reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
widze,że każda z nas z innych rejonów ja z Greenfordu i trzeba będzie cos pomysleć o spotkaniach bo pogoda zaczyna dopisywać(może nie dziś:no:)
 
reklama
Witam wszystkie mamy...
Jestem mama 8 tyg. coreczki.Mieszkam na Greenford , z mila checia spotkam sie z inna mama lub w grupie.Serdecznie pozdrawiam was i wasze pociechy...:-)
 
witam wszystkie mamy, ja jestem z Beckton (east Londyn) mam 2 letnigo synka Kasperka i jestem w 22 tygodniu ciazy z Majka (chyba ze bedzie niespodzianka przy porodzie i urodzi sie Majka z siurakiem :)
jestesmy juz tutaj z mezem jakies 7 lat a moze troche dluzej sama juz nie wiem, od poczatku mieszkamy w tej okolicy, przyjechalismy jeszcze jak Polska nie byla w Unii i musielismy pracowac nielegalnie, teraz jak to wspominamy to sie smiejemy ale wtedy bylo nam czasmi ciezko ale wszystko dobrze sie skonczylo i na razie nie planujemy powrotu.
pozdrawiam wszystkiem mamusie
 
Witam nowa mamusie, mamusiu Kasperka i Majki! Mi tez sie marzy kiedys dziewczynka... :-) Ciesze sie, ze nas coraz wiecej w tym wschodnim Londynie! Mieszkasz w sumie rzut beretem ode mnie :)
 
Hej mam na imie Goska. Mam 9 mieseiczne blizniaki, mieszkam na Ealingu. Moze ktoras mama ma ochote na spotkanie? Pozdrawiam
 
Hej Gosia,
z mila checia sie spotkam. Jest nas juz kilka mam w tej okolicy i czasami sie spotykamy. Ja tez mieszkam na Ealing, tylko synek troszke mlodszy, bo ma tylko 3,5 m-ca.
Jak masz ochote to sie odezwij. Moj GG to 3855462.
 
reklama
hej dziewczyny!my mieszkamy na northfields,ale blizej west ealingu wiec tez z checia sie wybiore na spacerek.Do pareku na ealing brdwy mam moze 15 minut spacerkiem wiec pokli sie nie rozsypalam to z checia sie umowie na spacerek:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry