reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Michaga - nie wiem ja Anulka,ale ja raczej odpadam:-(Mysle,ze skocze jutro raczej do WW,chociaz zobacze jeszcze bo dzieciaki maja wolne od szkoly a to zawsze oznacza tlum w takich miejscach:baffled:I raczej takie bable jak Nika sa zgniatane tam:zawstydzona/y::baffled:
 
reklama
SA TU JAKIES? Z MILA CHECIA NAWIAZE KONTAKT,

jestem mama 17 miesiecznego chlopce, pozdrawiam wszystkich:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam
mieszkam w londynie dokladnie na Edgware;)dopisuje sie do waszego watku?co dziewczyny porabiacie?jak wasze pociechy?jak wam sie zyje w londynie?pozdrawiam wszystkie kobitki i dzieciaczki goraco
 
Witam,
My również z Lilianką (4 latka) chciałybyśmy dołączyć do waszego grona :-). Jesteśmy z East Acton.
Czy bywa jeszcze ktoś na tym forum?
 
kobitki to jest juz nas 3:-)w sumie moglybysmy pomyslec o jakims spotkanku;-)w niedziele mam przeprowadzke,wlasnie na cricklewood,mam teraz tyle zajec ze niewiem w co rece wsadzic,zeby bylo smiedszniej zaraz 5 lutego lecimy na ferie do PL:szok:w trakcie porzadkow bedziemy miec jeszcze remont lazienki bo zakladamy plytki takze ciezko bedzie mi sie wyrwac ale jesli tylko bedziecie mialy ochote dajcie znaka:tak:
mam 16 miesieczna córcie, fajnie byloby gdyby nasze dzieicaczki mogly sie pobawic:-)3412459gg;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry