tych spotkac? Czy one sie jeszcze odbywaja? Moze zmienilo sie miejsce spotkan?
I caly czas szukam mam z zachodniego Londynu, z maluszkami - chetnych nawiazac nowe baby-znajomosci:)
Moje GG to 3855462
 
reklama
Fajne są takie spotkania na Ealing-u, ale mieszkam starsznie daleko a sama z wózkiem nie dam rady. Wierzę, że pewnego dnia dam radę. Albo może gdzieś w centrum się spotkamy na kawuni lub herbatce. Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Witam wszyskie mamy!
Ja wlasnie dolaczylam, bo totalnie brakuje mi towarzystwa mam!
Jestem mamusia prawie 10-miesiecznego Filipcia i szukamy towarzystwa do spacerkow, spotkan, zabawy i pogaduszek. Mieszkamy na wschodzie - Barking.
Jest ktos z blizszej lub dalszej okolicy, kto tez szuka towarzystwa???:-)
 
Widze, ze slaby odzew...
Ja tez jestem z East London, a dokladniej Barking i mam 10 miesiecznego synka.
Moze ktos sie odezwie?
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie z Londynu.
Jestem w Londynie od niedawna i szukam tak jak i wy jakiegos kontaktu z mamusiami Polkami:-).
Ja rowniez jestem mama. Mam coreczke Emilke. Emilka ma 2latka i 6m-cy i bardzo lubi bawic sie z dziecmi. Mieszkamy na Ham ( kolo Richmond).
Czy sa tu jakies mamy, ktore mieszkaja niedaleko nas i rowniez czuja sie samotne????:-):-):-)
 
Hej dziewczyny,
Kilka dni temu dolaczylam do BB. Jestem mama 10 miesiecznej Ani i mieszkamy na Walthamstow Central. Chetnie poznalabym kilka mamusiek na wspolne spacery.
Takze jezeli ktoras z was ma ochote sie spotkac, dajcie znac!:tak::-)
Poza tym mam do was ogromna prosbe, otoz ponizej znajduje sie link, aby oddac glos na moja coreczke w konkursie "The face of the baby show 2010".
Baaaaaardzo prosze o wasze bezcenne glosy!:tak:
Dzieki.:-)
 
czesc kobiety ja mieszkam na walthamstow i jestem w 10 tygodniu ciazy.......buziaki
 
aandzia...
Nie szukaj księgowej to tylko niepotrzebny wydatek. A o dodatki sama możesz się starać i wypełnic formularze to nie jest trudne. Ja sama sobie załatwiłam i szybko dostałam odpowiedz i pieniadze. Pozdrawiam papapapapapa:-)
 
reklama
Bangog...Hej ja mieszkam na Finsbury Park jak masz ochotę to możem sie spotkac któregoś dnia. daj znać pozdrawiam ewelka5
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry