reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Filipija- no tak bardzo blisko, jak tylko przyjechalismy do Londynu to przez jakies 3 miesiace mieszkalismy na Barking, wynajmowalismy pokoj u Cyganow (polskich cyganow, czystych i ok) ale ta okolica mi sie nie bardzo podoba, tu na beckton bardziej zielono i bezpieczniej, tak mi sie przynajmniej wydaje, jak dlugo juz jestes?
 
reklama
Witajcie mamy z Greenford...
Chcialabym sie przylaczyc do was na wspolne spacerki.Moja coreczka ma 11tyg.:-)
Wiec kiedy sie spotykacie i gdzie.Dzieki i pozdrawiam was i wasze pociechy
 
Hejka,znajda sie moze jakies mamuski z Northfields, West Ealingu albo Ealingu?Mieszkamy na W13 i szukamy mamek do wspolnych spacerkow i na kawke.Co prawda zostaly mi moze 4 tygodnie zanim sie rozsypie i bede dodatkowo mamuska malej Julci,ale po porodzie tym bardziej bede chetna na wypady;-)A poki co moze nie poruszam sie szybko,ale i tak z checia poznam mamy z okolic...
 
Hej KasperiMaja :)
Rzeczywiscie, Barking to nic pieknego, ale na szczescie ja mieszkam w troszke fajniejszej czesci, choc marzy mi sie przeprowadzka :)
Mam nadzieje, ze ciaza Ci bezpiecznie plynie :)
 
Czesc dziewczynki.ja tez mieszkam w Londynie,tyle ze w polnocnym,dokladniej na Edgware:happy2:jestem tutaj z mezem od 2 lat i mam synka Aleksandra ktory rowniez skonczyl 2 latka:tak:pozdrawaim serdecznie wszystkie mamuski.
A moze jest kos kto mieszka gdzies kolo mnie?
 
KATARZYNKO-czesc:happy2:ja mieszkam na Edgware,fajnie ze forum sie rozkreca,moze znajdzie sie kilka mamusiek...fajnie by bylo kiedys sie spotkac,a od kiedy jestes w londynie?jak ci sie tu zycie uklada?ja jestem od dwoch lat,mam synka Aleksandra(olka)2 latka skonczyl, moj mezus pracuje a ja w domku siedze z olikiem:-)chodze znim na zajecia typu play group,i takie tam...mam jedna kolezanke,ma tez coreczke emilke,w wieku mojego synka,to czesto razem sie spotykamy,no t tak w skrocie o mnie:-D

pozdrawiam serdecznie,no i piszmy niech bedzie nas jak najwiecej:tak::cool2:
 
hej,mieszkam na edgware?sa moze mamuski z tych okolic
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
ADA-witaj gdzie dokladnie mieszkasz?fajnie by bylo sie kiedys spotkac co?od kiedy jestes w londynie?podoba ci sie tutaj?planujesz wracac do polski?ja jestem od 2 lat,nie planuje narazie powrotu,ogolnie to mi sie podoba:cool2:mężus pracuje ja siedze z synkiem w domku:happy2:pozdrawiam goraco:-)
 
reklama
dokladnie mieszkam prawie przy hale lane:-) jakies 3 przystanki od centrum edgware:-p w londynie jestem juz ponad rok i raczej na razie nie zamierzamy wracac:tak: niedawno urodzilam synka, teraz ma trzy tygodnie:-p nie mam nic przeciwko spotkaniu, siedze teraz caly czas w domku bo jestem na urlopie macierzynskim. A Ty gdzie dokladnie mieszkasz?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry