reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
najpierw reszta musi poprzec chec spotkania:-)
juz tak kiedys sie umawialysmy z dziewczynami z jednego forum, nie pytajcie ile czasu sie umawialysmy;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Londynu:) Jestem nowa więc chciałabym sie przywitać na początek. Mieszkam w okolicach Manor House sa jakieś mamy z okolic. Jestem mama 4 miesięcznej Amelki. Mój numer gg 8412232 możecie się odzywać. Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, kolejna nowa na forum:) ja mam 10 miesieczna coreczke i mieszkam na south woodford, moze sa tu mamy z tych okolic??? pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny,
ja tez sie przylaczam.
Jestem mama 2-miesiecznego Leona, wiekszosc czasu spedzami sami, bo tatus niestety musi chodzic do pracy...
Mieszkamy na Ealing (Ealing Common wlasciwie) i baaardzo chcielibysmy poznac kogos w okolicy. Na wspolne zabawy, spotkania, ploteczki i herbatke.
Byc moze sa w okolicy jakies fajne zajecia dla takich maluszkow, o ktorych ja nie mam zielonego pojecia?
Jestem na GG: 3855462
 
:-)Są nowe mamusie. Hura. A gdzie mamusie z okolic Seven sisters, manor house albo finsbury park. Gratuluje synka Leonka. Moja Amelka dziś kończy 5 miesięcy.
 
Gratuluje coreczki.
Ja calkiem niedawno niedaleko od Manor House mieszkalam - bo na Crouch End, ale w tej chwili na Ealing... i za daleko byloby mi do Ciebie.
Ale wyczytalam na gazetowym forum, ze polskie mamy spotykaja sie w srody w Polskim YMCA na Ealing i postaram sie tam jutro wybrac.
 
reklama
witam serdecznie nowe mamuski i gratuluje pociech:tak:;-):-)Nebraska,ewelka5,lulu84,justynabak(fajnie,ze sie zapisalas na bb)
milo,ze do naszego grona dolaczyly nowe kobietki,moze wy nas jakos zmobilizujecie do spotkan bo cos ucichlo:baffled::rofl2::sorry2:

ale jak sam sie przekonancie niebawem kiedy bobasy zmieniaja sie z wieksze dzieci,wtedy czasu coraz mniej na towarzyskie spotkania,no chyba,ze mieszkacie blisko siebie.
Jak widze jest pare nowych twarzy z polnocy,milo,bo w tych stronach jest nas malo na bb

pozdrawiam i czekam na propozycje.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry